افسردگی دوران یائسگی🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی دوران یائسگی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی دوران یائسگی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی دوران یائسگی | مشاوره :

افسردگی دوران یائسگی


افسردگی دوران یائسگی : برخی از افراد ممکن است به دلیل نیاز بیش از حد به تأیید، که گاهی اوقات «اعتیاد تأیید» نامیده می شود.

در برابر افسردگی آسیب پذیر شوند. ممکن است شخصی معتقد باشد که تایید همیشه خوب و ضروری است و یک فاجعه را رد کند.

افسردگی دوران یائسگی : برخی از افراد نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران و خاص دیده شدن دارند. دیگران اگر مورد انتقاد قرار بگیرند کاملاً احساس ناراحتی می کنند.

با این حال، دیگران اگر تأیید دائمی دریافت نکنند، احساس می‌کنند که دوست‌داشتنی نیستند یا رها شده‌اند. گاهی اوقات، از دست دادن تایید ما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا ما آنچه را که دیگران در مورد ما می گویند تمام حقیقت است.

  روشهای مقابله با استرس و اضطراب

افسردگی دوران یائسگی : اگر دیگران بگویند که ما دوست نداشتنی، بی فایده یا احمق هستیم، احساس می کنیم که این درست است (حتی اگر قضاوت های آنها نسبتاً افراطی باشد و جنبه های مثبت خودمان را نادیده بگیریم).

یا ممکن است بیش از حد تعمیم دهیم و به این نتیجه برسیم که اگر یک نفر در مورد ما بد فکر کند، دیگران نیز چنین خواهند کرد.

  مبارزه با استرس کاری

افسردگی دوران یائسگی : تایید، شرم و پذیرش برای برخی افراد، نیاز مفرط به تایید ناشی از نیاز به جبران احساس بی کفایتی و شرم شدید است.

یعنی این باور وجود دارد که “اگر دیگران من را تایید کنند، من نمی توانم آنقدر بد باشم. ۱۸۷ غلبه بر افسردگی فرودست.’ با این حال، قبل از کاوش در راه هایی که از طریق آنها می توانیم نسبت به نیاز به تایید و از دست دادن آن حساسیت کمتری داشته باشیم.

افسردگی دوران یائسگی : مهم است که بدانیم نیاز به تایید بخشی از طبیعت انسان است. یک لحظه فکر کنید اگر هیچکس اهمیتی نمی داد که دیگران در مورد آنها چه فکری می کنند.

  راهکار مقابله با افسردگی شدید

اگر کسی نگران جلب تایید نبود، دنیای ما چگونه می شد. بیشتر رفتارهای رقابتی ما به کسب تایید مربوط می شود.

افسردگی دوران یائسگی : چه قبولی در امتحان، برنده شدن در یک مسابقه ورزشی یا مسابقه زیبایی، یا حتی داشتن دوستانی که چیزهای خوبی در مورد آشپزی ما می گویند.

ما اغلب این کارها را برای جلب رضایت دیگران انجام می دهیم تا احساس ارزشمندی کنیم. ما دوست داریم که ما را توانا و شایسته ببینند تا جایگاه خود را بالا ببرند.

  اختلال دو قطبی و وسواس

افسردگی دوران یائسگی : ما همچنین نیاز به تعلق به گروه‌ها و ایجاد روابط داریم و بنابراین از اینکه به‌کلی پست‌تر یا طرد شده نگریسته شویم، اجتناب کنیم.

در واقع، مردم برای جلب رضایت دیگران، چه از طرف دوستان، چه از طرف والدین یا حتی خدا، انواع کارهای دیوانه وار انجام می دهند. و اگر ما نگران جلب تایید همسالان با پیروی از آخرین مد نبودیم.

افسردگی دوران یائسگی : تجارت مد روزگار سختی خواهد داشت. بنابراین با کسب تایید، جایگاه خود را بالا می بریم و در گروه ها و روابط خود احساس پذیرش می کنیم.

  راههای مقابله با استرس بچه ها

کیت، یک سرباز سابق، گفت که مست شدن و خشن دیده شدن راهی برای جلب رضایت مردان دیگر است. ضعیف تلقی شدن باعث عدم پذیرش و شرمساری می شود.

افسردگی دوران یائسگی : او به جای اینکه به‌عنوان «یکی از بچه‌ها» شناخته شود، دچار خماری‌های وحشتناکی شده بود.

دبی در خانواده ای بسیار ثروتمند بزرگ شد که در آن معاشرت با انواع خاصی از افراد یا داشتن دیدگاه های سیاسی چپ بسیار مورد تایید نبود و به عنوان شرم آور تلقی می شد.

  اختلال دو قطبی معافیت سربازی

افسردگی دوران یائسگی : در درمان، او به جای پیروی از سبک زندگی والدین و گروه اجتماعی اش، تلاش کرد تا ارزش های خود را بیابد و راهی برای زندگی ایجاد کند که مناسب او باشد.

دبی اغلب با آنچه که احساس می کرد «باید انجام دهد» و آنچه «می خواست انجام دهد» در تضاد بود. تایید والدینش برای او اهمیت زیادی داشت و سخت ترین کار او رهایی از ترس از محکومیت احتمالی خانواده و یافتن ارزش های خود بود.

  افسردگی قبل پریودی

افسردگی دوران یائسگی : گزارش‌های زیادی از عذابی که مردم در هنگام تمایل به ازدواج خارج از طبقه یا مذهب خود احساس کرده‌اند وجود دارد.

و در نتیجه در خطر عدم تایید سایر نزدیکان خود قرار می‌گیرند. بنابراین، پیروی از سنت های خانوادگی، یا پذیرش کامل ارزش های گروهی که در آن قرار داریم.

افسردگی دوران یائسگی : می تواند نقش مهمی در رفتار تایید جویانه ما داشته باشد. ۱۸۸ تأیید، تبعیت و قلدری تقریباً همه انسان‌ها ترس اساسی از عدم تأیید دارند.

به‌ویژه زمانی که این ترس از جانب کسانی باشد که برایشان ارزش قائل هستیم یا به آنها نگاه می‌کنیم، یا احساس می‌کنیم به نحوی به آنها وابسته هستیم.

  افسردگی روان پریشانه

افسردگی دوران یائسگی : اگر برای فرد ارزشی قائل نباشیم، تأیید او اهمیت کمتری دارد، مگر اینکه قدرتی بر ما داشته باشد – برای مثال، مانند یک رئیس.

اگر تشخیص دادید که جویای تایید هستید، از خود انتقاد نکنید – رک و پوست کنده، بیشتر انسان ها چنین هستند. مشکلات زمانی پیش می‌آیند که بیش از حد به آن وابسته باشید.

افسردگی دوران یائسگی : از دست دادن تأیید غرق شوید و بدون آن از خود انتقاد کنید. شما باید سعی کنید میل به تایید را متعادل نگه دارید – نه همه چیز یا هیچ (مثلاً من باید کاملاً مورد تأیید قرار بگیرم یا اصلاً نمی دانم). تایید و خود قضاوتی متأسفانه، نیاز ما به تایید زمانی می تواند به یک دام تبدیل شود.

  درمان افسردگی بعد از یائسگی

که تا حد زیادی آن را دنبال کنیم. وقتی این اتفاق می‌افتد، فقط ترس از طرد شدن یا عدم تناسب نیست که ما را دچار مشکل می‌کند، بلکه می‌تواند بر کل حس ما از خودمان تأثیر بگذارد.

افسردگی دوران یائسگی : ما تایید یا عدم تایید دیگران را قضاوتی درباره خودمان می دانیم. اگر کارهایی انجام دهیم که مورد تایید قرار نگیرد یا مورد انتقاد قرار گیرد.

  افسردگی و مشکلات تنفسی

ممکن است بسیار خودانتقادگر شویم. اگر از پس زمینه ای دوست داشتنی هستید، مقابله با نارضایتی آسان تر است.

افسردگی دوران یائسگی : زیرا در این صورت به احتمال زیاد یک حس اولیه از “خوب بودن به عنوان یک شخص” را در خود ایجاد کرده اید.

اما حتی اگر سوابق شما چندان خوب نبود، راه‌های زیادی برای یادگیری نحوه کنار آمدن با عدم تایید و کاهش نیاز مفرط به تایید وجود دارد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *