افسردگی در نوجوانان پسر🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی در نوجوانان پسر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی در نوجوانان پسر را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی در نوجوانان پسر | مشاوره :

افسردگی در نوجوانان پسر


افسردگی در نوجوانان پسر : با این حال، یک مفهوم جدید در حال ظهور است. داشتن مواد مغذی کافی برای پیشگیری از یکی از این بیماری‌های کمبود.

اما برای بهینه‌سازی عملکرد سلولی کافی نیست، منجر به بیماری‌های کمبود «طولانی» (بیماری‌هایی که زمان زیادی طول می‌کشد تا خود را نشان دهند) مانند بیماری‌های قلبی، سرطان، افسردگی، اسکیزوفرنی، اختلال کمبود توجه یا بیماری آلزایمر.

افسردگی در نوجوانان پسر : به عنوان مثال، اگر کمبود شدید اسید فولیک دارید، پس از چند ماه دچار کم خونی می شوید یا نوزادی با نقص مادرزادی به دنیا می آورید.

  درمان افسردگی ناشی از تنهایی

این یک بیماری کمبود است. اما اگر اسید فولیک کافی برای عملکرد مطلوب در طول سی تا چهل سال نداشته باشید.

افسردگی در نوجوانان پسر : خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را دو برابر خواهید کرد. ۲۷ این یک بیماری کمبود طولانی مدت است.

ده ها نمونه از این دست از بیماری های ناشی از کمبود طولانی مدت مواد مغذی وجود دارد. بیایید مدل قدیمی تغذیه خود را بررسی کنیم.

افسردگی در نوجوانان پسر : و اینکه اگر می‌خواهیم نه تنها مغز شکسته‌مان بلکه همه بیماری‌های مزمن را به‌طور مؤثری درمان کنیم.

  چگونه خودمان افسردگی را درمان کنیم

به دیدگاهی کاملاً متفاوت نیاز داریم. مدل قدیمی تغذیه مبتنی بر تامین حداقل مقدار مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی برای پیشگیری از بیماری های ناشی از کمبود است.

افسردگی در نوجوانان پسر : سؤالاتی که پرسیده می شود این است: برای جلوگیری از اسکوربوت چه مقدار ویتامین C لازم است؟ چه مقدار تیامین برای جلوگیری از بری بری لازم است؟

چه مقدار نیاسین برای جلوگیری از پلاگر لازم است؟ برای پیشگیری از راشیتیسم چقدر ویتامین D لازم است؟ جواب خیلی زیاد نیست.

افسردگی در نوجوانان پسر : درک نقش ویتامین ها و مواد معدنی در سلامت از این طریق مبتنی بر این مفهوم است که مواد مغذی فردی یک نقش فیزیولوژیکی دارند.

  درمان لاغری افسردگی

پیشگیری از بیماری های ناشی از کمبود. ویتامین C از اسکوربوت جلوگیری می کند. ویتامین D از راشیتیسم جلوگیری می کند. خودشه. تا زمانی که این مشکلات را نداشته باشید.

افسردگی در نوجوانان پسر : به اندازه کافی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را دریافت می کنید. مصرف‌های مرجع فعلی رژیم غذایی (DRIs)، یا مقدار مواد مغذی که به ما گفته شده توسط دولت ایمن و مطلوب است.

  داروی افسردگی چاقی

بر اساس این مفهوم قدیمی است. عجیب است که وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا، یا وزارت کشاورزی ایالات متحده، نه وزارت بهداشت و خدمات انسانی، DRI ها را تعیین می کند.

افسردگی در نوجوانان پسر : متأسفانه نیازهای تغذیه‌ای، سیاست‌های کشاورزی و یارانه‌های دولتی برای تأمین مواد غذایی صنعتی ما با یکدیگر رقابت می‌کنند.

یارانه ها عمدتاً برای ذرت و سویا است که برای تهیه شربت ذرت با فروکتوز بالا، چربی های ترانس و بیشتر مواد خام برای فست فود، غذاهای ناسالم و صنایع غذایی فرآوری شده استفاده می شود.

  درمان افسردگی هورمونی

افسردگی در نوجوانان پسر : سیاست اغلب در نهایت علم را نادیده می گیرد. تفکری که ما را به این باور رساند که DRI ها توصیه های مناسبی برای آنچه ما برای عملکرد بهینه نیاز داریم هستند.

دیگر از نظر علمی معتبر نیست. از آنجایی که ژنوم انسان رمزگشایی شده است، اکنون می دانیم که تنوع بیوشیمیایی زیادی در جمعیت وجود دارد.

افسردگی در نوجوانان پسر : همه ما نیازهای غذایی و بیوشیمیایی منحصر به فردی داریم. استفاده از یک خط پایه واحد برای تعیین میزان مصرف مرجع رژیم غذایی برای افراد مختلف در جمعیت با درک ما از این تنوع بیوشیمیایی مطابقت ندارد. افراد مختلف نیازهای متفاوتی دارند.

  افسردگی در نوجوانان

برخی بیشتر از سایرین به انواع خاصی از ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارند. علاوه بر این، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد مصرف مقدار کافی ویتامین برای جلوگیری از بیماری‌های ناشی از کمبود، تقریباً به اندازه کافی از آن ویتامین برای دستیابی به سلامت مطلوب به شما نمی‌دهد.

افسردگی در نوجوانان پسر : برای درک این موضوع، باید نگاهی بیندازیم که چگونه ترکیب ژنتیکی، مواد مغذی مصرفی و پروتئین‌های خاصی به نام آنزیم‌ها با هم کار می‌کنند تا میزان سلامت یا بیمار بودن شما را از نظر روحی و جسمی مشخص کنند.

  مبارزه با افسردگی و ناامیدی

این اطلاعات طرز تفکر شما در مورد سلامتی خود را متحول خواهد کرد. پس چگونه ژن ها و ویتامین ها به هم مرتبط هستند؟ ویتامین ها، ژن ها و آنزیم ها: ایجاد اتفاقاتی در بدن انسان ها تقریباً سی هزار ژن دارند.

افسردگی در نوجوانان پسر : از این نظر ما با کرم خاکی تفاوت چندانی نداریم. چیزی که انسان ها را از کرم های خاکی (و از یکدیگر) متمایز می کند، ۱.۵ تا ۳ میلیون تفاوت ظریف در ژن های آنها به نام پلی مورفیسم (چند شکلی های تک نوکلئوتیدی یا SNPs) است.

  راه مقابله با اضطراب کودکان

این تغییرات جزئی در ساختار ژنتیکی شما همه چیز را تعیین می کند – تمام تمایلات عجیب و غریب و فردی شما. آنها همچنین نیازهای بیوشیمیایی منحصر به فردی را در جمعیت ایجاد می کنند.

افسردگی در نوجوانان پسر : چگونه؟ همانطور که قبلاً گفتم (صفحه ۹۵) تنها وظیفه DNA شما ساخت پروتئین است. آنزیم ها یکی از هزاران پروتئینی هستند که از DNA شما ایجاد می شوند.

  علائم بالینی افسردگی

با این حال، این پروتئین‌های خاص بسیار مهم هستند، زیرا کاتالیزورهایی هستند که به تبدیل یک مولکول به مولکول دیگر کمک می‌کنند – آنها کمک‌هایی هستند که تمام تریلیون‌ها واکنش شیمیایی را که هر ثانیه در بدن شما اتفاق می‌افتد، کند یا تسریع می‌کنند.

افسردگی در نوجوانان پسر : مواد مغذی نیز به نوبه خود عملکرد این آنزیم ها را کنترل می کنند. آنها به آنزیم های شما می گویند که چه کاری انجام دهند.

  راههای مبارزه با افسردگی و ناامیدی

آنها واکنش های شیمیایی بدن شما را روشن یا خاموش می کنند. ساختن مواد شیمیایی خلق و خوی شاد بیایید به عنوان مثالی از نحوه عملکرد سروتونین نگاهی بیاندازیم.

افسردگی در نوجوانان پسر : سروتونین یک پپتید (که فقط کمی پروتئین است) است که به عنوان یک انتقال دهنده عصبی شناخته می شود و خلق و خوی ما را تقویت می کند.

شما سروتونین نمی خورید، اما بدن شما آن را می سازد. سروتونین را از اسید آمینه تریپتوفان می سازد که از پروتئین موجود در ساندوی بوقلمون ما به دست می آید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *