افسردگی دوران بارداری🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی دوران بارداری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی دوران بارداری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی دوران بارداری | مشاوره :

افسردگی دوران بارداری


افسردگی دوران بارداری : مهم است که سعی کنید آنچه را که واقعاً در مورد خودتان احساس می‌کنید، بررسی کنید و ببینید آیا جنبه قلدری و انتقادی شما بیش از حد انتقادی شده است.

به خود بیزاری یا نفرت از خود تبدیل شده است. حتی اگر ممکن است از خود و وضعیتی که در آن هستید ناامید باشید، آیا هنوز هم می توانید یک رابطه دوستانه منطقی با H7 حفظ کنید.

افسردگی دوران بارداری : اگر قلدر داخلی شما از کنترل خارج می شود، ممکن است بخواهید چالش های زیر را امتحان کنید.

با استفاده از ذهن دلسوزانه خود، و به شیوه ای گرم و دوستانه که می توانید جمع آوری کنید، بگویید: • نفرت از خود من بسیار مخرب است.

  چگونه افسردگی شدید را بدون دارو درمان کنیم

افسردگی دوران بارداری : آیا من فردی هستم که برای نفرت ارزش قائل هستم؟ • اگر برای نفرت ارزش قائل نباشم و ببینم که چقدر مخرب است.

شاید بتوانم یاد بگیرم که کنترل بیشتری بر این قسمت از خودم داشته باشم. • نفرت از خود من چه ارزشی دارد؟

من به خوبی می دانم که اگر به کسی اهمیت می دادم با نفرت با او رفتار نمی کردم. • آیا من در اینجا درگیر فکر همه یا هیچ هستم؟

  نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان

افسردگی دوران بارداری : آیا من نکات مثبت خود را تخفیف می دهم؟ • آیا من به بدی هیتلر هستم؟ نه؟ آن وقت شاید لازم باشد که نفرت خود را در چشم انداز ببینم. • شاید لازم باشد با این قلدر درونی سرسخت تر باشم و اجازه ندهم از آنچه در حال حاضر اجازه می دهم دور شود.

به هر حال، نفرت از خود یا دوست نداشتن من هیچ سودی برای من ندارد. این فقط مرا شکست می دهد. • شاید به خاطر رفتاری که دیگران با من داشته اند یاد گرفته ام از خودم متنفر باشم.

  راه های مقابله با استرس در محیط کار

افسردگی دوران بارداری : اگر به خودم حمله کنم فقط کارهایی که با من کردند را تکرار می کنم. بخش سخت همه اینها این است که شما باید کاملاً با خودتان صادق باشید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید نفرت در شما زندگی کند یا نه. فقط وقتی تصمیم گرفتید که این کار را نکنید.

می توانید خود را طوری تربیت کنید که به جای اینکه اجازه دهید به شما مسلط شود، استاد آن شوید. با این حال، اگر شما مخفیانه با نفرت از خود طرف هستید و فکر می کنید.

افسردگی دوران بارداری : که متنفر از خود منطقی و قابل قبول است، انجام این کار بسیار دشوار خواهد بود و باز کردن خود برای شفقت و شفا سخت خواهد بود.

  افسردگی و طلاق

برای برخی از مردم، این یک سفر روح‌انگیزترین است. اما همانطور که یکی از بیماران به من گفت: قسمت سخت این بود که متوجه شدم.

افسردگی دوران بارداری : هر اتفاقی که در گذشته افتاده بود و هر خشم و نفرتی که از آن سال ها به همراه داشتم، نقطه عطف کلیدی باید تصمیم من باشد که به اندازه کافی از نفرت خود خسته شده ام.

تنها در این صورت است که می‌توانم قدم‌هایی را برای یافتن راه خروج بردارم. ۱۴۸ خود آزاری و نحوه به چالش کشیدن آن و البته، فقط با افسردگی نیست که کنار آمدن با نفرت و غلبه بر آن می تواند مفید باشد.

  سرمایه گذاری با 10 میلیارد تومان

افسردگی دوران بارداری : اگر روی این موضوع کار کنیم، می‌توان به بسیاری از مشکلات زندگی مشترک ما در جهان امروز کمک کرد. همه ما پتانسیل نفرت را داریم.

اگر آن را احساس کنید هیچ چیز غیر طبیعی در مورد شما وجود ندارد. سوال اصلی این است: چقدر به آن زندگی خواهیم داد؟ نفرت اغلب از آسیب ناشی می شود.

افسردگی دوران بارداری : ما از آنچه به ما آسیب می زند یا باعث درد ما می شود متنفریم. بنابراین به جای تمرکز بر نفرت، مفید است که روی درد و رنج تمرکز کنید.

  راه های مقابله با استرس بی دلیل

همچنین، البته، اگر متوجه شدید که عناصری از نفرت از خود در افسردگی شما وجود دارد، این بینش را به حمله دیگری تبدیل نکنید.

افسردگی دوران بارداری : در عوض بگویید: خوشحالم که نفرت خود را کشف کردم. اکنون می توانم یاد بگیرم که دلسوز باشم و عقلانیت نفرت از خود را آزمایش کنم.

شاید من درگیر تفکر همه یا هیچ یا استدلال احساسی هستم. وقتی احساس تنفر می‌کنم، می‌توانم آن را به عنوان نشانه‌ای از آسیب تشخیص دهم.

  راههای مقابله با استرس در محل کار

افسردگی دوران بارداری : مقایسه‌های اجتماعی برخی از افکار تهاجمی منفی ما زمانی به وجود می‌آیند که به دیگران نگاه می‌کنیم و خود را تحقیرآمیز با آنها مقایسه می‌کنیم.

در واقع، انسان‌ها دائماً خود را با دیگران مقایسه می‌کنند: “آیا مال من از شما بزرگتر است؟” و غیره حتی حیوانات از این «مقایسه اجتماعی» استفاده می‌کنند.

افسردگی دوران بارداری : تا بفهمند که کدام افراد را به چالش بکشند و از کدام‌ها اجتناب کنند، چه کسانی را می‌توانند کتک بزنند و چه کسانی را احتمالاً مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

  افسردگی و مشکلات تنفسی

مغز ما برای مقایسه اجتماعی تنظیم شده است و اجتناب از انجام آن می تواند بسیار دشوار باشد. مقایسه اجتماعی اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار ما قرار می دهد.

افسردگی دوران بارداری : می توان از آن برای تصمیم گیری هایی مانند “آیا من شبیه دیگران هستم یا نه؟”، “آیا من یکی از آنها هستم یا نه؟”، “آیا من یک خودی هستم یا یک خارجی؟”، “آیا من بهترم [روشن تر،] استفاده می شود.

قوی‌تر، جذاب‌تر، شایسته‌تر از دیگران، کمتر، یا تقریباً مشابه؟ اگر مقایسه اجتماعی مثبت باشد، حتی یک شکست هم می تواند احساس بهتری داشته باشد.

  افسردگی در قاعدگی

افسردگی دوران بارداری : تصور کنید که در یک کار مهم شکست می خورید – به عنوان مثال. امتحان یا امتحان رانندگی از شکست خود احساس ناراحتی می کنید.

سپس با دوستان خود تماس می گیرید و متوجه می شوید که آنها نیز شکست خورده اند. این احتمال وجود دارد که کمی احساس آرامش کنید. خواهی فهمید که این فقط شما نبوده اید.

افسردگی دوران بارداری : بنابراین نسبت به دوستانتان کم نیستید. ۱۴۹ غلبه بر افسردگی هنگامی که افسرده هستیم، تمایل داریم خود را با دیگران به روش های منفی مقایسه کنیم.

و برای این مقایسه‌ها، ما افرادی را انتخاب می‌کنیم که واقعاً (به نظر ما) به نحوی بسیار بهتر از ما هستند. به عبارت دیگر، ما خودمان را با آقای یا خانم میانگین مقایسه نمی کنیم.

  مقابله با استرس و اضطراب دانش آموزان

افسردگی دوران بارداری : بلکه با کسی که فکر می کنیم واقعاً خوب عمل می کند مقایسه نمی کنیم. جین، مادر دو فرزند که خود را وقف مراقبت از آنها کرد.

تعدادی از دوستان داشت که برای کار بیرون رفتند، حتی اگر آنها نیز بچه داشتند. جین فکر کرد، “من به اندازه آنها صلاحیت ندارم زیرا برای کار بیرون نمی روم، و فقط برای حفظ خانه باید مبارزه کنم.” وقتی پرسیدم

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *