افسردگی بعد از طلاق🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد از طلاق را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد از طلاق را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد از طلاق | مشاوره :

افسردگی بعد از طلاق


افسردگی بعد از طلاق : مانند بسیاری از کارها در زندگی، انجام این کار به تمرین نیاز دارد و ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما پس از مدتی، ممکن است متوجه شوید که در طرز فکرتان مضامین تکراری وجود دارد. به عنوان مثال، در افسردگی، ما اغلب در مورد آینده، در مورد اینکه دیگران در مورد ما چه فکر می کنند و ما در مورد خودمان چه فکر می کنیم، نتیجه گیری منفی می کنیم.

باورها و نگرش های اساسی شاید بپرسید: این افکار منفی از کجا می آیند؟ یک پاسخ این است که آنها توسط خود حالت افسردگی ایجاد می شوند.

  راههای مقابله با استرس شدید

افسردگی بعد از طلاق : اما اغلب اوقات این اتفاق می افتد که افکار خودکار از نگرش ها و باورهای اساسی مختلفی که ما در مورد خود، دیگران و زندگی به طور کلی داریم ایجاد می شوند و اینها قبل از افسردگی هستند.

آنها شامل باورهایی مانند: • اگر مردم اشتباه کنند، ناکافی هستند. • افرادی که عصبانیت شدید نشان می دهند دوست داشتنی نیستند.

اگر یک رابطه صمیمی و بدون درگیری نداشته باشید، هرگز نمی توانید خوشحال باشید. • اگر با یکی از نزدیکان خود مشاجره شدید دارید.

  افسردگی در کودکان زیر یک سال

افسردگی بعد از طلاق : او شما را دوست ندارد. • اگر والدینتان شما را دوست نداشتند یا با شما بد رفتار کردند، شما دوست داشتنی نیستید. • رابطه جنسی کثیف است. انواع مختلفی از نگرش ها و باورهای منفی اساسی مانند این وجود دارد که منجر به نتایج منفی می شود.

در مورد خودم، من ۹۳ غلبه بر افسردگی در زبان انگلیسی بد بود و من این باور منفی را ایجاد کردم: “فقیر بودن در زبان انگلیسی مساوی با احمق بودن است.” هنگامی که من افسرده بودم، این باور برای من بسیار صادق به نظر می رسید.

  روش مقابله با استرس در دانش آموزان كم شنوا

افسردگی بعد از طلاق : و بنابراین احساس می کردم خیلی روشن یا قادر نیستم. وقتی متوجه املای ضعیف در کارم می‌شدم.

یا به خاطر انگلیسی ضعیفم مورد انتقاد قرار می‌گرفتم، «احساس غرق شدن» به خصوص ناراحت‌کننده‌ای داشتم.

افسردگی بعد از طلاق : بعداً متوجه شدم که این باور (من احمق هستم) نادرست است و آن را فقط در مورد خودم به کار بردم و نه برای دیگران.

اما این راه با باورهای اساسی است – ما اغلب متوجه نمی شویم که آنها را داریم. واکنش احساسات ما به موقعیت‌های خاص است که به ما می‌گوید باید نسبت به این احتمال که ممکن است برخی از باورهای منفی اساسی داشته باشیم که نیاز به شناسایی و تغییر دارند.

  افسردگی بعد از طلاق در مردان

افسردگی بعد از طلاق : هوشیار باشیم. به عنوان یک قاعده کلی، افکار خودکار منفی توسط موقعیت هایی در مقاطع زمانی خاص ایجاد می شوند. آنها ممکن است اغلب شامل باورهای منفی اولیه باشند، اما اینها همچنین ایده‌های کلیدی هستند که ما همیشه داریم.

مانند دیدگاه‌های اساسی ما درباره زندگی. نگاهی دیگر به سالی بیندازید که در فصل ۴ درباره او صحبت کردیم. در اینجا دوباره باورهای اساسی او آمده است.

  درمان افسردگی در نوجوانان پسر

افسردگی بعد از طلاق : من برای دیگران مزاحم هستم. من مردم را از انجام کاری که می خواهند بکنند باز می دارم. مردم واقعاً من را نمی خواهند. من نباید کاری کنم که بتواند آنها را از خود دور کند. من باید برای دیگران همان چیزی باشم که آنها می خواهند.

ابراز خشم و/یا ابراز نیازهایم می تواند منجر به طرد شود. من باید شکرگزار عشق باشم. اگر نارضایتی هایم را بیان کنم، آدم بد/ناسپاسی هستم.

افسردگی بعد از طلاق : اگرچه این افکار و باورها همیشه فعال نبودند، اما تحریک آنها زیاد طول نکشید. تمرکز بر افکار، بین افکاری که در واقع خودکار هستند و افکاری که ما روی آنها تمرکز می کنیم، تفاوت وجود دارد.

  درمان لاغری افسردگی

افکار خودکار آنهایی هستند که با واکنش های سریع مرتبط هستند و با عواطف و احساسات همراه هستند. به عنوان مثال، شخصی از جلوی ماشین شما بیرون می‌پرد و شما بلافاصله دچار وحشت شدیدی می‌شوید که با این فکر همراه است که “ممکن است به آنها ضربه بزنم”.

افسردگی بعد از طلاق : یک نفر با شما تماس می گیرد و می گوید ۹۴ افکار و احساسات معشوق شما با شخص دیگری خوابیده است، و دوباره تقریباً بلافاصله به شما ضربه می زند.

  بهترین ماشین با 3 میلیارد

در این مثال ها، معانی شخصی به سرعت ساخته می شوند. در مورد تماس تلفنی، ممکن است در مورد آنچه گفته شده است فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید که اطلاعات صحت ندارد و کسی سعی دارد بین شما و معشوقتان مشکل ایجاد کند.

افسردگی بعد از طلاق : به عبارت دیگر، شما عقب نشینی می کنید و شروع به «لغو» اولین واکنش احساسی خود می کنید.

  افسردگی و اضطراب شدید

از طرف دیگر، ممکن است فرض کنید که اطلاعات درست است و شروع به تمرکز روی آن کنید. وقتی روی چیزی می اندیشیم.

افسردگی بعد از طلاق : یک ایده یا مجموعه ای از باورها را بارها و بارها در ذهن خود می چرخانیم. یک موقعیت رایج این است که در رختخواب دراز بکشید و نگران باشید و ذهن شما بر روی یک رشته افکار خاص متمرکز شود. این مانند واکنش فوری به چیزی و سپس عقب نشینی و جستجوی شواهد نیست.

وقتی روی چیزها تمرکز می کنیم، به خود اجازه می دهیم در مسیر خاصی برای چندین دقیقه یا حتی ساعت ها فکر کنیم. وقتی به چیزی سریع و احساسی پاسخ می‌دهیم.

  افسردگی نظرات

افسردگی بعد از طلاق : ممکن است لازم باشد خودمان را متوقف کنیم و روی آنچه فکر می‌کنیم تمرکز کنیم. وقتی در مورد چیزی فکر می کنیم، در مورد آنچه فکر می کنیم واضح تر می شویم.

نکته مهم در اینجا این است که درک کنیم که تمرکز بر افکار منفی می تواند تأثیری در ریشه یابی بیشتر احساسات منفی داشته باشد.

افسردگی بعد از طلاق : افسردگی فقط شامل افکار خودکار و واکنش‌های فوری به موقعیت‌ها نیست، بلکه شامل چیزی است که «نشخوار فکری» نامیده می‌شود – یعنی تمرکز بر روی همان افکار منفی. این نوع تفکر مهم‌ترین عاملی است که می‌توان تشخیص داد و قطع کرد.

  سبک های مقابله با استرس در دانش آموزان

می توانید سعی کنید حواس خود را پرت کنید. یا می توانید از خود بپرسید: افکارم مرا به کجا می برند؟ آیا این مفید است؟

افسردگی بعد از طلاق : آیا من از زمین قدیمی عبور می کنم و در نهایت حالم بدتر می شود؟ اگر اینطور است، افکار خود را بنویسید – به جای اینکه اجازه دهید آنها به اطراف و اطراف بچرخند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *