افسردگی در نوجوانان چگونه است🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی در نوجوانان چگونه است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی در نوجوانان چگونه است را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی در نوجوانان چگونه است | مشاوره :

افسردگی در نوجوانان چگونه است


افسردگی در نوجوانان چگونه است : کمبود ویتامینی که بیش از نیمی از جمعیت را تحت تاثیر قرار می دهد، تقریبا هرگز تشخیص داده نمی شود و با افسردگی، زوال عقل، بسیاری از سرطان ها، بیماری های خودایمنی مانند مولتیپل اسکلروزیس و فیبرومیالژیا، فشار خون بالا، بیماری قلبی، دیابت، درد مزمن عضلانی و استخوان مرتبط است.

ضرر – زیان؟ کدام ویتامین تقریباً به طور کامل در مواد غذایی ما وجود ندارد؟ برای سلامتی ما بیست و پنج برابر بیشتر از آنچه دولت توصیه می کند به چه ویتامینی نیاز داریم؟

افسردگی در نوجوانان چگونه است : چه ویتامینی علت پنهان این همه رنج است که به این راحتی درمان می شود؟ اگر ویتامین D را حدس زدید، درست می گویید.

  افسردگی و وسواس فکری شدید

در پانزده سال آخر تمرینم، تمرکز من بر این بوده است که بدن برای عملکرد بهینه به چه چیزهایی نیاز دارد. و با گذشت سالها بیشتر به نقش مواد مغذی خاص علاقه مند شدم.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : در پنج سال گذشته تقریباً همه بیماران را در مطب خود برای کمبود ویتامین D آزمایش کرده‌ام و از آنچه می‌بینم شوکه شده‌ام.

من همچنین از اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی وضعیت ویتامین D آنها به سطح مطلوب می رسد شگفت زده هستم. هر ماده مغذی نقش خود را دارد.

  مبارزه با افسردگی چگونه است

افسردگی در نوجوانان چگونه است : اما کمبود ویتامین D یک بیماری همه گیر بزرگ است که تحت نظر اکثر پزشکان و مقامات بهداشت عمومی است.

این بیماری با افسردگی، زوال عقل، افزایش خطر مرگ و حتی اوتیسم مرتبط است. موارد زیر را در نظر بگیرید: در یک مطالعه روی بیماران مسن، میانگین سطح ویتامین D 18 نانوگرم در میلی لیتر بود، در حالی که نرمال بین ۵۰ تا ۸۰ است.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : تقریبا ۶۰ درصد از آنها کمتر از ۲۰ نانوگرم در میلی لیتر بودند. افرادی که کمترین سطح ویتامین D را داشتند، بیشترین افسردگی و بدترین عملکرد را در آزمایش‌های عینی برای زوال عقل و عملکرد شناختی داشتند.

  علائم افسردگی و وسواس فکری

ما می دانیم که سطح ویتامین D در زمستان به شدت کاهش می یابد، که با اختلال عاطفی فصلی مرتبط است، و دادن مکمل های ویتامین D می تواند از این امر جلوگیری کند.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : بینش جدید در مورد رشد مغز در رحم، کمبود ویتامین D را با اوتیسم مرتبط می کند. ویتامین D برای رشد طبیعی مغز ضروری است و التهاب مغز را که مشخصه اوتیسم است کاهش می دهد.

  داروی ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

مروری در آرشیو طب داخلی از همه کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده در مورد مکمل‌های ویتامین D کاهش ۷ درصدی مرگ و میر ناشی از همه علل را نشان داد.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : این باید تیتر یک خبر بود، و اگر دارو بود چنین می شد. اکثر پزشکان فکر می کنند که اگر شما راشیتیسم نداشته باشید، کمبود ویتامین D ندارید.

آنها نمی توانند بیش از این اشتباه کنند. سوال واقعی این نیست که چقدر نیاز داریم که به راشیتیسم مبتلا نشویم (۴۰۰ واحد بین المللی در روز)، بلکه این است.

  علت افسردگی در کودکان چیست

افسردگی در نوجوانان چگونه است : که چقدر باید سالم باشیم و چقدر طراحی شده ایم (تقریباً ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ واحد بین المللی در روز). ما در محیطی زندگی نمی کنیم که در آن برای رشد طراحی شده ایم. افرادی که در آب و هوای شمالی زندگی می کنند.

دیگر از رژیم غذایی ماهی های وحشی چرب مانند ماهی خال مخالی و شاه ماهی و روغن کبد ماهی کاد – که از معدود منابع غذایی طبیعی ویتامین D هستند استفاده نمی کنند.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : برای بقیه افراد، کلید نور خورشید است. اکثر ما در داخل خانه زندگی و کار می کنیم.

  افسردگی بعد از ترک حشیش

اما ۸۰ تا ۱۰۰ درصد نیاز ما به ویتامین D ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید است. و نگرانی ها در مورد سرطان پوست استفاده از ضد آفتاب را تشویق می کند که ۹۷ درصد از تولید ویتامین D پوست را متوقف می کند.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : استفاده از ضد آفتاب، رنگ پوست تیره، افزایش عرض جغرافیایی، تغییر در قرار گرفتن در معرض آفتاب فصلی، افزایش سن، و پوشیدن لباس هایی که بیشتر ما را پوشش می دهد. بدن همه بر خطر کمبود ویتامین D ما تأثیر می گذارد.

  افسردگی و اضطراب مختلط

تحقیقات جدیدتر توسط دکتر مایکل هولیک، ۵۲ ساله، پیشگام ویتامین D و استاد پزشکی، فیزیولوژی و پوست در دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون، مصرف حداکثر ۲۰۰۰ واحد بین المللی در روز، ۵۳ یا به اندازه کافی برای حفظ سطح ۲۵ هیدروکسی خون توصیه می کند.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : ویتامین D بین ۴۰ تا ۶۰ نانوگرم در میلی لیتر. ناجیان غریق بیش از ۱۰۰ نانوگرم در میلی لیتر بدون سمیت دارند.

بنابراین مصرف مکمل ضروری است مگر اینکه تمام وقت خود را در ساحل بگذرانیم، روزانه سی اونس ماهی قزل آلا وحشی بخوریم، یا روزانه ده قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کم مصرف کنیم!

  افسردگی تنفسی

افسردگی در نوجوانان چگونه است : مقدار دقیق مورد نیاز برای رسیدن سطح خون شما به محدوده مطلوب (۵۰ تا ۸۰ نانوگرم در میلی لیتر) بسته به سن، ژنتیک، فاصله شمالی که زندگی می کنید، مدت زمانی که زیر نور خورشید می گذرانید، و حتی زمان شما متفاوت است.

امسال. ما از این می ترسیم که فکر کنیم دوزهای بالا سمی هستند، اما یک مطالعه روی مردان جوان سالم که ۱۰۰۰۰ واحد بین المللی ویتامین D به مدت بیست هفته دریافت کردند هیچ سمیتی نشان نداد (البته من بدون نظارت پزشک این کار را امتحان نمی کنم).

  افسردگی و معافیت از سربازی

افسردگی در نوجوانان چگونه است : در اینجا داستان یکی از بیماران من است تا نشان دهم که مکمل ویتامین D چقدر می تواند قدرتمند باشد.

نورا، زنی پنجاه و دو ساله، در بوستون کار و زندگی می کرد. او وقت خود را به عنوان یک برنامه نویس نرم افزار در زیرزمین یک ساختمان قدیمی گذراند.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : هر زمستان او در یک رکود عمیق و تاریک فرو می‌رفت. او از کوتاه شدن روزها می ترسید.

  افسردگی و خواب آلودگی

او مانند بسیاری از زنان، برای جلوگیری از سرطان پوست و چین و چروک پوست خود را از نور خورشید دور نگه می داشت و هنگام بیرون آمدن در آفتاب همیشه از کرم ضد آفتاب و کلاه استفاده می کرد.

افسردگی در نوجوانان چگونه است : او همچنین متوجه شد که ماهیچه‌هایش در زمستان بدتر می‌شوند و پزشکش به او گفته که پوکی استخوان دارد.

به او گفته شد که او دارای اختلال عاطفی فصلی است – که فقط به این معنی است که او در زمستان افسرده می شود! ما متوجه شدیم که سطح ویتامین D او بسیار پایین است.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *