افسردگی دوران بارداری علائم🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی دوران بارداری علائم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی دوران بارداری علائم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی دوران بارداری علائم | مشاوره :

افسردگی دوران بارداری علائم


افسردگی دوران بارداری علائم : قلدر درونی (یا منتقد درونی) یک مارپیچ شکست‌دهنده خود را تنظیم می‌کند که در شکل ۶ نشان داده شده است.

بنابراین قلدر – حملات درونی شما – در واقع باعث بسیاری از مشکلات (مثلاً انجام کمتر) می‌شود که به خاطر آنها به شما حمله می‌کند.

افسردگی دوران بارداری علائم : انگار بعد از اینکه تو را زمین زدم، تو را زدم چون پایین رفتی. دیدن این مارپیچ بسیار مهم است، زیرا در سفر پیش رو بارها با آن روبرو خواهیم شد.

شکل ۶ غلبه بر افسردگی من در حال حاضر افسرده هستم، بنابراین طبیعی است که حرکت عادی خود را نداشته باشم.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

افسردگی دوران بارداری علائم : با وجود اینکه نمی توانم تمام کارهایی را که قبلا انجام می دادم انجام دهم، باز هم می توانم برخی کارها را انجام دهم.

من می توانم خودم را به خاطر کاری که انجام می دهم تحسین کنم تا اینکه به خاطر کارهایی که انجام نمی دهم به خودم حمله کنم.

افسردگی دوران بارداری علائم : هیچ راهی وجود ندارد که خودم را از افسردگی قلدری کنم. تمام کاری که من انجام می دهم، کاری است که می توانم انجام دهم.

می تواند قدم به قدم پیش رود. با ستایش قدم هایم هر چقدر هم که کوچک به نظر برسند جلو می روم. و اگر کمی به شورش علاقه دارید.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

افسردگی دوران بارداری علائم : ممکن است به کارهایتان بگویید: «به جهنم. آنها می توانند صبر کنند. من امروز می خواهم کاری را انجام دهم که می خواهم!’ نکات کلیدی • ما اغلب به خود حمله می کنیم بدون اینکه واقعاً متوجه باشیم که چه می کنیم.

به نظر می رسد احساسات و خلق و خوی ما ما را به سمت سبک های خاصی از تفکر و ارزیابی خود می برد. • اگر بخواهیم از افسردگی رهایی پیدا کنیم.

افسردگی دوران بارداری علائم : ممکن است مجبور شویم خودمان را خوب ببینیم و تصمیم بگیریم که آیا انتقاد از خود، خشم و نفرت از خود موجه یا مفید هستند.

  برای مقابله با استرس شدید چه کنیم

و برای درمان آنها چه کاری می توانیم انجام دهیم. • بخش سخت می تواند کمک به خودمان برای تمرکز بر نیاز به شفای درونی باشد.

افسردگی دوران بارداری علائم : پس از رسیدن به این هدف، می‌توانیم شروع به تمرکز بر روی کارهایی کنیم که برای بهبودی باید انجام دهیم.

اغلب اولین قدم این است که روابطمان را با خودمان مرتب کنیم. تمرین‌ها • سبک‌های تفکر خود آزاری که در این فصل پوشش داده شده را مرور کنید (همچنین به صفحات ۳۵۷-۸ مراجعه کنید).

  با 900 میلیون چه ماشینی میشه خرید

افسردگی دوران بارداری علائم : سعی کنید در نظر داشته باشید که کدام یک از این سبک ها (در صورت وجود) به طور کلی برای شما کاربرد دارد.

با روش های معمولی که خودتان را مورد آزار و اذیت قرار می دهید آشنا شوید. ادامه در صفحه بعد *۵۴ خود آزاری و چگونه آن را به چالش بکشیم اگر اتفاقی می افتد و نسبت به خود احساس بدی دارید.

افسردگی دوران بارداری علائم : از خود بپرسید: «من در مورد خودم چه می گویم؟ این در مورد من چه معنایی دارد؟ این افکار را یادداشت کنید. در نظر بگیرید که ممکن است از چه راه هایی استفاده کنید: تفکر همه یا هیچ، استدلال عاطفی، باور نکردن نکات مثبت (به ص ۳۵۵-۹ مراجعه کنید).

  دلیل افسردگی ناگهانی

با استفاده از “فرم فکری” خود، روی ستون چهارم تمرکز کنید (به صفحات ۳۵۱-۵۴ مراجعه کنید). از ذهن منطقی / دلسوز خود برای ایجاد دیدگاه های جایگزین در مورد خود استفاده کنید.

افسردگی دوران بارداری علائم : به مثال های ارائه شده در این فصل و سایر فصل ها نگاه کنید تا افکار منفی خود را به چالش بکشید.

در نظر بگیرید که چگونه می توانید به شخصی که دوست دارید کمک کنید تا از حمله به خود و قلدری کردن خود دست بردارد و سپس این را در مورد خود اعمال کنید.

  اختلال دوقطبی و معافیت سربازی

افسردگی دوران بارداری علائم : یاد بگیرید که با خودتان مهربان باشید. تصور کنید یک شخص واقعاً دلسوز به شما مشاوره می دهد. او چه خواهد گفت؟

به شواهد نگاه کنید و به جایگزین فکر کنید. از خود بپرسید: چگونه با این افکار/احساسات از خودم مراقبت می کنم؟ آیا افکارم به من کمک می کند.

افسردگی دوران بارداری علائم : که از خودم مراقبت کنم یا از خودم مراقبت کنم؟’ به این ترتیب به آرامی بینش خود را ایجاد کنید.

فراخوانی خودمان به نام: برچسب‌های منفی چگونه بر ما تأثیر می‌گذارند فصل آخر بر افکار و احساسات علیه خود متمرکز بود. در اینجا انواع دیگری از خودارزیابی را در نظر می گیریم.

  سرمایه گذاری با 10 میلیارد تومان

افسردگی دوران بارداری علائم : اینکه چگونه خود را تجربه می کنیم و آن تجربه را برچسب گذاری می کنیم. این برچسب‌ها لزوماً خصمانه با ما نیستند.

اما همچنان می‌توانند نقش مهمی در افسردگی داشته باشند. خود برچسب زدن اغلب ما تجربه احساس بد، ناکافی و بی فایده بودن را داشته ایم.

افسردگی دوران بارداری علائم : این احساسات معمولاً زمانی به وجود می آیند که از اعمال خود ناامید شده ایم، در کاری شکست خورده ایم یا مورد انتقاد دیگران قرار گرفته ایم.

  سایت مبارزه با افسردگی

وقتی بزرگ می‌شویم، والدین، معلمان، خواهران و برادران و همسالان‌مان به شیوه‌های مختلف به ما برچسب می‌زنند و گهگاه به ما چیزهایی می‌گویند که آزاردهنده است.

افسردگی دوران بارداری علائم : ممکن است به ما بگویند که ما یک مزاحم، بد، دوست نداشتنی، احمق هستیم. یا شاید والدین بیش از حد محافظت کننده می گویند.

که ما قادر به تصمیم گیری خود نیستیم یا نمی توانیم به تنهایی با آن کنار بیاییم. با گذشت زمان، ما روش‌های مختلفی را در مورد خودمان به‌عنوان افراد خاصی توسعه می‌دهیم.

افسردگی دوران بارداری علائم : یعنی به روش‌های مختلفی خود را برچسب زده و توصیف می‌کنیم. به عنوان مثال، فرض کنید نامه ای به یک دوست قلم نوشته اید.

  افسردگی شدید خودکشی

خودتان را چگونه توصیف می کنید؟ حالا فرض کنید برای شغلی می نویسید – خودتان را چگونه توصیف می کنید؟ اگر برای یک آژانس دوستیابی نامه می نوشتید.

افسردگی دوران بارداری علائم : خودتان را چگونه توصیف می کنید؟ و در نهایت، اگر برای اعتراف به چیزی و طلب بخشش به یک کشیش یا شخصی مشابه می‌نویسید.

پس خود را چگونه توصیف می‌کنید؟ اگر هر یک از آن نامه ها را بنویسید، این احتمال وجود دارد که هر کدام چیزهای متفاوتی در مورد شما بیان کنند.

  درمان افسردگی در یائسگی

افسردگی دوران بارداری علائم : خود را نام گذاری کنیم این به این دلیل است که ما به عنوان انسان بسیار پیچیده هستیم و کیفیت های مختلفی داریم.

اما وقتی افسرده می‌شویم، غنا، تنوع و سرزندگی خود بالقوه‌مان از بین می‌رود و شروع می‌کنیم به خودمان با عبارات یا برچسب‌های نسبتاً ساده فکر کنیم.

افسردگی دوران بارداری علائم : برچسب ها ممکن است توسط رویدادهای زندگی ایجاد شوند. به عنوان مثال، ممکن است.

توسط کسی که دوستش دارید طرد شوید و سپس به خود برچسب دوست داشتنی بزنید. یا ممکن است در یک کار مهم شکست بخورید و سپس به خود برچسب شکست خورده بزنید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *