افسردگی بعد از ترک ماری جوانا🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد از ترک ماری جوانا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد از ترک ماری جوانا را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا | مشاوره :

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا


افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : دلیل دیگر سرزنش خود این است که ممکن است سرزنش خودمان راحت تر از سرزنش دیگران باشد.

ممکن است سرزنش خود آرامش را حفظ کند و ما را از به چالش کشیدن دیگران باز دارد. اگر وقتی بچه بودیم والدینمان به ما می گفتند که به خاطر بد بودن ما به نوعی ما را زده اند.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : ممکن است نظر آنها را بپذیریم و به ندرت با هم دعوا کنیم. این نگرش را می توان تا بزرگسالی نیز ادامه داد.

طرف مقابل همیشه بی‌عیب به نظر می‌رسد، فراتر از سرزنش. ۱۴۲ خود آزاری و نحوه به چالش کشیدن آن گاهی اوقات متوجه می شویم که در چیزی کاملاً بی تقصیر نیستیم.

  مشاوره انگیزشی کنکور

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : اما وقتی صحبت از بحث و جدل به میان می آید، بخشی که به عهده ماست نامتناسب می شود. ما بیش از حد روی آن تمرکز می کنیم.

احساس می کنیم که پایی برای ایستادن نداریم. با این حال، بیشتر چیزها در زندگی دلایل زیادی دارند، و ایده در اینجا این است که سعی کنید از فکر کردن به همه یا هیچ اجتناب کنید.

  باردارم خیلی استرس دارم چیکار کنم

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : به هر حال سهم مسئولیت خود را بپذیرید – هیچ کدام از ما فرشته نیستیم – اما زیاده روی نکنید. شفا از بخشیدن خود و دیگران حاصل می شود.

انتظار مجازات گاهی اوقات وقتی اتفاقات بدی می افتد، افراد افسرده احساس می کنند که به نوعی به خاطر بد بودنشان مجازات می شوند.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : گویی ما معتقدیم که چیزهای خوب فقط زمانی اتفاق می‌افتند که ما خوب باشیم و فقط چیزهای بد اتفاق می‌افتد اگر ما بد باشیم.

  مقابله با استرس درسی

بنابراین اگر اتفاقات بد رخ می‌دهد، این باید به این دلیل باشد که ما بد بوده‌ایم یا صرفاً بد بوده‌ایم. وقتی کیت کودکی را به دلیل سندروم مرگ ناگهانی نوزاد از دست داد.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : احساس کرد که خدا او را به خاطر سقط جنین چند سال قبل مجازات می کند. احساس تنبیه شدن می تواند در افسردگی بسیار قوی باشد.

و اغلب، اگر این موضوع بررسی شود، معلوم می شود که به گناه یا شرم خود شخص نسبت به چیزی در گذشته مربوط می شود. به عنوان مثال، والدین ریچارد به او پیام های قوی مبنی بر بد بودن خودارضایی داده بودند. اما هنگامی که در دوازده سالگی شروع به انجام این کار کرد.

  اثربخشی مصاحبه انگیزشی بر کیفیت زندگی

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : از آن لذت برد – اما همچنین احساس گناه وحشتناکی کرد. او برای سال‌ها این باور را داشت که به خاطر لذت بردن از خودارضایی بد است و دیر یا زود به خاطر آن مجازات می‌شد. وقتی اتفاقات بدی برایش می افتاد، فکر می کرد که اینها “جزئی از مجازات او” است.

برای کنار آمدن با این احساسات معمولاً باید به چیزهایی که احساس گناه می کنیم بپذیریم و سپس یاد بگیریم که چگونه خود را به خاطر آنها ببخشیم.

  علت افسردگی نوجوانان چیست

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : کنار آمدن با این واقعیت که اصول «عدالت» و «مجازات» مخلوقات بشری هستند، می تواند دشوار باشد. هیچ عدالتی در مورد کسانی که از گرسنگی از خشکسالی در آفریقا می میرند وجود ندارد.

اتفاقات خوب و بد ممکن است برای افراد بیفتد، چه خوب و چه بد رفتار کنند. خودانتقادی مرتبط با سرزنش خود، خودانتقادی است.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : گاهی اوقات، ما می‌توانیم H3 را در غلبه بر افسردگی به خاطر چیزهایی سرزنش کنیم.

  افسردگی در مردان عوارض

اما همچنین بپذیریم که این اتفاق ناخوشایند بود و می‌توانیم خودمان را ببخشیم (یعنی دلسوز باشیم). با این حال، زمانی که افسرده هستیم.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : اغلب قدرت بسیار بیشتری به قلدر درونی (خود انتقادی) می دهیم که می تواند زمان خوبی را برای اظهار نظر و انتقاد از هر کاری که انجام می دهیم داشته باشد.

برخی از مردم بر این باورند که انتقاد از خود تنها راهی است که آنها را مجبور به انجام کارها می کند. برای مثال، شخصی ممکن است بگوید، اگر به خودم لگد نمی زدم.

  مصاحبه انگیزشی اعتیاد

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : هرگز کاری انجام نمی دادم. آنها از بخش خود قلدری خود برای راندن آنها استفاده می کنند – گاهی اوقات به روش های نسبتاً سادیستی-مازوخیستی.

چنین فردی ممکن است بر این باور باشد که تهدید و تنبیه بهترین راه برای انجام کارهاست. در برخی موارد این دیدگاه به دوران کودکی برمی گردد.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : ممکن است والدین جملاتی از این قبیل گفته باشند، “اگر من همیشه با شما مخالفت نمی کردم، شما هیچ کاری انجام نمی دادید” یا “تنبیه تنها چیزی است که با شما کار می کند.” آنها همچنین ممکن است.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

در توجه و تمجید از رفتار خوب ضعیف باشند و نسبت به رفتار بد توجه بیشتری داشته باشند و سریع تر مجازات شوند. در نتیجه، کودک در انتقاد از خود و تنبیه خود خوب می شود.

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : اما در پاداش دادن و ارزش گذاری خود ضعیف می شود. اما در افسردگی، انتقاد از خود می تواند از کنترل خارج شود. قلدر/منتقد درونی آنقدر نیرومند می‌شود.

که می‌توانیم کاملاً تحت تأثیر آن باشیم. سپس، هنگامی که از چیزهایی ناامید می شویم یا متوجه می شویم که رفتارمان به نحوی از ایده آل ما فاصله گرفته است.

  تکنیک های مقابله با استرس

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : می توانیم عصبانی و ناامید شویم و حملات وحشیانه ای به خودمان انجام دهیم. انتقاد از خود می‌تواند منجر به «مشکل من» شود: ۱ فقط در صورتی «من» را بپذیرید که «آن» را به خوبی انجام دهم». “آن” می تواند هر چیزی باشد که شما اتفاقا آن را مهم ارزیابی می کنید.

به عنوان مثال، اگر شما یک دانش آموز هستید، “آن” ممکن است امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارد. ممکن است با خود بگویید: فقط در صورتی خودم را بپذیرم که از پس آزمون هایم بگذرم.

  افسردگی درمان قطعی دارد

افسردگی بعد از ترک ماری جوانا : اگر این کار را نکنم از خودم متنفر خواهم شد. یا «این» ممکن است کنار آمدن با کارهای خانه یا شغل باشد: اگر این کارها را به خوبی انجام دهم.

تنها یک فرد خوب و ارزشمند خواهم بود. موفقیت منجر به پذیرش خود می شود، اما شکست منجر به بیزاری از خود و حمله به خود می شود.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *