افسردگی بعد ترک سیگار🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد ترک سیگار را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد ترک سیگار را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد ترک سیگار | مشاوره :

افسردگی بعد ترک سیگار


افسردگی بعد ترک سیگار : افکار و احساسات در مورد خود به عنوان یک فرد معمولاً در افسردگی بسیار منفی می شوند. من می گویم “معمولا” زیرا همیشه اینطور نیست.

به عنوان مثال، بیماری را به یاد می‌آورم که وقتی افراد جدیدی به همسایگی نقل مکان کردند، افسرده شد و تا ساعات اولیه موسیقی با صدای بلند پخش کرد.

افسردگی بعد ترک سیگار : او سعی کرد از مقامات بخواهد که جلوی آنها را بگیرند، اما اگرچه آنها بسیار دلسوز بودند، اما کمک چندانی نکردند.

کم کم به افسردگی فرو رفت و احساس کرد که تمام زندگی اش در حال نابودی است و کاری نمی تواند بکند. با این حال، او فکر نمی‌کرد که افسردگی‌اش تقصیر اوست.

  مشاوره انگیزشی چیست

افسردگی بعد ترک سیگار : یا به هیچ وجه ناکافی، بی‌ارزش، ضعیف یا بد است. افسردگی او بر از دست دادن کنترل بر یک موقعیت بسیار دشوار متمرکز بود.

گاهی اوقات افسردگی می تواند با درگیری ها و انشعاب در خانواده ها یا سایر روابط مهم ایجاد شود. فرد افسرده ممکن است در برابر این روابط بسیار شکست خورده و به دام افتاده باشد اما برای آنها مقصر نباشد.

  با 3 میلیارد چیکار میشه کرد

افسردگی بعد ترک سیگار : گاهی اوقات افراد افسرده از افسرده بودن و تأثیراتی که این امر بر آنها و اطرافیانشان می‌گذارد احساس بدی می‌کنند.

اما احساس نمی‌کنند که به عنوان مردم بد یا ناکافی هستند. آنها افسردگی را مقصر می دانند. با این وجود، بسیاری از افراد افسرده رابطه بسیار ضعیفی با خود دارند و مطمئناً افسردگی چیزی برای بهبود احساس آنها در مورد خود ایجاد نمی کند.

افسردگی بعد ترک سیگار : یک رابطه ضعیف با خودتان می تواند قبل از افسردگی باشد یا با آن ایجاد شود. بنابراین، در این فصل، سبک‌های معمول «خود اندیشی» را که افراد افسرده درگیر آن می‌شوند.

  مشاوره انگیزشی

بررسی می‌کنیم و بررسی می‌کنیم که چگونه می‌توان این افکار را به چالش کشید. تمام سبک های مورد بحث در اینجا را می توان به عنوان انواعی از خود آزاری در نظر گرفت.

افسردگی بعد ترک سیگار : همانطور که خواهید دید، ما می توانیم خود را به طرق مختلف مورد آزار و اذیت قرار دهیم. ۱۳۹ غلبه بر افسردگی خود سرزنش کردن زمانی اتفاق می افتد که ما سعی می کنیم.

دلایل یا علل چیزها را جستجو کنیم – چرا فلان چیز اتفاق افتاده است؟ زمانی که افسرده هستیم، اغلب در قبال رویدادهای منفی احساس مسئولیت می کنیم و بنابراین خودمان را سرزنش می کنیم.

  سایت مبارزه با افسردگی

افسردگی بعد ترک سیگار : دلایل این امر پیچیده است. گاهی اوقات خودمان را سرزنش می کنیم زیرا در کودکی به ما یاد داده اند. هر زمان که در خانواده مشکل پیش می آمد.

ما تمایل داشتیم که مقصر باشیم. حتی به کودکان خردسالی که مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند، می‌توان گفت که مقصر آن هستند – که البته پوچ است.

  مقابله با افسردگی دوران کنکور

افسردگی بعد ترک سیگار : متأسفانه، بزرگسالانی که به دنبال مقصر می گردند، می توانند به سادگی کسانی را انتخاب کنند که کمتر قادر به دفاع از خود هستند.

سیلویا یک خودسرزنشگر خشن بود. مادرش بارها او را سرزنش کرده بود که زندگی اش را به یک بدبختی دائمی تبدیل کرده است.

افسردگی بعد ترک سیگار : با گذشت زمان، این موضوع به سیلویا رسید و او شروع به سرزنش خود کرد هر زمان که افراد نزدیک به او مشکل داشتند.

با این حال، وقتی سیلویا به شواهد نگاه کرد، متوجه شد که زندگی مادرش به دلایل مختلفی از جمله ازدواج دشوار و نگرانی های مالی، ناخوشایند بوده است.

  افسردگی اختلالات خلقی اختلال

افسردگی بعد ترک سیگار : با این حال، سیلویا در کودکی نمی‌توانست این چشم‌انداز وسیع‌تر را ببیند، اما آنچه را که مادرش به او می‌گفت باور داشت. هنگامی که افراد افسرده هستند.

سرزنش خود را می تواند کامل باشد. هنگامی که اتفاقات بدی رخ می دهد یا درگیری ایجاد می شود، ممکن است آنها را کاملاً تقصیر خود بدانند.

افسردگی بعد ترک سیگار : به این می گویند شخصی سازی – تمایل به پذیرفتن مسئولیت چیزهایی که یا تقصیر ما نیست یا فقط تا حدی اینطور است.

  افسردگی اساسی و خودکشی

با این حال، بیشتر رویدادهای زندگی ترکیبی از شرایط مختلف است. زمانی که ما افسرده هستیم، اغلب مفید است که عقب بایستیم و تا حد امکان به دلایل زیادی در مورد اینکه چرا اتفاقی به این شکل افتاده است فکر کنیم.

افسردگی بعد ترک سیگار : ما می توانیم یاد بگیریم که به جای سرزنش کردن خود، توضیحات جایگزین را در نظر بگیریم. شوهر شیلا رابطه‌ای داشت که خودش را مقصر آن می‌دانست.

فکر او این بود: “اگر من بیشتر دقت می کردم، او با او رابطه جنسی برقرار نمی کرد.” اگر من از نظر جنسی جذاب تر بودم، او رابطه جنسی برقرار نمی کرد.

  مبارزه با افسردگی در زنان

افسردگی بعد ترک سیگار : اگر من به عنوان یک شخص جالب‌تر بودم و کمتر روی بچه‌ها تمرکز می‌کردم، او رابطه‌ای با هم نداشت. تمام افکارش معطوف به خودش بود.

با این حال، او می توانست افکار جایگزین داشته باشد. برای مثال، او می‌توانست فکر کند: «او می‌توانست مسئولیت بیشتری در قبال بچه‌ها بپذیرد.

افسردگی بعد ترک سیگار : در این صورت من اینقدر احساس فشار نمی‌کردم. او می توانست زمان بیشتری را صرف کند.

  راههای مبارزه با افسردگی و اضطراب

دایره سمت چپ نظرات شیلا را در حالی که او افسرده بود منعکس می کند. دایره سمت راست نشان می دهد که چگونه نظرات او پس از بررسی شواهد و ایجاد گزینه های جایگزین تغییر کرد.

افسردگی بعد ترک سیگار : غلبه بر افسردگی در خانه اگر او در عشق ورزی بیشتر دقت می کرد، ممکن بود تمایل جنسی بیشتری داشته باشم.

حتی اگر احساس می کرد که به زن دیگری جذب می شود، مجبور نبود به آن عمل کند. زن دیگر می توانست متوجه شود که او ازدواج کرده است و او را تشویق نکند.

  اختلال دو قطبی در مردان

افسردگی بعد ترک سیگار : سپس می توان این گزینه های مختلف را در کنار هم یادداشت کرد و آنها را بر حسب درصد صدق رتبه بندی کرد. یا ممکن است.

یک دایره بکشید و به هر دلیلی یک برش از دایره را اختصاص دهید. اندازه هر تکه نشان دهنده درصد صدق است. در شکل ۵ در صفحه ۱۴۱ می توانید.

افسردگی بعد ترک سیگار : ببینید که چگونه این کار برای شیلا کار کرد. این دو دایره نمایانگر نمای افسرده و نمای متعادل تر است.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *