افسردگی شدید چگونه است🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی شدید چگونه است را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی شدید چگونه است را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی شدید چگونه است | مشاوره :

افسردگی شدید چگونه است


افسردگی شدید چگونه است : طرف دیگر این است که “امید برای موفقیت” می تواند “ترس از شکست” عمیق را پنهان کند. آنچه تحقیقات نشان داده است این است که آن دسته از افرادی که ترس زیادی از شکست دارند.

تمایل دارند: ۳۲۹ غلبه بر افسردگی • به نشانه هایی که نشان دهنده شکست احتمالی هستند بیشتر توجه دارند تا نشانه هایی که نشانه موفقیت احتمالی است.

افسردگی شدید چگونه است : مستعد انتقاد از خود. • مستعد احساس بی ارزشی. • کمبود انرژی و تمرکز. • احتمالاً در تصمیم گیری مشکل دارند.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

ترس دائمی از “اشتباه شدن” تلفات وحشتناکی دارد. اکنون یک جنبه مهم دیگر برای “ترس از شکست” وجود دارد: گاهی اوقات این ترس به امید به موفقیت مربوط نمی شود.

افسردگی شدید چگونه است : دریافته ام افرادی که از ترس شکست رنج می برند به ندرت از موفقیت ها لذت می برند.

درعوض، آنها فقط از شکست ندادن احساس آرامش می کنند. به عنوان مثال، وقتی هری امتحاناتش را پس داد، احساس اصلی او احساس آرامش از عدم شکست خوردن بود و لذت بردن از جشن های همکلاسی هایش برایش سخت بود.

  با ۳ میلیارد چیکار کنم

افسردگی شدید چگونه است : وقتی او ازدواج کرد، احساس اصلی او این بود: “اوه، خدا را شکر، من از آن عبور کردم.” و هنگامی که اولین ترفیع خود را به دست آورد.

فکر کرد: «چه آرامشی! من آن را از طریق اولین آزمون بزرگ خود ساخته ام. هری به ندرت فکر می کرد: “آیا اگر موفق شوم فوق العاده نیست؟” بلکه “آیا اگر شکست می خوردم وحشتناک نبود؟” زندگی مبارزه دائمی برای طفره رفتن از مشکلات بود.

افسردگی شدید چگونه است : اثبات خود و خود محوری برخی از اشکال کمال گرایی و رقابت پذیری بسیار خود محور هستند. افراط در این نوع رفتارها در واقع می تواند توانایی ما را برای ارتباط آشکار با دیگران مسدود کند. فرض کنید برای درمان به دیدن من آمده اید.

  با 950 میلیون چه ماشینی بخرم

کدام را ترجیح می دهید: اینکه من نگران باشم که تمام تلاشم را برای کمک به شما انجام دهم، زیرا به شما علاقه مند هستم، یا اینکه سعی کنم بهترین کار ممکن را انجام دهم زیرا نمی خواهم شکست بخورم یا شکست بخورم. -۱ من بیشتر به فکر آبروی خودم هستم تا شما؟

افسردگی شدید چگونه است : یا فرض کنید معشوق شما با شما رابطه جنسی دارد. کدام را ترجیح می دهید: اینکه او بخواهد این تجربه را با شما به اشتراک بگذارد.

  افسردگی زنانه

یا اینکه عشق بورزد تا ثابت کند که در این کار خوب است؟ متأسفانه، برخی از کمال گرایان آنقدر خود محور هستند که تقریباً تمام فعالیت ها را به بازتابی از خود تبدیل می کنند.

افسردگی شدید چگونه است : اگر آنها شکست بخورند، افکاری مانند “این در مورد من چه معنایی دارد؟” بر تفکر آنها مسلط شود از آنجایی که آنها کنترلی بر قلدر درونی خود ندارند.

  افسردگی دوران پریود

نمی توانند شکست بخورند. ۳۳۰ کمال گرایی و رقابت پذیری به احساسی که آنها نسبت به خود دارند اهمیت زیادی ندارد.

افسردگی شدید چگونه است : البته، آن طور که من می گویم «همه یا هیچ» نیست – این یک موضوع درجه است – اما امیدوارم که موضوع را در اینجا ببینید.

هرچه قلدر درونی خود را بیشتر کنترل کنید (و اگر ضعیف عمل کنید، ناامیدی خود را کنترل کنید)، تمرکز خود را کمتر می کنید و ممکن است بتوانید روابط رضایت بخش تری ایجاد کنید.

افسردگی شدید چگونه است : کمال گرایی، غرور و میل به تحت تاثیر قرار دادن دیگران گاهی اوقات استانداردهای کمال گرا و رقابتی را به عنوان راهی برای مقابله با شرم ایجاد می کنیم.

  درمان افسردگی بعد از ترک گل

ما این شعار را داریم: اگر کامل باشیم، فراتر از سرزنش، فراتر از شرم یا انتقاد هستیم. علاوه بر این، از آنجایی که معتقدیم معیارهای کمال گرایی ما شایسته تایید هستند.

افسردگی شدید چگونه است : تنها در صورت رسیدن به آنها ممکن است احساس خوبی داشته باشیم. کی، یک رقصنده، به عنوان یک کمال گرا شناخته شده بود.

او بداخلاق بود و به ندرت از عملکرد خود راضی بود. گاهی اوقات او خود را به جایی می رساند که آسیب های کوچک را نادیده می گرفت، که بعداً به مشکلات بزرگی تبدیل می شد.

  افسردگی در کودکان درمان

افسردگی شدید چگونه است : در این مواقع، او افسرده می‌شد و از بدنش عصبانی می‌شد که او را ناامید می‌کرد. درست است، او به استانداردهای بالایی رسید.

اما به نظر نمی‌رسید که هرگز از موفقیت‌هایش لذت نمی‌برد، یا اگر می‌کرد، لذت‌های کوتاه‌مدت بود. او این شعار را داشت: “شما به اندازه آخرین اجرای خود هستید/ در درمان، منشا این استانداردها را بررسی کردیم و متوجه شدیم که آنها از رابطه او با پدرش نشات می‌گیرند.

  چگونه بیماری افسردگی را درمان کنیم

افسردگی شدید چگونه است : او همیشه می خواست کاری انجام دهد که پدرش به آن افتخار کند، و او ناامید بود که رضایت او را جلب کند.

پدرش هرگز احساسات قوی، چه مثبت و چه منفی از خود نشان نداد، اما کی معتقد بود که اگر او مشهور شود یا کاری خاص انجام دهد.

افسردگی شدید چگونه است : به نحوی باید او را مورد توجه قرار دهد و او را تحسین کند (و دوستش داشته باشد) و همچنین سایر افراد. . بتدریج، با ورود به بزرگسالی، او کمتر متوجه شد که چگونه تأیید پدرش نیروی محرکه کمال گرایی او بود.

  علائم افسردگی در نوجوانان

کی عنصر بسیار رایجی را در کمال گرایی نشان داد – این که گاهی اوقات از تمایل به انجام کارهایی سرچشمه می گیرد تا کسی به ما افتخار کند.

افسردگی شدید چگونه است : ما را خاص و شایسته محبت و توجه ببیند. ما نگران تحت تاثیر قرار دادن دیگران هستیم. ممکن است فکر کنیم که آنها استانداردهای بالایی را طلب می کنند یا ممکن است فکر کنیم که رسیدن به استانداردهای بالا راهی به قلب آنهاست.

  افسردگی و راههای درمان آن

غلبه بر افسردگی از خود بپرسید: چرا می خواهم به استانداردهایی که برای خودم تعیین کرده ام برسم؟ شما باید در پاسخ های خود واقعا صادق باشید.

افسردگی شدید چگونه است : در اینجا برخی از آنها آورده شده است: من می خواهم دیگران را تحت تاثیر قرار دهم. من می خواهم یک کسی باشم نه هیچکس.

می خواهم دیگران ببینند که چقدر خوب هستم. من نمی خواهم دیگران جنبه بد من یا عیب های من را ببینند. می‌خواهم از مورد انتقاد قرار گرفتن و بی‌ارزش تلقی شدن اجتناب کنم.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *