افسردگی بعد از ازدواج خواهر🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد از ازدواج خواهر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد از ازدواج خواهر را برای شما فراهم کنیم.

1/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

افسردگی بعد از ازدواج خواهر | مشاوره :

افسردگی بعد از ازدواج خواهر


افسردگی بعد از ازدواج خواهر : برای مبارزه با افسردگی، می‌توانیم از بخش‌ها و توانایی‌های مختلف خود استفاده کنیم: ذهن منطقی و ذهن دلسوز/دوست‌مان. • ما می توانیم.

یاد بگیریم که ممکن است شواهدی برای یک باور منفی وجود داشته باشد، اما همچنین شواهدی علیه آن وجود دارد که اغلب از آنها غافل می شویم.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : ایجاد جایگزین ها شامل تلاش برای فکر کردن درباره یک موضوع، باور یا مشکل از زوایای مختلف است. • با تمرکز بر یک موقعیت یا امکان تغییر، می توانیم سعی کنیم مزایا و معایب کلیدی را شناسایی کنیم.

  چگونه اضطراب شدید را درمان کنیم

هنگامی که یک بلوک برای تغییر یادداشت شد، می‌توانیم آن بلوک را به چالش بکشیم. • ما می توانیم برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر یا شواهد بیشتر آزمایشاتی انجام دهیم و چیزهایی را امتحان کنیم.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : این آزمایش ها باید شانس موفقیت داشته باشند. برای انجام این کار، ممکن است مجبور شویم مشکلات بزرگ را به مشکلات کوچکتر تقسیم کنیم. تمرینات • افکار منفی خود را در مورد یک موقعیت خاص یادداشت کنید. حالا با دقت به آنها نگاه کنید.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

همانطور که به چالش کشیدن و به چالش کشیدن این ایده ها فکر می کنید، سعی کنید رویکردی منطقی/ دلسوزانه داشته باشید. اگر به صفحه بعدی ۱۱۹ غلبه بر افکار منفی ادامه داده اید، سعی کنید به این فکر کنید که ممکن است به دوستی که در موقعیت مشابهی است چه بگویید.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : شما همچنین ممکن است در نظر بگیرید که وقتی افسرده نیستید چگونه فکر می کنید. برای شروع به چالش کشیدن افکار منفی، روی دو چیز تمرکز کنید: ۱ شواهدی را برای (چیزهایی که از ایده یا اعتقاد شما حمایت می کنند) و مخالف (چیزهایی که ایده یا اعتقاد شما را پشتیبانی نمی کنند) بررسی کنید.

  افسردگی در ثروتمندان

تمرین کنید جایگزین هایی برای افکار و باورهای منفی خود ایجاد کنید. حتی اگر در ابتدا به این گزینه‌ها اعتقاد زیادی ندارید، تلاش برای تولید آنها اولین قدم مهم است.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : مشکل خاصی را که ممکن است داشته باشید را در نظر بگیرید و مزایا و معایب تغییر وضعیت خود را در نظر بگیرید. نه تنها روی مزایا تمرکز کنید، بلکه سعی کنید برخی از معایب را که ممکن است مانع تغییر شما شوند را نیز شناسایی کنید.

  افسردگی پاییزی درمان

سبک تفکر منفی این فصل انواع افکاری که ممکن است در هنگام افسردگی داشته باشید را بررسی می کند. اگر بتوانید در مورد این واقعیت که برخی از افکار شما فاقد دیدگاه یا تعادل هستند.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : بینشی کسب کنید، در موقعیت بهتری برای به چالش کشیدن آنها خواهید بود. همانطور که افسرده می شویم، طرز فکر ما تغییر می کند.

یادآوری افکار، تفسیرها و خاطرات منفی بسیار آسان تر می شود. تغییری به سمت چیزی که سوگیری تفکر منفی نامیده می شود وجود دارد. همانطور که دیدیم، دو دلیل احتمالی وجود دارد که چرا این اتفاق می افتد.

  راههای مقابله با افسردگی و اضطراب

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : اول، مغز ما تمایل دارد در موقعیت‌های استرس‌زا و برانگیختگی عاطفی به فکر «ایمن‌تر از متاسف شدن» باشد. ما انعطاف پذیری خود را در تفکر از دست می دهیم، به دنبال اطمینان هستیم و بدترین را فرض می کنیم. این یک ویژگی اساسی طراحی مغز است.

و بدون مراقبت و تلاش برای نگه داشتن افکارمان در مسیر منطقی و انعطاف‌پذیرتر، از دست دادن دیدگاه بسیار آسان است. دلیل دوم این است.

  افسردگی اختلال شخصیت

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : که باورهای منفی و قضاوت‌های شخصی (مانند دوست‌داشتنی بودن، شکست خوردن یا ناکافی بودن) که در دوران کودکی ایجاد شده‌اند ممکن است.

توسط رویدادهای منفی زندگی فعال شوند. مورد دوم ممکن است شامل از هم پاشیدگی یک رابطه، مشکلات در یک رابطه باشد که منجر به افزایش تعارض می شود.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : یا نوعی ناامیدی بزرگ. رویدادها باورهای منفی را از حافظه بیرون می‌آورند و اینها معنای خود را بر موقعیت‌ها تحمیل می‌کنند. یک مارپیچ معمولی در شکل ۴ (روی برگ) مشخص شده است. همانطور که تفکر ما سیر نزولی پیدا می کند.

  علائم افسردگی شدید در نوجوانان

شروع به جستجوی شواهدی می کنیم که باور منفی را تأیید یا مطابقت کند. ما ممکن است شروع به یادآوری شکست های دیگر کنیم و احساسات مانند جزر و مد تیره ای که برای پوشاندن شن و ماسه توانایی های مثبت ما در حال غلتیدن است، گسترش می یابد.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : چنین افکاری تمایل دارند افسردگی را محبوس کنند، آن را عمیق تر کنند و بهبودی را دشوارتر کنند (همچنین به صفحه ۲۵ مراجعه کنید). ۱۲۱ غلبه بر افسردگی شکل ۴ سبک های خاصی از تفکر افسردگی نسبتاً رایج هستند.

  درمان افسردگی سربازی

برای به چالش کشیدن آنها، ما باید (الف) آنها را بشناسیم و (ب) تلاش کنیم تا ذهن منطقی و دلسوز خود را به مشکل برسانیم. بیایید با نتیجه‌گیری سریع شروع کنیم.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : که همانطور که قبلاً گفته‌ام اغلب کلیدی برای سایر افکار منفی است. نتیجه گیری سریع اگر احساس کنیم در برابر رها شدن آسیب پذیر هستیم، یا این باور اساسی را داشته باشیم که “من هرگز نمی توانم بدون یک رابطه نزدیک خوشحال باشم”، طبیعی است که گاهی ممکن است به این نتیجه برسیم که دیگران در شرف ترک ما هستند.

  اهمیت و ضرورت مقابله با استرس

این اغلب ما را وادار می کند که سعی کنیم به این روابط بچسبیم، بدون اینکه بتوانیم با ترس خود از رها شدن روبرو شویم. ذهن بدوی ما به ما می گوید که نمی توانیم با تنهایی کنار بیاییم.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : حالا اگر ما هنوز در طبیعت زندگی می‌کردیم، ممکن بود این درست باشد – رها شدن یک تهدید جدی است، به‌ویژه برای جوانان – اما امروز درست نیست.

  پیام انگیزشی مشاور مدرسه

البته، رها شدن ممکن است بسیار دردناک باشد و ممکن است بسیار غمگین شویم، اما اگر به خود اجازه دهیم به شواهد نگاه کنیم و برای موارد احتمالی برنامه ریزی کنیم.

افسردگی بعد از ازدواج خواهر : مانند کمک گرفتن از دوستان، یا یادآوری این موضوع، قبل از اینکه رابطه داشته باشیم. با این شخص، ما خود به خود کنار آمده بودیم، یا اینکه بسیاری از مردم از شکستن روابط رنج می برند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *