افسردگی بعد از ترک گل🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد از ترک گل را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد از ترک گل را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد از ترک گل | مشاوره :

افسردگی بعد از ترک گل


افسردگی بعد از ترک گل : پس به انگیزه های اصیل آنها متوسل شد. به عنوان مثال، او حتی لوئیزا می آلکوت، نویسنده جاودانه زنان کوچک را متقاعد کرد تا زمانی که در جریان سیل شهرتش بود، برای او بنویسد.

و او این کار را با پیشنهاد فرستادن چک صد دلاری، نه برای او، بلکه برای خیریه مورد علاقه‌اش انجام داد. درست در اینجا، فرد شکاک ممکن است بگوید: «اوه، این چیزها برای نورثکلیف و راکفلر یا یک رمان نویس احساساتی خوب است.

افسردگی بعد از ترک گل : اما، من می‌خواهم ببینم که این کار را با بچه‌های سرسختی که باید از آنها پول جمع‌آوری کنم، درست می‌کنی!» ممکن است حق با شما باشد.

  افسردگی بعد از مهاجرت

هیچ چیز در همه موارد کار نخواهد کرد – و هیچ چیز با همه مردم کار نخواهد کرد. اگر از نتایجی که اکنون می گیرید راضی هستید، چرا تغییر کنید؟

افسردگی بعد از ترک گل : اگر راضی نیستید، چرا آزمایش نمی کنید؟ به هر حال، فکر می‌کنم از خواندن این داستان واقعی که جیمز ال. توماس، یکی از شاگردان سابق من گفته است.

لذت خواهید برد: شش مشتری یک شرکت خودروسازی خاص از پرداخت صورت‌حساب‌های خود برای خدمات خودداری کردند.

افسردگی بعد از ترک گل : هیچ یک از مشتریان به کل صورتحساب اعتراض نکردند، اما هر کدام ادعا کردند که یک اتهام اشتباه است.

  بهترین مشاور انگیزشی جهان

در هر مورد، مشتری برای کار انجام شده امضا کرده بود، بنابراین شرکت می دانست که درست است – و این را گفت. این اولین اشتباه بود.

افسردگی بعد از ترک گل : در اینجا مراحلی است که مردان در بخش اعتبار برای جمع آوری این صورت حساب های معوق انجام دادند.

فکر می کنید آنها موفق شدند؟ ۱ آنها با هر یک از مشتریان تماس گرفتند و صراحتاً به او گفتند که برای جمع آوری صورت حسابی آمده اند که سررسید آن خیلی گذشته است.

  با میلیارد چه کنیم

افسردگی بعد از ترک گل : آنها کاملاً روشن کردند که شرکت کاملاً و بدون قید و شرط حق داشت. بنابراین او، مشتری، مطلقاً و بدون قید و شرط در اشتباه بوده است.

آنها اعلام کردند که آنها، شرکت، بیشتر از آنچه که او می‌توانست امیدوار باشد که بداند، اطلاعات بیشتری در مورد اتومبیل دارند. پس بحث بر سر چه بود؟

افسردگی بعد از ترک گل : نتیجه: آنها بحث کردند. آیا هیچ یک از این روش ها باعث آشتی مشتری و تسویه حساب شده است؟

خودت میتونی به اون یکی جواب بدی در این مرحله از امور، مدیر اعتبار قصد داشت با یک باتری استعداد قانونی تیراندازی کند که خوشبختانه موضوع مورد توجه مدیر کل قرار گرفت.

  علت افسردگی ناگهانی چیست

افسردگی بعد از ترک گل : مدیر این مشتریان متخلف را مورد بررسی قرار داد و متوجه شد که همه آنها شهرت دارند که صورتحساب های خود را به سرعت پرداخت می کنند.

چیزی در مورد روش جمع آوری به شدت اشتباه بود. بنابراین او با جیمز ال. توماس تماس گرفت و به او گفت که این حساب های «غیرقابل جمع آوری» را جمع آوری کند.

افسردگی بعد از ترک گل : به قول خودش مراحلی را که آقای توماس انجام داد در اینجا آمده است: ۱ بازدید من از هر مشتری به همین ترتیب برای جمع آوری صورت حسابی بود که سررسید آن مدت ها گذشته بود – صورت حسابی که می دانستیم کاملاً درست است.

  افسردگی در دوران سربازی

اما من یک کلمه در این مورد نگفتم. توضیح دادم که تماس گرفته بودم تا بفهمم شرکت چه کاری انجام داده یا انجام نداده است.

افسردگی بعد از ترک گل : من روشن کردم که تا زمانی که داستان مشتری را نشنیده باشم، نظری برای ارائه ندارم. به او گفتم که شرکت هیچ ادعایی مبنی بر خطاناپذیری ندارد.

  با 50 میلیارد چیکار میشه کرد

به او گفتم که فقط به ماشین او علاقه مند هستم و او بیش از هر کس دیگری در دنیا درباره ماشینش می داند. که او مرجع این موضوع بود.

افسردگی بعد از ترک گل : به او اجازه دادم صحبت کند، و با تمام علاقه و همدردی که او می‌خواست – و انتظارش را داشت، به او گوش دادم.

در نهایت، وقتی مشتری حال و هوای معقولی داشت، من همه چیز را به حس بازی جوانمردانه او واگذار کردم.

افسردگی بعد از ترک گل : من به انگیزه های شریف تر متوسل شدم. گفتم: «اول، می‌خواهم بدانی که من نیز احساس می‌کنم که این موضوع به‌خوبی مدیریت شده است.

  درمان افسردگی چاقی

شما توسط یکی از نمایندگان ما ناراحت و آزرده خاطر و عصبانی شده اید. این هرگز نباید اتفاق می افتاد. متاسفم و به عنوان نماینده شرکت عذرخواهی می کنم.

افسردگی بعد از ترک گل : وقتی اینجا نشستم و به داستان شما گوش دادم، نتوانستم تحت تأثیر انصاف و صبر شما قرار نگیرم. و حالا چون شما منصف و صبور هستید.

از شما می خواهم کاری برای من انجام دهید. این چیزی است که شما می توانید بهتر از هر کس دیگری انجام دهید، چیزی که بیش از هر کس دیگری در مورد آن می دانید.

  افسردگی فصلی بهار درمان

افسردگی بعد از ترک گل : اینجا صورت حساب شماست. من می دانم که برای من بی خطر است که از شما بخواهم آن را تنظیم کنید.

همانطور که اگر رئیس شرکت من بودید انجام می دادید. من همه چیز را به شما واگذار می کنم. هر چه شما بگویید می رود.» آیا او صورت حساب را تنظیم کرد؟

افسردگی بعد از ترک گل : او مطمئناً این کار را انجام داد، و از آن ضربه بسیار خوبی دریافت کرد. اسکناس ها از ۱۵۰ تا ۴۰۰ دلار متغیر بودند – اما آیا مشتری بهترین آن را به خود داد؟

  راههای مقابله با استرس مالی

بله، یکی از آنها انجام داد! یکی از آنها از پرداخت یک پنی از اتهام مورد اختلاف خودداری کرد. اما پنج نفر دیگر همه بهترین ها را به شرکت دادند!

افسردگی بعد از ترک گل : و نکته اصلی اینجاست: ما ظرف دو سال آینده خودروهای جدید را به هر شش مشتری تحویل دادیم!

آقای توماس می‌گوید: «تجربه به من آموخته است که وقتی هیچ اطلاعاتی در مورد مشتری نمی‌توان تضمین کرد، تنها مبنای درستی که بر اساس آن می‌توان ادامه داد این است که فرض کنیم او صادق، صادق، راستگو و مایل و مشتاق است.

  راه مبارزه با افسردگی چیست

افسردگی بعد از ترک گل : هزینه ها را پس از اینکه متقاعد شدید که درست هستند، پرداخت کنید. به بیان دیگر و شاید واضح تر، مردم صادق هستند و می خواهند به تعهدات خود عمل کنند.

استثناهای آن قاعده نسبتاً اندک هستند، و من متقاعد شده‌ام که افرادی که تمایل به اسکنه کردن دارند در بیشتر موارد واکنش مثبت نشان می‌دهند.

افسردگی بعد از ترک گل : اگر به آنها این احساس را بدهید که آنها را صادق، درستکار و منصف می‌دانید.» اصل ۱۰ توسل به انگیزه‌های اصیل‌تر. .

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *