افسردگی شدید در جوانان🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی شدید در جوانان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی شدید در جوانان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی شدید در جوانان | مشاوره :

افسردگی شدید در جوانان


افسردگی شدید در جوانان : تقویت نکات منفی هنگامی که افسرده هستید، تمرکز بر روی منفی ها و مشکلات بسیار آسان است. آنها اهمیت بیشتری پیدا می کنند و شما بسیار مراقب رد شدن ها، کنار گذاشتن ها یا شکست های احتمالی هستید.

با تقویت نکات منفی و تمرکز بر روی آنها می توانید به راحتی دیدگاه خود را از دست بدهید. سعی کنید با ایجاد گزینه های جایگزین و اجتناب از استدلال احساسی، دیدگاه را دوباره به دست آورید.

افسردگی شدید در جوانان : تفکر همه یا هیچ به این تفکر «سیاه و سفید» یا «قطبی» نیز می گویند. چیزهایی را در دسته‌های «یا/یا» می‌بینید.

  با افسردگی همسرم چه کنم

اگر عملکرد ۳۵۶ ضمیمه ۲ شما از آنچه می خواستید کمتر باشد، آن را یا حتی خودتان را یک شکست کامل می بینید. ممکن است فکر کنید: “یا X من را دوست دارد یا دوستم ندارد.” یا: “یا موفق می شوم یا شکست می خورم.” با این حال، زندگی پر از مناطق نامشخص است.

افسردگی شدید در جوانان : عشق یا/یا نیست. درجاتی از عشق وجود دارد موفقیت یا/یا نیست. درجاتی از موفقیت وجود دارد از این رو، فکر کردن به میزان موفقیت به جای میزان شکست مفیدتر است.

تعمیم بیش از حد شما یک رویداد منفی را در نظر می گیرید و آن را به عنوان یک. الگوی بی پایان شکست در اینجا، یک پرستو تابستان را می سازد.

  اختلال دو قطبی در مردان

افسردگی شدید در جوانان : ممکن است فکر کنید که همه چیز هرگز نمی تواند تغییر کند، یا اینکه یک شکست به این معنی است که هر کاری که انجام داده اید یک شکست یا جعلی بوده است.

یک راهنمای سریع برای شناخت افکار و سبک های تهاجمی خود انتقاد از خود این زمانی است که بخشی از شما مانند یک ناظر و یک قاضی می شود.

افسردگی شدید در جوانان : مدام در مورد خود قضاوت های منفی می کنید، انگار یک پدر و مادر منتقد روی شانه شما نشسته است.

  سایت مبارزه با افسردگی

شما بیشتر بر روی کارهایی که انجام می دهید اشتباه یا بد انجام می دهید، تمرکز می کنید تا کارهایی که خوب انجام می دهید.

افسردگی شدید در جوانان : شخصی سازی و خود سرزنش کردن این شامل تمایل خودکار به فرض این است که شما در اشتباه هستید یا مسئول رویدادهای منفی هستید.

شما ممکن است به شواهد نگاه نکنید یا گزینه های جایگزین را در نظر نگیرید، یا فکر نکنید که بیشتر چیزها توسط تعدادی از عوامل مختلف ایجاد می شوند.

  مبارزه با استرس و اضطراب

افسردگی شدید در جوانان : برچسب زدن به خود این شامل تفکر «همه یا هیچ» در مورد خود به عنوان یک شخص است.

اگر رفتار شما شکست بخورد، فکر می کنید یک شکست خورده، غیرقابل دوست داشتن یا ناکافی، و غیره هستید.

افسردگی شدید در جوانان : در افسردگی این نوع تفکر شامل سرزنش و نام بردن است (مثلاً من بی فایده، ناکافی، ضعیف، مزاحم، جعلی، بی ارزش، بد، و غیره.). It-me این شامل تمایل به قضاوت در مورد خود به جای رفتار شما است. شما فکر می کنید که فقط رفتار شما مهم است.

  چگونه با افسردگی مبارزه کنم

اگر این خوب نیست، پس شما خوب نیستید. اما رفتار و خود کاملاً متفاوت هستند. خود موجودی است آگاه، احساسی، با امیدها، آرزوها و آرزوها. یک رفتار فقط یک رفتار است.

افسردگی شدید در جوانان : که ممکن است ناامید کننده باشد یا نباشد. معطوف به خودت این بیشتر از انتقادی است – بالاخره همه انتقادها شامل خصومت نیست.

اما در حمله به خود فرد با خود دشمنی می کند. نفرت از خود این یک شکل افراطی از حمله به خود است. این چیزی بیش از عصبانیت از خود است و اغلب شامل قضاوت ها و احساسات بد، شرور یا نفرت انگیز است.

  مقابله با استرس فرزندان

افسردگی شدید در جوانان : بر خلاف انتقاد از خود، که هدف آن بهبود از طریق تنبیه است، نفرت از خود می تواند به معنای تمایل به تخریب و رهایی از خود باشد.

مقایسه اجتماعی اگرچه مقایسه اجتماعی احتمالاً اجتناب ناپذیر است، سعی کنید از زمان انجام آن بیشتر آگاه باشید.

افسردگی شدید در جوانان : بررسی کنید که چگونه خلق و خوی شما تغییر می کند و از خود بپرسید که آیا مقایسه اجتماعی معتبر است یا خیر. آیا به شما کمک می کند؟

آیا درگیر افکار حسودانه هستید؟ آیا چنین افکاری به شما کمک می کند؟ یک راهنمای سریع برای به چالش کشیدن افکار و سبک های منفی هنگامی که افکار افسرده کننده خود را شناسایی کردید.

  برای رفع افسردگی در دوران بارداری

افسردگی شدید در جوانان : این موارد را در نظر بگیرید: • به یک دوست یا کسی که برایم مهم است که در موقعیت مشابهی قرار داشت چه بگویم؟

دوست دارم کسی که به من اهمیت می دهد برای حمایت و تشویق من به من چه بگوید؟ • آیا به اندازه کافی به این واقعیت توجه کرده ام که وقتی افسرده هستم، «حالت مغزی» من به سمت سیاه نگاه می کند؟ • اگر افسرده نبودم چگونه این را می دیدم؟

  رابطه افسردگی و پیشرفت تحصیلی

افسردگی شدید در جوانان : طرز فکر منطقی/شفقانه در این مورد چه می تواند باشد؟ • آیا سعی کرده ام به راه های جایگزین برای دیدن این موضوع نگاه کنم؟

اینها چه می توانند باشند؟ ۳۵۸ حمله به خود این شامل درجه ای از خشم و خصومت است پیوست ۲ • آیا شواهد کافی برای حمایت از دیدگاه خود دارم؟

افسردگی شدید در جوانان : چه شواهدی وجود دارد که دیدگاه (منفی) من را تایید نمی کند؟ • آیا به قلدر درونی ام اجازه می دهم بیش از حد از خود دور شود؟

  افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم

مزایا و معایب این تفکر چیست؟ • آیا تلاش کافی برای تغییر انجام دادم یا از همان ابتدا تصور می کردم که نتیجه بدی خواهد داشت؟

افسردگی شدید در جوانان : من چه چیزی را با انجام دادن آن از دست خواهم داد؟ همچنین به فصل ۷ در مورد “به چالش کشیدن افکار و احساسات منفی” مراجعه کنید.

یک راهنمای سریع برای ساختن فلش کارت های خود در سراسر این کتاب، راه هایی برای به چالش کشیدن برخی از افکار شما ارائه کرده ام.

افسردگی شدید در جوانان : در اینجا چند فکر وجود دارد که می توانید برای مقابله با ایده ها و احساسات افسرده کننده رایج، روی کارت های فلش یادداشت کنید.

  خرید خانه با 3 میلیارد

من برای افسرده شدن ضعیف هستم • افسردگی یک حالت ذهنی است. همانطور که می توانم حالات ذهنی دیگری داشته باشم (مثلاً خوشحال، آرام، عصبانی، مضطرب)، می توانم افسرده باشم.

افسردگی شدید در جوانان : افسردگی ناخوشایند است، اما متأسفانه میلیون ها نفر از آن رنج می برند، زیرا برای مغز این تنها یکی از الگوهای آن برای احساس است.

افسردگی می تواند هر کسی را تحت تاثیر قرار دهد – حتی افرادی که اغلب به عنوان s در نظر گرفته می شوند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *