افسردگی دوران بارداری چگونه است🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی دوران بارداری چگونه است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی دوران بارداری چگونه است را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی دوران بارداری چگونه است | مشاوره :

افسردگی دوران بارداری چگونه است


افسردگی دوران بارداری چگونه است : اما وقتی افسرده می‌شویم، غنا، تنوع و سرزندگی خود بالقوه‌مان از بین می‌رود و شروع می‌کنیم به خودمان با عبارات یا برچسب‌های نسبتاً ساده فکر کنیم.

برچسب ها ممکن است توسط رویدادهای زندگی ایجاد شوند. به عنوان مثال، ممکن است توسط کسی که دوستش دارید طرد شوید و سپس به خود برچسب دوست داشتنی بزنید.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : یا ممکن است در یک کار مهم شکست بخورید و سپس به خود برچسب شکست خورده بزنید.

برچسب های منفی اغلب توسط احساسات منفی ایجاد می شوند که به نوبه خود ممکن است پژواک های قوی از گذشته باشند.

  ماشین با 800 میلیون

افسردگی دوران بارداری چگونه است : فرض کنید توسط معشوقی طرد شده اید که به او علاقه زیادی داشتید و به این فکر می کنید که دوست داشتنی نیستید.

اگر افسرده می شوید، ممکن است این اتفاق بیفتد. وقتی روز بعد سر کار می روید، رد شدن در ذهن شماست. شما برای دیدن یکی از همکارانتان پایین می روید.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : اما او آنقدر مشغول است که نمی تواند با شما چت کند و به نظر می رسد مشکلات خودش را دارد.

  با میلیارد چیکار میشه کرد

حالا شما شروع به فکر کردن می کنید، “شاید دوست من در نهایت علاقه چندانی به من نداشته باشد.” در واقع، شاید ما آنقدر که فکر می کردم به هم نزدیک نیستیم/ می توانید ببینید اینجا چه خبر است؟

افسردگی دوران بارداری چگونه است : این احساس درونی و برچسب دوست نداشتنی اکنون برای قضاوت در مورد روابط و موقعیت های دیگر استفاده می شود.

بنابراین نکته این است که برچسب‌های درونی – طرز فکر و احساس شما در مورد خود به عنوان یک شخص – می‌تواند بر بسیاری از ادراکات شما تأثیر بگذارد.

  افسردگی در سربازی

افسردگی دوران بارداری چگونه است : خود برچسب زدن اساساً نوعی نامگذاری است. در افسردگی، خودمان را طوری تجربه می کنیم که گویی آن برچسب (مثلاً ضعیف، ناکافی، بی ارزش، بد) تمام حقیقت را در مورد ما خلاصه می کند.

کل خود ما با این برچسب شناسایی می شود. قضاوت‌ها، برچسب‌ها و احساساتی که در مورد خودمان هنگام افسردگی داریم، در سراسر جهان یکسان هستند.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : چه در چین زندگی کنیم، چه در ایالات متحده یا اروپا، افسردگی اغلب با یک صدا صحبت می کند.

  افسردگی و راههای درمان آن

موارد زیر برخی از کلماتی است که افراد افسرده معمولاً برای توصیف خود به کار می برند: بیگانه بد ناکافی دوست داشتنی ناپذیر خالی بی کفایت رد شکست بی فایده پایین قربانی کوچک تقلبی بازنده زشت ضعیف ضعیف ناامید مزاحم غیرجذاب بی ارزش برای به چالش کشیدن برچسب های خود، ابتدا باید تشخیص دهیم که ما هستیم.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : فکر کردن (و تجربه) خودمان در توصیف های تک کلمه ای. *۵۷ غلبه بر افسردگی می‌توانیم سعی کنیم از افسردگی عقب نشینی کنیم.

ببینیم که این قضاوت‌های خشن بارها و بارها انجام می‌شود. با این حال، می‌توانیم ذهن خود را طوری تربیت کنیم که متوجه شود این تنها یکی از مجموعه‌های متعدد قضاوت‌های ممکن است.

  غذاهای مقابله با استرس

افسردگی دوران بارداری چگونه است : دیگران هستند مانند: صادق، سختکوش، مراقب، یاور، عاشق، پیر، جوان، عاشق موسیقی راک، باغبان. قضاوت های منفی افسرده ما، که به نظر بسیار قطعی و «همه یا هیچ» به نظر می رسند.

نیز می توانند از نظر صحت بررسی شوند و به چالش کشیده شوند. اگرچه افسردگی ما را به سمت انواع خاصی از قضاوت های افراطی سوق می دهد.

  افسردگی زنان مطلقه

افسردگی دوران بارداری چگونه است : مفید است که فکر کنیم اینها تنها بخش هایی از وجود ما هستند. مانند پیانو، ما می‌توانیم نت‌های مختلفی داشته باشیم و بنوازیم، و بسیار پیچیده‌تر از آن چیزی هستیم که افسردگی مان تصور می‌کند.

چالش های خود برچسب زدن می تواند شامل موارد زیر باشد: • من به عنوان یک انسان، فردی پیچیده هستم. من محصول میلیون ها سال تکامل هستم، با یک کد ژنتیکی بسیار پیچیده و میلیاردها سلول مغزی در سرم. من همچنین محصول چندین سال پیشرفت و با سابقه شخصی هستم.

  چگونه افسردگی کودکان را درمان کنیم

افسردگی دوران بارداری چگونه است : من می توانم در حالت های مختلف ذهنی و در نقش های مختلف عمل کنم. بنابراین، قضاوت در مورد کل خود، هستی و ذاتم.

به صورت منفرد منفی، این است که تفکر همه یا هیچ را به افراط در بیاوریم. • هنگامی که من افسرده هستم، طبیعی و قابل درک است که من تمایل به احساس بد و بی کفایتی دارم.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : اما این باعث نمی شود که من بد یا ناکافی باشم. اگر باور کنم که این یک نوع استدلال احساسی است، ممکن است احساس بی ارزشی کنم.

  راههای مقابله با استرس امتحان رانندگی

اما این آن را درست نمی کند. • اگر چه زمانی که افسرده می شوم تمایل دارم روی برچسب های منفی تمرکز کنم، اما می توانم سعی کنم.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : آنها را با ایده های دیگر درباره خودم متعادل کنم. به عنوان مثال، من همچنین می توانم به خودم بگویم که من صادق، سخت کوش و مراقب هستم.

حداقل گاهی اوقات. من می توانم برچسب های جایگزین و تجربیات درونی را در نظر بگیرم. • می توانم بررسی کنم که آیا تفکر من یک طرفه شده است یا خیر. آیا من نکات مثبت زندگی ام را نادیده می‌گیرم.

  راههای مقابله با ترس و استرس کودکان

افسردگی دوران بارداری چگونه است : بیش از حد به روحیه‌ام تکیه می‌کنم تا به من بگویم واقعاً اوضاع چگونه است، تعمیم بیش از حد و به روش‌های افراطی فکر می‌کنم؟

وقتی افسرده نیستم چگونه خودم را ببینم؟ خوب، شاید آنقدر که من دوست دارم آدم خوبی نباشد، اما مطمئناً نه مثل الان. • اگرچه افسردگی پاسخ های ساده به مشکلات پیچیده را دوست دارد.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : پس از بررسی موضوع برچسب زدن به خود و اینکه گاهی اوقات چگونه می‌توانیم از برچسب‌های بسیار ساده و خام برای قضاوت خود استفاده کنیم.

  علت افسردگی در بارداری دوم

اکنون می‌توانیم برخی از برچسب‌های معمولی و نحوه به چالش کشیدن آنها را در نظر بگیریم. خود خالی در برخی از افسردگی ها، افراد می توانند خود را خالی ببینند.

افسردگی دوران بارداری چگونه است : افسردگی تمایل دارد بسیاری از احساسات مثبت ما را از بین ببرد، و غیرمعمول نیست که مردم احساس محبت خود را نسبت به اطرافیان خود از دست بدهند. از این رو از نظر عاطفی احساس مرگ، تخلیه و فرسودگی می کنند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *