افسردگی غیر معمول🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی غیر معمول را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی غیر معمول را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی غیر معمول | مشاوره :

افسردگی غیر معمول


افسردگی غیر معمول : در ابتدایی ترین سطح، ناکارآمد است. یک استعاره مالی دیگر کمک می کند. فرض کنید مقداری پول اضافی دارید و تصمیم می گیرید.

آن را برای مدتی در یک حساب با بهره بالا بگذارید. اگر موافقت کنید که برای مدت معینی (شش ماه، دو سال، هر چه باشد) به پول دست نزنید.

افسردگی غیر معمول : بانک موافقت می کند که نرخ سود بالاتر از حد معمول به شما بدهد. و به طور معمول، اگر پول را زودتر درخواست کنید.

جریمه ای برای برداشت زودهنگام پرداخت می کنید. پس فرض کنید که با خوشحالی پول خود را با این شرایط واریز می کنید.

  افسردگی دو قطبی

افسردگی غیر معمول : روز بعد شما مشکلات مالی را ایجاد می کنید، پول خود را برداشت می کنید و جریمه را می پردازید. فردای آن روز، دوباره نظر خود را تغییر می دهید.

پول را برمی گردانید و یک قرارداد جدید امضا می کنید، فقط بعد از ظهر دوباره نظر خود را تغییر می دهید، پول را برداشت می کنید و جریمه دیگری می پردازید.

افسردگی غیر معمول : به زودی نصف پول خود را برای جریمه ها هدر داده اید. به همین ترتیب، هر بار که انرژی را به دور از گردش ذخیره می‌کنید.

  درمان افسردگی و اضطراب شدید

سپس آن را برمی‌گردانید، بخش مناسبی از انرژی بالقوه را از دست می‌دهید. برای انتقال این مواد مغذی به داخل و خارج جریان خون، انرژی آنزیم هایی که آنها را به یکدیگر می چسبانند (به پروتئین ها، تری گلیسیریدها و گلیکوژن) و سایر آنزیم ها که سپس آنها را از هم جدا می کنند.

افسردگی غیر معمول : انرژی می گیرد تا در طی آن ترفند گلوکونئوژنز به کبد سوخت رسانی شود. در واقع، اگر پاسخ استرس را به دفعات زیاد فعال کنید.

  افسردگی در کودکان و نوجوانان

جریمه می‌شوید: آنقدر انرژی خرج می‌کنید که در نتیجه اول، راحت‌تر خسته می‌شوید – فقط خستگی معمولی و روزمره.

افسردگی غیر معمول : به عنوان پیامد دوم، ماهیچه های شما می توانند از بین بروند، اگرچه این امر به ندرت به میزان قابل توجهی اتفاق می افتد.

ماهیچه مملو از پروتئین است. اگر به طور مزمن استرس دارید و دائماً باعث تجزیه پروتئین ها می شود، عضلات شما هرگز فرصت بازسازی را پیدا نمی کنند.

افسردگی غیر معمول : در حالی که هر بار که بدن شما این مؤلفه پاسخ استرس را فعال می کند، آنها اندکی آتروفی می کنند.

  افسردگی خود را چگونه درمان کنیم

برای اینکه این امر به میزان جدی اتفاق بیفتد، نیاز به استرس فوق العاده ای دارد. همانطور که در فصل های بعدی خواهیم دید.

افسردگی غیر معمول : گاهی اوقات پزشکان به بیماران دوزهای زیادی از گلوکوکورتیکوئیدهای مصنوعی می دهند.

در این سناریو، مقادیر قابل توجهی از میوپاتی – آتروفی عضله – ممکن است رخ دهد، از نوع مشابهی که در افرادی که برای مدت طولانی در بستر هستند دیده می شود.

  با افسردگی همسرم چه کنم

افسردگی غیر معمول : در نهایت، مشکل دیگری با بسیج مداوم پاسخ استرس متابولیک در فصل آخر اشاره شد.

شما نمی خواهید مقادیر زیادی چربی و گلوکز دائماً در جریان خون شما در گردش باشد، زیرا همانطور که دیدیم.

افسردگی غیر معمول : این احتمال لکه دار شدن مواد روی برخی از رگ های خونی آسیب دیده و بدتر شدن تصلب شرایین را افزایش می دهد.

کلسترول نیز در این امر نقش دارد. همانطور که به خوبی درک شده است، کلسترول “بد” وجود دارد که به عنوان کلسترول مرتبط با لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) و کلسترول “خوب” (کلسترول مرتبط با لیپوپروتئین با چگالی بالا، HDL) نیز شناخته می شود.

  افسردگی بعد از ترک ماری جوانا

افسردگی غیر معمول : کلسترول LDL نوعی است که به پلاک آترواسکلروتیک اضافه می شود، در حالی که کلسترول HDL کلسترولی است.

که از پلاک ها حذف شده و در مسیر تجزیه در کبد است. در نتیجه این تمایز، سطح کل کلسترول شما در جریان خون در واقع عدد معنی داری نیست.

افسردگی غیر معمول : شما می خواهید بدانید که چه مقدار از هر نوع دارید، و مقدار زیادی LDL و حداقل HDL به طور مستقل خبر بدی هستند.

  افسردگی دو قطبی درمان دارد

در فصل آخر دیدیم که میزان التهاب عروقی، همانطور که با سطوح CRP اندازه‌گیری می‌شود، بهترین پیش‌بینی‌کننده خطر بیماری قلبی عروقی است.

افسردگی غیر معمول : با این وجود، شما نمی خواهید کلسترول LDL در اطراف شناور باشد و HDL کافی برای مقابله با آن وجود نداشته باشد.

و در هنگام استرس، سطح کلسترول LDL را افزایش و HDL را کاهش می دهید. * بنابراین، اگر اغلب استرس دارید.

افسردگی غیر معمول : ویژگی های متابولیکی پاسخ استرس می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش دهد.

  دلیل افسردگی صبحگاهی

این امر به ویژه با دیابت مرتبط می شود. دیابت نوجوانان انواع مختلفی از دیابت وجود دارد که دو نوع مربوط به این فصل است.

افسردگی غیر معمول : اولین مورد به عنوان دیابت نوجوانان (یا دیابت نوع ۱، دیابت وابسته به انسولین) شناخته می شود.

به دلایلی که به تازگی در حال بررسی است، در برخی از افراد سیستم ایمنی تصمیم می گیرد که سلول های پانکراس که انسولین ترشح می کنند.

افسردگی غیر معمول : در واقع مهاجمان خارجی هستند و به آنها حمله می کند (چنین بیماری های “خود ایمنی” در فصل ۸ مورد بحث قرار خواهد گرفت).

  افسردگي شديد+درمان

این سلول ها را از بین می برد و باعث می شود فرد توانایی کمی برای ترشح انسولین داشته باشد. به دلایلی به همان اندازه مرموز، این امر نسبتاً در اوایل زندگی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

افسردگی غیر معمول : از این رو قسمت “جوانان” نام آن است) اگرچه، برای افزودن به این معما، در دهه های اخیر، سرعت بزرگسالان، حتی بزرگسالان میانسال، افزایش یافته است.

  افسردگی شب تولد

تشخیص دیابت نوجوانان در حال افزایش است. از آنجایی که فرد دیگر نمی تواند مقادیر کافی انسولین (در صورت وجود) ترشح کند.

افسردگی غیر معمول : توانایی کمی برای ترویج جذب گلوکز (و به طور غیرمستقیم، اسیدهای چرب) به سلول های هدف وجود دارد.

سلول ها گرسنگی می کشند – مشکلات بزرگ، انرژی کافی ندارند، اندام ها درست کار نمی کنند. علاوه بر این، در حال حاضر تمام آن گلوکز و اسید چرب در جریان خون در گردش است.

افسردگی غیر معمول : هولم های روغنی که جایی برای رفتن ندارند، و به زودی مشکل آترواسکلروتیک نیز در آن وجود دارد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *