افسردگی بعد زایمان نظرات🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی بعد زایمان نظرات را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی بعد زایمان نظرات را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی بعد زایمان نظرات | مشاوره :

افسردگی بعد زایمان نظرات


افسردگی بعد زایمان نظرات : اگر به طور خاص مستعد اضطراب مبتنی بر عزت نفس هستید، باور افراطی اصلی شما یک باور بی ارزشی است.

برای اضطرابی که مبتنی بر عزت نفس نیست، باور افراطی اصلی شما یا یک باور افتضاح یا یک باور عدم تحمل ناراحتی خواهد بود.

افسردگی بعد زایمان نظرات : و به ندرت ممکن است یک باور کاهش ارزش دیگر یا یک باور کاهش ارزش زندگی باشد.

به عنوان مثال: «من نباید مورد انتقاد قرار بگیرم و اگر باشم، ثابت می‌کند که بی‌ارزش هستم» (یک باور غیرمنطقی مبتنی بر عزت نفس عمومی). “من نباید کنترل خود را از دست بدهم و اگر این کار را بکنم افتضاح خواهد بود” (یک باور غیرمنطقی عمومی غیرعزت نفس).

  روشهای مقابله با استرس و اضطراب

افسردگی بعد زایمان نظرات : باورهای عقلانی عمومی جایگزین خود را شناسایی کنید هنگامی که باورهای عقلانی عمومی جایگزین خود را شناسایی می کنید.

همان موضوع مشترک (مثلاً انتقاد یا از دست دادن کنترل خود) را در نظر می گیرید و به این یک باور عمومی و باور غیر افراطی که مشتق شده است اضافه می کنید.

افسردگی بعد زایمان نظرات : از باور قابل درک. به موارد زیر توجه کنید: اگر باور افراطی کلی شما، خود بی ارزشی است (زمانی که به طور خاص مستعد اضطراب مبتنی بر عزت نفس هستید)، باور عمومی غیر افراطی شما یک باور پذیرش خود خواهد بود.

  راه مقابله با استرس و اضطراب

اگر مستعد اضطراب غیر مبتنی بر عزت نفس هستید، آنگاه باورهای غیر افراطی عمومی جایگزین شما یک باور غیر افتضاح، یک باور تحمل ناراحتی و به ندرت یک باور پذیرش دیگری یا یک باور پذیرش زندگی خواهد بود.

افسردگی بعد زایمان نظرات : به عنوان مثال: «ترجیح می‌دهم مورد انتقاد قرار نگیرم، اما لازم نیست از انتقاد مصون باشم. اگر از من انتقاد شود، ناخوشایند است.

  مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی

اما ثابت نمی کند که من بی ارزش هستم. من همان انسان خطاپذیر هستم، چه مورد انتقاد قرار بگیرم یا نه» (یک باور عقلانی مبتنی بر پذیرش خود).

افسردگی بعد زایمان نظرات : ۳۸ رویارویی با مشکلات عاطفی: راهنمای تمرین‌کننده «من ترجیح می‌دهم کنترل خود را از دست ندهم، اما این بدان معنا نیست که نباید این کار را انجام دهم. اگر کنترل خودم را از دست بدهم، بسیار بد خواهد بود، اما وحشتناک نخواهد بود.

  افسردگی خفیف چقدر طول میکشد

همانطور که در راهنمای مشتری متوجه شده اید، من خوانندگان را تشویق می کنم که باورهای غیرمنطقی عمومی خود را شناسایی کرده و با آنها کار کنند و باورهای عقلانی کلی را توسعه دهند و همانطور که خواهید دید.

افسردگی بعد زایمان نظرات : وقتی با نمونه های خاصی از مشکلات خود مواجه می شوند، آنها را تشویق می کنم. تمرکز بر نمونه های خاص هر دو دسته از باورها.

این با روش RECBT شما مغایرت دارد، جایی که شما با مثال های خاص از مشکلات مشتریان خود شروع می کنید و سپس در سطح کلی تری با مشکلات آنها و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر کار می کنید.

  ماشین هایی با قیمت 500 میلیون

افسردگی بعد زایمان نظرات : دلیلی که هنگام کمک به خوانندگان برای رویارویی با مشکلات عاطفی خود به جای «خاص»، «عمومی» را انتخاب کرده‌ام، دلیلی عمل‌گرایانه است.

در این کتاب، من قصد دارم به مردم کمک کنم تا با طیفی از مشکلات عاطفی کنار بیایند و بنابراین، به نظر من، بهتر است به خوانندگان راهنمایی کلی در رابطه با این طیف از مشکلات بدهم و سپس به آنها کمک کنم تا از حالت کلی خارج شوند.

  مقابله با افسردگی شدید

افسردگی بعد زایمان نظرات : به جای بالعکس. دیدگاه در نظر گرفته شده من این بود که من فضای کافی برای کمک به خوانندگان را ندارم که روی نمونه های خاص مشکلات عاطفی خود تمرکز کنند و سپس از این سطح خاص تعمیم دهند.

در نتیجه، یکی از راه‌هایی که می‌توانید به مشتریان خود که از راهنمای مشتری استفاده می‌کنند کمک کنید این است که به آنها کمک کنید.

افسردگی بعد زایمان نظرات : تا با نمونه‌های خاصی از مشکل عاطفی خود، در این مورد اضطراب، کار کنند. در حین انجام این کار از دنباله زیر استفاده کنید.

  افسردگی در بارداری و جنسیت

به مشتریان خود کمک کنید تا مثال خاصی از مشکل اضطراب خود را انتخاب کنند و بیان کنند که چرا اضطراب آنها برای آنها مشکل ایجاد می کند، تشخیص دهند.

افسردگی بعد زایمان نظرات : که در آن موقعیت در مورد چه چیزی بیش از همه نگران بودند. پاسخ اضطراب آنها و تعیین اهداف خاص با توجه به هر جزء، باورهای غیرمنطقی خاص آنها را شناسایی می کند و باورهای منطقی خاص جایگزین باورهای خاص آنها را زیر سوال می برد.

  درمان افسردگی غربت

برای کمک به مشتریان خود برای مقابله با یک مثال خاص از اضطراب خود، می توانید به آنها یاد دهید که چگونه از فرم ABCD RECBT که در پیوست ۶ آمده است استفاده کنند.

افسردگی بعد زایمان نظرات : مقابله با اضطراب ۳۹ مراحل زیر مانند مراحلی است که در مراحل ۷ نشان داده شده است.

± ۱۰ بعد در این فصل. بنابراین، به مشتریان خود کمک کنید تا در صورت امکان با تهدید خود در تصویر مواجه شوند (در صورت لزوم)، در صورت امکان با تهدید خود در داخل بدن (یعنی در واقعیت) مواجه شوند.

  درمان افسردگی حین بارداری

افسردگی بعد زایمان نظرات : و اقدامات مناسب را انجام دهید تا از آنچه آموخته اند، یادگیری خود را تعمیم بخشد.

مرحله ۶: باورهای کلی خود را زیر سوال ببرید در حالی که راه های زیادی برای زیر سوال بردن باورهای غیرمنطقی عمومی و باورهای عقلانی کلی وجود دارد.

افسردگی بعد زایمان نظرات : به همین ترتیب، به نظر من کارآمدترین راه این است که شما ابتدا با هم عقاید سفت و سخت کلی خود و کلیات آن را زیر سوال ببرید.

  اختلال دو قطبی معافیت سربازی

جایگزین باور قابل قبول و سپس زیر سوال بردن باور افراطی کلی و باور عمومی غیر افراطی شما. باور سفت و سخت کلی خود و جایگزین باور انعطاف پذیر عمومی آن را زیر سوال ببرید ابتدا، باور سفت و سخت عمومی خود و جایگزین باور قابل انعطاف عمومی آن را بردارید و آنها را در کنار یکدیگر روی یک برگه بنویسید.

افسردگی بعد زایمان نظرات : سپس از خود بپرسید: کدام درست است و کدام نادرست؟ کدام منطقی معقول است و کدام منطقی نیست؟ که تا حد زیادی نتایج سازنده دارد و تا حد زیادی واکنش غیرسازنده دارد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *