افسردگی دوران پریود🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی دوران پریود را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی دوران پریود را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی دوران پریود | مشاوره :

افسردگی دوران پریود


افسردگی دوران پریود : هنگامی که برای مدت طولانی استرس مزمن را تجربه می کنید، اغلب متوجه می شوید که محصولات خاصی را بیشتر مصرف می کنید.

یا زمان بیشتری را به فعالیت های خاصی اختصاص می دهید (مانند خرید یا خرید بلیط بخت آزمایی) که معمولاً برای شما آرامش ایجاد می کند.

افسردگی دوران پریود : گویی مغز از اینکه همیشه مجبور است کار کمک به مبارزه با عوامل استرس زا را به تنهایی انجام دهد خسته شده بود.

تصمیم گرفت چیزی اضافی به خود ارائه دهد تا برای این همه کار سخت به خود پاداش دهد. دفعه بعد که چهارمین لیوان رام و کوکاکولا را برای خود بریزید.

  اختلال افسردگی یک قطبی

افسردگی دوران پریود : در حالی که شوهرتان را تماشا می‌کنید که قاشقش را در ظرف دوم بستنی شکلاتی فرو می‌کند، از خود بپرسید.

که آیا هر دوی شما در رابطه با زندگی خانوادگی خود تحت استرس مزمن نیستید؟ مرحله نهایی: مرحله لیوان آب همه چیز ادامه دارد.

افسردگی دوران پریود : شما با عامل استرس زا خود مقابله نکرده اید و از رم و کوکاکولا برای قورت دادن قرص های ضد اسید خود استفاده می کنید.

وضعیتی که شما را تحت فشار قرار می دهد، روز به روز تکرار می شود. درگیری های خانوادگی در خانه در حال افزایش است.

  مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان

افسردگی دوران پریود : دیگر حوصله ای ندارید و به خشم کودکان ادامه می دهید، کودکانی که به عنوان راهی برای زنده ماندن از حملات مداوم خشم شما، از شما دوری می کنند.

شما در حمام پنهان می شوید، جایی که می توانید در را قفل کنید و در آرامش گریه کنید. این نشانه شماست من این مرحله را مرحله لیوان آب می نامم.

افسردگی دوران پریود : زیرا وقتی به این مرحله رسیدید، به یک لیوان آب نیاز دارید تا داروهای ضدافسردگی را که پزشکتان تجویز کرده است ببلعید.

  راه مقابله با ترس و استرس

البته هیچ کس نمی‌خواهد به این مرحله نهایی برسد و این فقط یک کاریکاتور از وضعیتی است که ممکن است سال‌ها طول بکشد.

افسردگی دوران پریود : اما این مثال نشان می‌دهد که علائمی که بدن ما هنگام شروع استرس مزمن برای ما ارسال می‌کند، می‌تواند ما را از آن آگاه کند.

حضور از سوی دیگر، شما هم قبول خواهید کرد که قبل از اقدام، ایده خوبی نیست که منتظر بمانید تا ششمین لیوان رم و کوکاکولا یا چهاردهمین ظرف بستنی خود را مصرف کنید.

افسردگی دوران پریود : در حالت ایده آل، به محض ظاهر شدن استرس، با هدف بیرون آوردن و کنترل فوراً آن را تشخیص خواهید داد.

  با 1 میلیارد چیکار میشه کرد

به این ترتیب از جا افتادن دائمی آن و سخت شدن زندگی برای شما جلوگیری می کنید. بیرون آوردن عوامل استرس زا به این معنی است.

افسردگی دوران پریود : که آنها را یکی پس از دیگری به محض ظهور، تا آخر عمر تحمل کنید. شما هرگز نمی توانید تمام عوامل استرس زا را از زندگی خود حذف کنید.

از سوی دیگر، می توانید یاد بگیرید که به سرعت آنها را بشناسید تا بتوانید به محض ظهور آنها را مدیریت کنید. اما چگونه عوامل استرس زا را تشخیص دهید؟

  افسردگی فصل بهار

افسردگی دوران پریود : فصل ۱۲ برای کشتن یک ماموت، ابتدا باید بدانید کجا آن را پیدا کنید همانطور که قبلاً گفتم.

چیزی که واقعاً در تحقیقاتم مرا شگفت زده می کند این است که وقتی با افرادی که می گویند احساس استرس می کنند.

افسردگی دوران پریود : صحبت می کنم و از آنها می خواهم که به من بگویند. منبع استرس آنها، هیچ کس نمی تواند به من پاسخ دهد!

مردم در گفتن اینکه استرس دارند بسیار خوب هستند، اما عموماً نمی دانند چه چیزی آنها را تحت فشار قرار می دهد.

افسردگی دوران پریود : چگونه می توانید یک ماموت را بکشید در حالی که حتی نمی دانید کجا آن را پیدا کنید؟

  افسردگی تنفسی

اولین کاری که باید با یک عامل استرس زا انجام داد این است که بفهمیم از کجا می آید. گفتنش برایت آسان است.

افسردگی دوران پریود : به من می گویی. چگونه می‌توانیم موقعیت‌هایی را که در این دنیای دیوانه‌کننده ما را تحت فشار قرار می‌دهند شناسایی کنیم؟

پاسخ بسیار ساده است: با استفاده از پاسخ استرسی که به ما حمله می کند! به یاد داشته باشید: هنگامی که مغز شما تهدیدی را در محیط تشخیص می دهد.

افسردگی دوران پریود : با آگاه کردن مداوم شما از عوامل استرس زا که به شما حمله می کنند، واکنش نشان می دهد.

  مقابله با استرس محیط کار

در فصل استرس و حافظه، دیدیم که این امر می‌تواند در به خاطر سپردن اطلاعات دیگر مشکل ایجاد کند، زیرا پس از اینکه مغز یک تهدید را تشخیص داد.

افسردگی دوران پریود : تمام توجه خود را روی آن تهدید متمرکز می‌کند. بیشتر اوقات سعی می کنید از افکاری که به شما حمله می کنند فرار کنید.

این برعکس کاری است که شما باید انجام دهید. وقتی این افکار شما را تحت فشار قرار می دهند، به این دلیل است که مغز شما آنها را به طور بالقوه تهدید کننده می داند.

  اختلال دو قطبی در رابطه

افسردگی دوران پریود : این عامل استرس شماست! شما تازه ماموت خود را پیدا کرده اید! حالا باید بکشیش برای مدیریت این، باید نقطه ضعف آن را پیدا کنید.

این بدان معنی است که شما باید موقعیت را تجزیه کنید تا درک بهتری از عامل یا عوامل NUTS داشته باشید که مغز شما را به شناسایی تهدید سوق می دهد.

افسردگی دوران پریود : هنگامی که منشا عامل استرس زا را پیدا کردید، با یافتن راه حل هایی برای کاهش تأثیر آن بر تشخیص تهدید.

در نتیجه بر تولید هورمون استرس، با هر عاملی مبارزه می کنید. جنی ماموت در اینجا یک مثال است. جنی در محل کار شما را تحت فشار قرار می دهد.

  برای مبارزه با افسردگی چکار باید کرد

افسردگی دوران پریود : شما به سختی به خانه می آیید بدون اینکه این موضوع را به شوهرتان بگویید. شبها فکر جنی مانع از خوابیدن شما می شود.

این ماموت شماست. حالا بیایید این را تجزیه کنیم. چرا جنی اینقدر بهت استرس میده؟ آیا او رمان است؟ نه. آیا او غیرقابل پیش بینی است؟

افسردگی دوران پریود : نه. آیا او نفس شما را تهدید می کند؟ آره. آیا او باعث می شود احساس کنید کنترلی بر اوضاع ندارید؟ آره.

  با میلیارد چه کنیم

خوب پس، شما فقط این استرس را از بین برده اید. اکنون می‌دانید که جنی به شما استرس می‌دهد زیرا نفس شما را تهدید می‌کند.

افسردگی دوران پریود : به شما این احساس را می‌دهد که کنترلی بر اوضاع ندارید. شما به تازگی منشأ عامل استرس زا را کشف کرده اید.

از آنجایی که او نفس شما را تهدید می کند و به شما این تصور را می دهد که کنترلی بر موقعیت ندارید.

افسردگی دوران پریود : مغز شما جنی را به عنوان یک تهدید تشخیص می دهد و هر بار که با او در تماس هستید هورمون استرس تولید می کنید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *