افسردگی سربازی🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی سربازی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی سربازی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی سربازی | مشاوره :

افسردگی سربازی


افسردگی سربازی : خشم به خودی خود “همه یا هیچ”، “سیاه یا سفید” نیست – بیشتر سایه های صورتی است. برای مثال، خطی را تصور کنید.

که با رنگ سفید شروع می‌شود و به تدریج صورتی‌تر می‌شود تا انتهای دیگر آن قرمز شود. در انتهای سفید، هیچ احساسی وجود ندارد، هیچ چیز مهم نیست.

افسردگی سربازی : در انتهای دیگر، یکی عصبانی است. ترفند این است که جایی در این خط باشید که بتوانید کنترل خود را حفظ کنید.

اما نه در ناحیه سفید یا ناحیه قرمز. خشم مانند ماشینی است که باید رانندگی را یاد بگیریم. شما نمی خواهید همه جا با سرعت ۱۰۰ مایل در ساعت رانندگی کنید.

  خیلی استرس دارم چیکار کنم

افسردگی سربازی : اما نمی خواهید ماشین را در گاراژ قفل کنید زیرا از آن می ترسید. گاهی اوقات افراد افسرده نمی دانند چگونه خشم خود را هدایت کنند.

آن‌ها مدام آن را قفل می‌کنند و فقط تا ناحیه صورتی مبهم – حداقل تا جایی که خشم خود را ابراز می‌کنند – وارد می‌شوند.

افسردگی سربازی : اگر در انجام این کار مطمئن هستید و نیازی به نشان دادن خشم خود ندارید، خوب است. اما اگر بخواهید آن را فاش کنید و اگر خیلی سریع عقب نشینی کنید.

  اختلالات دو قطبی راه درمان

احساس ضعف و حقارت کنید، چندان خوب نیست. اگر احساس می‌کنید که عصبانیت شما از کنترل خارج می‌شود، می‌توانید استراتژی‌های دیگری را بیاموزید.

افسردگی سربازی : چگونه در مواقعی که نیاز دارید، ترمز کنید، به عنوان مثال، برخوردهایی را که بیش از حد داغ می‌شوند (بیش از حد در ناحیه قرمز) متوقف کنید.

در عوض، می توانید به خودتان فضایی برای آرام شدن بدهید. یاد بگیرید خشم خود را کنترل کنید نه اینکه اجازه دهید خشم شما را کنترل کند.

افسردگی سربازی : خشم اغلب تدافعی است به این معنا که ما از خود در برابر مانعی برای چیزی یا در مقابل انتقاد یا نادیده گرفته شدن یا نادیده گرفته شدن دفاع می کنیم.

  پیام انگیزشی مشاور مدرسه

هنگامی که ما رفتار تدافعی می‌کنیم، اغلب به فکر «ایمن‌تر از متاسف شدن» می‌رویم و احساسات ما به سرعت تحریک می‌شوند (فصل ۲ را ببینید). به همین دلیل است.

افسردگی سربازی : که بسیاری از روانشناسان فکر می کنند که در زیر روکش یک فرد عصبانی، فردی بسیار آسیب پذیر است – نه فردی که اعتماد به نفس یا قوی دارد.

افراد با اعتماد به نفس به ندرت نیاز به عصبانیت دارند زیرا کمتر مورد تهدید قرار می گیرند و قاطعانه تر هستند.

  رهایی از افسردگی و تنهایی

افسردگی سربازی : به این دلیل است که خشم نشان می دهد که ما چیزی را به عنوان یک تهدید یا مانع احساس کرده ایم که می تواند بسیار “گرم” و کنترل آن دشوار باشد.

در کار با خشم خود، باید کشف کنیم که چرا احساس خطر می کنیم و سپس با احساس آسیب پذیری خود کار کنیم. چرا خشم گسترش می یابد چرا عصبانیت می تواند اینقدر قدرتمند باشد؟

افسردگی سربازی : چرا به منطقه قرمز برخورد می کند؟ غیرمعمول نیست که بفهمیم آنچه باعث آن می شود می تواند کاملاً بی اهمیت باشد.

  بهترین مشاوران انگیزشی جهان

ممکن است ناگهان متوجه شویم که به خاطر رویدادهای نسبتاً کوچک در حال جوشیدن از خشم هستیم. به نظر می رسد که خشم ما گسترش یافته است.

افسردگی سربازی : در برخی از افسردگی ها، «حملات خشم» وجود دارد، زمانی که افراد به دلایلی که نمی توانند انگشت خود را روی آن بگذارند، خشمگین می شوند.

برخی از محققان بر این باورند که در برخی موارد، حملات خشم به خود افسردگی (و تغییرات بیولوژیکی مرتبط با آن) مربوط می شود. همچنین اشاره شده است.

  تست افسردگی کودکان و نوجوانان

افسردگی سربازی : که برخی از بیمارانی که داروهای ضدافسردگی خاصی مصرف می کنند، ممکن است خشم خود را افزایش دهند.

اگر متوجه شدید که از زمان شروع یک داروی ضد افسردگی بسیار تحریک پذیر و عصبانی شده اید، به پزشک خانواده خود مراجعه کنید.

افسردگی سربازی : که ممکن است تغییر دارو را توصیه کند. اما دلایل روانشناختی نیز برای “منفجر کردن” در یک رویداد بی اهمیت وجود دارد.

بیایید به مثالی از اما و کریس که در بالا ارائه شد فکر کنیم. فرض کنید اما با خودش می‌گوید، اگر کریس واقعاً به من اهمیت می‌داد، در کارهای خانه کمک می‌کرد.

  افسردگی دو قطبی درمان

افسردگی سربازی : واضح است که عصبانیت فقط مربوط به کارهای خانه نیست، بلکه به خاطر این واقعیت است که کمک نکردن کریس به عنوان عدم مراقبت در نظر گرفته می شود.

اما ممکن است احساس کند که امری بدیهی است. بنابراین، آنچه که به نظر یک رویداد بی اهمیت به نظر می رسد، در واقع معنای بسیار بزرگتری دارد.

افسردگی سربازی : وقتی به چیزهایی فکر می‌کنید که شما را عصبانی می‌کنند، مفید است که چند سؤال از خود بپرسید: • این موقعیت چیست که واقعاً برای آن ارزش قائل هستم و احساس می‌کنم ممکن است آسیب ببیند؟

  با 10 میلیارد چیکار کنم

فرض کنید من نمی توانم وضعیت را تغییر دهم. این در مورد آینده من چه می گوید؟ • اگر این (منبع عصبانیت) اتفاق بیفتد، در مورد من چه می گویم؟

افسردگی سربازی : آیا من در مورد خودم نتیجه گیری منفی می کنم؟ • در مورد طرف مقابل چه می گویم؟ چه انگیزه هایی را در عمل او می خوانم؟

سوال دیگری که می تواند بسیار مفید باشد این است که: “این وضعیت از چه نظر به من صدمه می زند؟” در افسردگی، به عنوان یک قاعده، تمرکز بر احساسات آسیب دیده به جای عصبانیت می تواند مفید باشد.

  برای مبارزه با افسردگی چکار باید کرد

افسردگی سربازی : اگر روی خشم تمرکز کنیم، می‌توانیم این واقعیت را فراموش کنیم که به نوعی به احساس آسیب‌پذیری یا آسیب‌پذیری مربوط می‌شود.

در واقع، گاهی اوقات با عصبانی شدن می‌توانیم ترس عمیق از رها شدن، نادیده گرفته شدن و آسیب دیدن را از بین ببریم. پشت خشم در افسردگی معمولاً صدمات زیادی وجود دارد.

افسردگی سربازی : نیاز به سوگواری برای صدمات گذشته و مشکلات شرم. اگر فرد بتواند غم و اندوه را پشت سر بگذارد، خشم و افسردگی ممکن است فروکش کند.

  افسردگی و لرزش بدن

اگر به جای عصبانیت، روی آسیب های خود تمرکز کنیم، ممکن است بینش بیشتری نسبت به خشم خود به دست آوریم.

افسردگی سربازی : در مورد اِما، او دید که او معتقد بود که کمک نکردن کریس معنای اضافی “نداشتن مراقبت” را دارد، که منجر به این ایده شد که شاید او برای او ارزشی قائل نیست یا فکر می کند.

ارزش مراقبت از او را دارد. که منجر به این شد که شاید حق با او بود. وقتی اِما این موضوع را بررسی کرد، متوجه شد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *