افسردگی بعد از ترک سیگار🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد از ترک سیگار را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد از ترک سیگار را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد از ترک سیگار | مشاوره :

افسردگی بعد از ترک سیگار


افسردگی بعد از ترک سیگار : این نوع تفکر به این معناست: “من فقط به اندازه آخرین اجرایم خوب هستم.” اما موفقیت یا شکست در واقع چقدر ما را تغییر می دهد؟ آیا شما (به عنوان یک فرد) واقعاً خوب می شوید اگر موفق شوید۱۴۴ خود آزاری و چگونه آن را به چالش بکشید و در صورت شکست بد (به عنوان یک فرد) بد می شوید؟ چه موفق شویم و چه شکست بخوریم.

هیچ سلول مغزی به دست نیاورده‌ایم یا از دست نداده‌ایم. ما یک بازوی اضافی رشد نکرده ایم. مو، چشم و سلیقه ما در موسیقی تغییر نکرده است.

  مقابله با استرس صحبت در جمع

افسردگی بعد از ترک سیگار : جوهر وجود ما تغییر نکرده است. البته در صورت شکست ممکن است چیزهایی را که برایمان اهمیت دارد از دست بدهیم.

ممکن است برای چیزهایی که از دست داده ایم و نمی توانیم داشته باشیم، به شدت ناامید شده یا اندوهگین شویم.

افسردگی بعد از ترک سیگار : اما نکته این است که اگر ناامیدی ما به حمله ای به خودمان تبدیل شود و به جای اعمالمان به عنوان “شکست” به خودمان برچسب بزنیم.

مقابله با آنها دشوارتر خواهد بود. بنابراین می‌تواند مفید باشد که یاد بگیریم موفقیت و شکست ممکن است احساس خوبی و بدی داشته باشد.

  درمان افسردگی زنان بعد از زایمان

افسردگی بعد از ترک سیگار : و ما می‌توانیم با شکست ناامید شویم – اما این از ما آدم‌های خوب و بد نمی‌سازد. اگر بیش از حد بر اعمال خود تاکید کنیم تا احساس خوبی نسبت به درون خود داشته باشیم.

در خطر معتاد شدن به نیازی که همیشه برای موفقیت وجود دارد، خواهیم بود. تنها زمانی ممکن است احساس خوبی داشته باشیم که موفق شویم.

افسردگی بعد از ترک سیگار : هر شکستی به شدت به ما صدمه می زند زیرا فکر می کنیم از درون ما را کاملاً بد می کند. اینها مفاهیم جدیدی نیستند.

  نشانه های افسردگی در کودکان چیست؟

در سنت‌های بودایی و دیگر سنت‌های معنوی، مدت‌هاست که این ایده وجود دارد که ما رنج می‌بریم زیرا بیش از حد به موفقیت‌ها یا شکست‌های بیرونی وابسته می‌شویم.

افسردگی بعد از ترک سیگار : می گویند: در دنیا باش ولی اهل دنیا نباش. این رویکردها می‌توانند به ما کمک کنند تا بفهمیم، اگر به جای ناامید شدن از اعمال خود، ارزش خود را کم کنیم.

در حال کندن کردن پایه‌های وجود خود هستیم. یا اینطور در نظر بگیرید. وجود درونی شما، خودتان، مانند درون یک خانه است. شکست ها و ناامیدی ها مانند طوفانی هستند که می توانند دور آن بچرخند.

  روش های مقابله با استرس

افسردگی بعد از ترک سیگار : اگر طوفان منفجر شد، بهتر است درها و پنجره‌ها را ببندید و از داخل خانه محافظت کنید تا اینکه همه پنجره‌ها و درها را باز کنید و اجازه دهید طوفان از آن عبور کند.

چالش کلیدی برای این مشکل، جداسازی خود ارزیابی و قضاوت از رتبه بندی رفتار و قضاوت است. ممکن است درست باشد که رفتار شما با آنچه که دوست دارید کمتر است.

افسردگی بعد از ترک سیگار : اما این پیچیدگی و ماهیت شما را به عنوان یک شخص تغییر نمی دهد. ما می‌توانیم از رفتارمان یا از اتفاقاتی که برایمان می‌افتد ناامید شویم.

  درمان افسردگی در نوجوانان پسر

اما به‌عنوان انسان، مجبور نیستیم خودمان را با عباراتی همه‌چیز مانند «خوب» یا «بد»، «ارزشمند» یا «بی ارزش» ارزیابی کنیم.

افسردگی بعد از ترک سیگار : اگر این کار را انجام دهیم، انسانیت خود را از دست می دهیم و خود را به اشیایی با ارزش بازار تبدیل می کنیم – به معنای واقعی کلمه خود را از انسانیت خارج می کنیم.

ما می گوییم، “می توان با من مانند یک ماشین، پودر صابون یا H5 غلبه بر افسردگی “چیز دیگری” رفتار کرد. اگر عملکرد خوبی داشته باشم، شایسته ارزش گذاری هستم.

  افسردگی در مردان میانسال

افسردگی بعد از ترک سیگار : اگر عملکرد خوبی نداشته باشم، یک آشغال بی ارزش هستم. اما ما اشیا یا اشیا نیستیم.

ما موجودات زنده، احساسی و بسیار پیچیده ای هستیم و قضاوت در مورد خودمان به گونه ای که گویی فقط اشیا هستیم، خطرات زیادی را به همراه دارد.

افسردگی بعد از ترک سیگار : حمله به خود تحقیقات اخیر نشان داده است که اگر احساس ضعیف/بد و ناامید کننده فرد نسبت به خود تحریک شود.

احتمال افسردگی بسیار بیشتر از زمانی است که افکار خودانتقادی به تنهایی فعال شوند. به نظر می رسد که به جای خود انتقادی، این پاسخ فرد به انتقاد از خود است که با افسردگی همراه است.

  درمان افسردگی پشت کنکوری

افسردگی بعد از ترک سیگار : وقتی انتقاد از خود خصمانه می شود و باورهای اساسی و برچسب زدن به خود را فعال می کند.

آنگاه افسردگی واقعا ریشه می دواند. همه ما تمایل به انتقاد از خود داریم. با این حال، زمانی که از خود عصبانی، ناامید و پرخاشگر می شویم و شروع به قلدری و برچسب زدن به خودمان به عنوان بی ارزش، بد یا ضعیف می کنیم، احتمال بیشتری وجود دارد که به عمق افسردگی فرو بریم.

  همسرم افسردگی دارد

افسردگی بعد از ترک سیگار : به نوعی با خود دشمن می شویم. ما ظرفیت خود را برای شفقت درونی از دست می دهیم.

گویی خود در راه های خاصی از احساس گرفتار می شود و سپس (به دلیل استدلال عاطفی) بیش از حد با این احساسات یکی می شود.

افسردگی بعد از ترک سیگار : ما فکر می کنیم احساسات ما بازتاب واقعی خودمان هستند. به عنوان مثال، “من احساس می کنم احمق / بی ارزش، بنابراین من احمق / بی ارزش هستم.” چالش‌های اصلی در اینجا مربوط به تفکر همه یا هیچ و استدلال عاطفی است.

  مقابله با استرس قبل از عمل

خلاصه کردن یک شخص (مثلاً خودم) به عبارت ساده خوب/بد، ارزشمند/بی ارزش، تفکر همه یا هیچ است. بهتر است فکر کنم بعضی کارها را می توانم به خوبی انجام دهم و بعضی چیزها را آنطور که دوست دارم انجام نمی دهم.

افسردگی بعد از ترک سیگار : چون احساس حماقت و بی ارزشی می کنم این را حقیقت نمی کند. • ایده ارزش را می توان در مورد اشیایی مانند اتومبیل یا پودر صابون به کار برد اما برای افراد نه.

من مجبور نیستم با خودم به عنوان یک شی رفتار کنم که تنها ارزش آن چیزی است که به دست می‌آورم یا انجام می‌دهم. • اگر بگویم “بی ارزش” تنها یکی از تعدادی از احساسات احتمالی است که من به عنوان یک انسان می توانم در مورد خودم داشته باشم.

  افسردگی شبانه

افسردگی بعد از ترک سیگار : می توانم این احساسات منفی را در چشم انداز قرار دهم. ۱۴۶ خود آزاری و چگونگی به چالش کشیدن آن • اگر بیش از حد با احساس بی ارزشی خود آشنا شوم.

احتمال اینکه افسرده شوم بیشتر است. نفرت از خود در نهایت، برخی از افسردگی ها نه تنها شامل انتقاد از خود و حمله به خود، بلکه شامل

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *