افسردگی در زمان پریودی🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی در زمان پریودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی در زمان پریودی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی در زمان پریودی | مشاوره :

افسردگی در زمان پریودی


افسردگی در زمان پریودی : ما به تمایل موش‌ها، انسان‌ها و پستانداران بسیار مسن به افزایش سطوح گلوکوکورتیکوئیدها در حالت استراحت در جریان خون باز می‌گردیم.

برخی از جنبه های تنظیم ترشح گلوکوکورتیکوئید طبیعی در طول پیری مختل می شود. برای اینکه بفهمیم چرا این اتفاق می افتد.

افسردگی در زمان پریودی : باید به موضوع فصل ۱ برگردیم که چرا مخزن آب روی توالت شما هنگام پر شدن مجدد سرریز نمی شود.

یک بار دیگر، فرآیند پر کردن مجدد می تواند یک حسگر – دستگاه شناور – را فعال کند تا میزان آب جاری به مخزن را کاهش دهد.

  علائم افسردگی در کودکان 5 ساله

افسردگی در زمان پریودی : مهندسانی که این نوع اصطلاح را مطالعه می‌کنند که فرآیند مهار بازخورد منفی یا بازداری محصول نهایی را انجام می‌دهد.

افزایش مقدار آب جمع‌شده در مخزن، احتمال آزاد شدن بیشتر آب را کاهش می‌دهد. اکثر سیستم های هورمونی، از جمله محور CRH/ACTH/گلوکوکورتیکوئید، با این فرآیند بازخورد-مهار کار می کنند.

افسردگی در زمان پریودی : مغز آزادسازی گلوکوکورتیکوئید را به طور غیرمستقیم از طریق CRH و آزادسازی ACTH هیپوفیز تحریک می کند.

  مبارزه با استرس کنکور

مغز باید بداند که آیا CRH بیشتری ترشح کند یا خیر. این کار را با سنجش سطوح گلوکوکورتیکوئیدها در گردش خون (نمونه برداری از هورمون از جریان خونی که در مغز می گذرد) انجام می دهد.

افسردگی در زمان پریودی : تا ببیند آیا سطح آن در «نقطه تعیین شده»، پایین تر یا بالاتر است. اگر سطوح پایین باشد، مغز به ترشح CRH ادامه می دهد.

درست مانند زمانی که سطح آب در مخزن توالت هنوز پایین است. هنگامی که سطح گلوکوکورتیکوئید به آن نقطه تعیین شده رسید.

  با 3 میلیارد چه ماشینی بخرم

افسردگی در زمان پریودی : یا از آن فراتر رفت، یک سیگنال بازخورد منفی وجود دارد و مغز ترشح CRH را متوقف می کند. به عنوان یک عارضه جذاب، نقطه تنظیم می تواند تغییر کند.

در غیاب استرس، مغز سطوح متفاوتی از گلوکوکورتیکوئیدها را در جریان خون می‌خواهد که در هنگام وقوع اتفاق استرس‌زا نیاز است.

افسردگی در زمان پریودی : این بدان معناست که مقدار گلوکوکورتیکوئیدها در جریان خون لازم برای خاموش کردن ترشح CRH توسط مغز باید با موقعیت‌های مختلف متفاوت باشد، که به نظر می‌رسد اینطور است.

  افسردگی غیر معمول

فردی که دوز زیادی از گلوکوکورتیکوئید مصنوعی (دگزامتازون) دارد. مغز این افزایش ناگهانی را حس می‌کند و در واقع می‌گوید: «خدای من، نمی‌دانم چه اتفاقی برای آن احمق‌ها در غده فوق کلیوی می‌افتد، اما آنها فقط مقدار زیادی گلوکوکورتیکوئید ترشح کردند.» دگزامتازون یک سیگنال بازخورد منفی اعمال می کند.

افسردگی در زمان پریودی : به زودی ترشح CRH، ACTH و گلوکوکورتیکوئیدهای خود را متوقف می کند. این فرد به عنوان “پاسخگو به دگزامتازون” شناخته می شود.

  افسردگی روانشناسی

با این حال، اگر تنظیم بازخورد منفی خیلی خوب کار نکند، فرد «مقاوم در برابر دگزامتازون» است – علی رغم سیگنال عظیم گلوکوکورتیکوئیدی در جریان خون، او به ترشح هورمون‌های مختلف ادامه می‌دهد.

افسردگی در زمان پریودی : و این دقیقاً همان چیزی است که در افراد مسن، نخستی‌های قدیمی غیرانسان و موش‌های پیر اتفاق می‌افتد.

تنظیم بازخورد گلوکوکورتیکوئید دیگر خیلی خوب کار نمی کند. این ممکن است توضیح دهد که چرا ارگانیسم های بسیار پیر گلوکوکورتیکوئیدهای بیش از حد ترشح می کنند.

  دلیل افسردگی ناگهانی

افسردگی در زمان پریودی : در غیاب استرس و در طول دوره بهبودی پس از پایان یک عامل استرس زا. چرا شکست مقررات بازخورد؟ شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد.

این امر به دلیل انحطاط در طول پیری بخشی از مغز است. در عوض، کل مغز به عنوان یک «حسگر گلوکوکورتیکوئید» عمل نمی‌کند.

افسردگی در زمان پریودی : این نقش تنها توسط چند ناحیه با تعداد بسیار بالای گیرنده‌های گلوکوکورتیکوئیدها و ابزاری برای اطلاع از ترشح یا عدم ترشح CRH به هیپوتالاموس انجام می‌شود.

  افسردگی در نوجوانان دختر

در فصل ۱۰، توضیح دادم که چگونه هیپوکامپ به دلیل نقشش در یادگیری و حافظه مشهور است. همانطور که مشخص است.

افسردگی در زمان پریودی : همچنین یکی از مکان های مهم بازخورد منفی در مغز برای کنترل ترشح گلوکوکورتیکوئید است.

همچنین مشخص شده است که در طول پیری، نورون‌های هیپوکامپ ممکن است ناکارآمد شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد.

افسردگی در زمان پریودی : برخی از پیامدهای مضر شامل تمایل به ترشح بیش از حد گلوکوکورتیکوئیدها می شود – این می تواند دلیلی باشد.

  افسردگی دوران بارداری چگونه است

که افراد مسن ممکن است سطح هورمون در حالت استراحت را افزایش دهند، ممکن است در خاموش کردن ترشح بعد از پایان استرس مشکل داشته باشند.

افسردگی در زمان پریودی : یا ممکن است مقاوم به دگزامتازون باشد گویی یکی از ترمزهای سیستم آسیب دیده است و ترشح هورمون به سمت جلو می رود و کمی از کنترل خارج می شود.

بنابراین، افزایش سطح گلوکوکورتیکوئید در سنین بالا به دلیل مشکل در تنظیم بازخورد در هیپوکامپ آسیب دیده ایجاد می شود.

افسردگی در زمان پریودی : چرا نورون ها در هیپوکامپ پیر آسیب می بینند؟ همانطور که در فصل ۱۰ مورد بحث قرار گرفت، قرار گرفتن در معرض گلوکوکورتیکوئید است.

  پیام مشاور انگیزشی

اگر به دقت مطالعه کرده باشید، شروع به یادداشت چیزی واقعاً موذیانه خواهید کرد که در این یافته ها گنجانده شده است.

افسردگی در زمان پریودی : هنگامی که هیپوکامپ آسیب می بیند، موش گلوکوکورتیکوئیدهای بیشتری ترشح می کند.

که باید بیشتر به هیپوکامپ آسیب برساند. که باید باعث ترشح بیشتر گلوکوکورتیکوئید شود…. هر کدام دیگری را بدتر می‌کند و باعث ایجاد یک آبشار دژنراتیو می‌شود.

  راههای مقابله با استرس زیاد

افسردگی در زمان پریودی : که به نظر می‌رسد در بسیاری از موش‌های مسن رخ می‌دهد و پیامدهای آسیب‌شناختی بالقوه آن تقریباً در هر صفحه از این کتاب به تفصیل شرح داده شده است.

آیا این آبشار دژنراتیو در انسان رخ می دهد؟ همانطور که اشاره شد، سطوح گلوکوکورتیکوئید با افزایش سن در انسان افزایش می‌یابد.

افسردگی در زمان پریودی : و فصل ۱۰ اولین شواهدی را نشان می‌دهد که این هورمون‌ها ممکن است اثرات بدی بر هیپوکامپ انسان داشته باشند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *