افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم | مشاوره :

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم


افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : کمبود ویتامینی که بیش از نیمی از جمعیت را تحت تاثیر قرار می دهد.

تقریبا هرگز تشخیص داده نمی شود و با افسردگی، زوال عقل، بسیاری از سرطان ها، بیماری های خودایمنی مانند مولتیپل اسکلروزیس و فیبرومیالژیا، فشار خون بالا، بیماری قلبی، دیابت، درد مزمن عضلانی و استخوان مرتبط است. ضرر – زیان؟

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : کدام ویتامین تقریباً به طور کامل در مواد غذایی ما وجود ندارد؟ برای سلامتی ما بیست و پنج برابر بیشتر از آنچه دولت توصیه می کند به چه ویتامینی نیاز داریم؟

  درمان افسردگی و اضطراب در کودکان

چه ویتامینی علت پنهان این همه رنج است که به این راحتی درمان می شود؟ اگر ویتامین D را حدس زدید، درست می گویید. در پانزده سال آخر تمرینم.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : تمرکز من بر این بوده است که بدن برای عملکرد بهینه به چه چیزهایی نیاز دارد. و با گذشت سالها بیشتر به نقش مواد مغذی خاص علاقه مند شدم.

در پنج سال گذشته تقریباً همه بیماران را در مطب خود برای کمبود ویتامین D آزمایش کرده‌ام و از آنچه می‌بینم شوکه شده‌ام. من همچنین از اینکه چه اتفاقی می افتد.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : وقتی وضعیت ویتامین D آنها به سطح مطلوب می رسد شگفت زده هستم. هر ماده مغذی نقش خود را دارد.

  راهکار مقابله با افسردگی شدید

اما کمبود ویتامین D یک بیماری همه گیر بزرگ است که تحت نظر اکثر پزشکان و مقامات بهداشت عمومی است. این بیماری با افسردگی، زوال عقل، افزایش خطر مرگ و حتی اوتیسم مرتبط است.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : موارد زیر را در نظر بگیرید: در یک مطالعه روی بیماران مسن، میانگین سطح ویتامین D 18 نانوگرم در میلی لیتر بود، در حالی که نرمال بین ۵۰ تا ۸۰ است.

تقریبا ۶۰ درصد از آنها کمتر از ۲۰ نانوگرم در میلی لیتر بودند. افرادی که کمترین سطح ویتامین D را داشتند، بیشترین افسردگی و بدترین عملکرد را در آزمایش‌های عینی برای زوال عقل و عملکرد شناختی داشتند. ۴۸ ما می دانیم که سطح ویتامین D در زمستان به شدت کاهش می یابد.

  بهترین مشاوران انگیزشی جهان

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : که با اختلال عاطفی فصلی مرتبط است، و دادن مکمل های ویتامین D می تواند از این امر جلوگیری کند.

بینش جدید در مورد رشد مغز در رحم، کمبود ویتامین D را با اوتیسم مرتبط می کند. ویتامین D برای رشد طبیعی مغز ضروری است و التهاب مغز را که مشخصه اوتیسم است کاهش می دهد.

  نشانه های افسردگی در کودکان چیست؟

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : مروری در آرشیو طب داخلی از همه کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده در مورد مکمل‌های ویتامین D کاهش ۷ درصدی مرگ و میر ناشی از همه علل را نشان داد.

این باید تیتر یک خبر بود، و اگر دارو بود چنین می شد. اکثر پزشکان فکر می کنند که اگر شما راشیتیسم نداشته باشید، کمبود ویتامین D ندارید. آنها نمی توانند بیش از این اشتباه کنند.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : سوال واقعی این نیست که چقدر نیاز داریم که به راشیتیسم مبتلا نشویم (۴۰۰ واحد بین المللی در روز)، بلکه این است که چقدر باید سالم باشیم و چقدر طراحی شده ایم (تقریباً ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ واحد بین المللی در روز).

  افسردگی بارداری گرفتم

ما در محیطی زندگی نمی کنیم که در آن برای رشد طراحی شده ایم. افرادی که در آب و هوای شمالی زندگی می کنند.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : دیگر از رژیم غذایی ماهی های وحشی چرب مانند ماهی خال مخالی و شاه ماهی و روغن کبد ماهی کاد – که از معدود منابع غذایی طبیعی ویتامین D هستند استفاده نمی کنند. برای بقیه افراد، کلید نور خورشید است.

  افسردگی زایمان در مردان

اکثر ما در داخل خانه زندگی و کار می کنیم، اما ۸۰ تا ۱۰۰ درصد نیاز ما به ویتامین D ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید است.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : و نگرانی ها در مورد سرطان پوست استفاده از ضد آفتاب را تشویق می کند که ۹۷ درصد از تولید ویتامین D پوست را متوقف می کند.

استفاده از ضد آفتاب، رنگ پوست تیره، افزایش عرض جغرافیایی، تغییر در قرار گرفتن در معرض آفتاب فصلی، افزایش سن، و پوشیدن لباس هایی که بیشتر ما را پوشش می دهد.

  راه درمان افسردگی چیست

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : بدن همه بر خطر کمبود ویتامین D ما تأثیر می گذارد. تحقیقات جدیدتر توسط دکتر مایکل هولیک، ۵۲ ساله، پیشگام ویتامین D و استاد پزشکی، فیزیولوژی و پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون، مصرف حداکثر ۲۰۰۰ واحد بین المللی در روز، ۵۳ یا به اندازه کافی برای حفظ سطح ۲۵ هیدروکسی خون توصیه می کند.

ویتامین D بین ۴۰ تا ۶۰ نانوگرم در میلی لیتر. ناجیان غریق بیش از ۱۰۰ نانوگرم در میلی لیتر بدون سمیت دارند.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : بنابراین مصرف مکمل ضروری است مگر اینکه تمام وقت خود را در ساحل بگذرانیم، روزانه سی اونس ماهی قزل آلا وحشی بخوریم، یا روزانه ده قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کم مصرف کنیم!

  علائم افسردگی هورمونی

مقدار دقیق مورد نیاز برای رسیدن سطح خون شما به محدوده مطلوب (۵۰ تا ۸۰ نانوگرم در میلی لیتر) بسته به سن، ژنتیک، فاصله شمالی که زندگی می کنید، مدت زمانی که زیر نور خورشید می گذرانید.

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : و حتی زمان شما متفاوت است. امسال. ما از این می ترسیم که فکر کنیم دوزهای بالا سمی هستند.

اما یک مطالعه روی مردان جوان سالم که ۱۰۰۰۰ واحد بین المللی ویتامین D به مدت بیست هفته دریافت کردند هیچ سمیتی نشان نداد (البته من بدون نظارت پزشک این کار را امتحان نمی کنم). در اینجا داستان یکی از بیماران من است تا نشان دهم که مکمل ویتامین D چقدر می تواند قدرتمند باشد.

  افسردگی در دوران قاعدگی

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : نورا، زنی پنجاه و دو ساله، در بوستون کار و زندگی می کرد. او وقت خود را به عنوان یک برنامه نویس نرم افزار در زیرزمین یک ساختمان قدیمی گذراند.

هر زمستان او در یک رکود عمیق و تاریک فرو می‌رفت. او از کوتاه شدن روزها می ترسید. او مانند بسیاری از زنان، برای جلوگیری از سرطان پوست و چین و چروک پوست خود را از نور خورشید دور نگه می داشت و هنگام بیرون آمدن در آفتاب همیشه از کرم ضد آفتاب و کلاه استفاده می کرد.

  حدیث در مورد مقابله با استرس

افسردگی در نوجوانان را جدی بگیریم : او همچنین متوجه شد که ماهیچه‌هایش در زمستان بدتر می‌شوند و پزشکش به او گفته که پوکی استخوان دارد.

به او گفته شد که او دارای اختلال عاطفی فصلی است – که فقط به این معنی است که او در زمستان افسرده می شود! ما متوجه شدیم که سطح ویتامین D او بسیار پایین است.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *