افسردگی ناشی از تنهایی🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی ناشی از تنهایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی ناشی از تنهایی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی ناشی از تنهایی | مشاوره :

افسردگی ناشی از تنهایی


افسردگی ناشی از تنهایی : هدف عاطفی شما نگرانی است تا اضطراب (یا هر مترادفی که به اصطلاح «نگرانی» ترجیح می دهید). نگرانی یک احساس منفی سالم است که پاسخ مناسبی به تهدید است.

اما به شما کمک می کند تا آنچه را که برای شما اتفاق افتاده است پردازش کنید و به جای گیر افتادن یا گرفتار شدن به زندگی خود ادامه دهید.

افسردگی ناشی از تنهایی : این مفهوم که نگرانی جایگزین سالمی برای اضطراب در مواجهه با تهدید است بر اساس ایده زیر است.

تهدید منفی است و بنابراین داشتن یک احساس منفی در مورد آن واقع بینانه است. بنابراین، انتخاب بین یک احساس منفی ناسالم (اضطراب) یا یک احساس منفی سالم (نگرانی) است.

  درمان افسردگی همسرم

افسردگی ناشی از تنهایی : اما اگر مشتریان شما اهداف غیر واقعی را مشخص کنند چه؟ در اینجا تعدادی از این اهداف و نحوه پاسخگویی به مشتریانی که آنها را نامزد می کنند آورده شده است.

۳۴ مقابله با مشکلات عاطفی: راهنمای یک پزشک «من نمی خواهم احساس اضطراب داشته باشم». به مشتریان خود نشان دهید که آنچه را که نمی خواهند در مواجهه با تهدید احساس کنند.

افسردگی ناشی از تنهایی : نشان داده اند، اما آنچه را که می خواهند احساس کنند، نشان نداده اند. به آنها کمک کنید تا احساسی را مشخص کنند تا نگرانی مشابهی را هدف قرار دهند! “من می خواهم کمتر احساس اضطراب کنم.” به مشتریان خود نشان دهید که از آنجایی که اضطراب یک احساس آشفته است.

  کتاب مصاحبه انگیزشی در اعتیاد

تمایل به احساس اضطراب کمتر همچنان به معنای معرفی یک هیجان آشفته، هرچند با شدت کمتر است. نگرانی می تواند قوی و سالم باشد. “من می خواهم خونسرد و آرام باشم.” به مشتریان خود نشان دهید.

افسردگی ناشی از تنهایی : که اگر با تهدیدی روبرو هستند (یا فکر می کنند که هستند)، باید هوشیار، برانگیخته و برای مقابله با آن آماده باشند.

  افسردگی طولانی مدت چیست

خونسردی یا آرام بودن ممکن است حالت های جذابی برای مشتریان شما باشد، اما به آنها نشان دهید که این حالت ها زمانی که با تهدید مواجه می شوند مناسب نیستند.

افسردگی ناشی از تنهایی : به آنها نشان دهید که نگران بودن، اما مضطرب نبودن در مواجهه با تهدید، آنها را بدون تحریک بیش از حد آماده می کند (همانطور که اگر مضطرب بودند). “من می خواهم احساس بی تفاوتی کنم.” بی تفاوت بودن در برابر تهدید نیز به مشتریان شما کمک نمی کند که به طور مناسب برای مقابله با آن آماده شوند.

  مبارزه با استرس و اضطراب

به آنها کمک کنید تا این را ببینند. همچنین به آنها نشان دهید که تنها راهی که می‌توانند به حالت بی‌تفاوتی در مورد تهدید دست یابند این است که باور کنند وجود تهدید برایشان مهم نیست.

افسردگی ناشی از تنهایی : به عبارت دیگر، به آنها نشان دهید که باید به خودشان دروغ بگویند. “من می خواهم در کنترل باشم.” اضطراب حالتی است که در آن شما به طور کامل کنترل خود را ندارید.

  اختلال دو قطبی و وسواس

در نتیجه، برای مشتریان کاملاً قابل قبول به نظر می رسد که «کنترل بودن» را به عنوان چیزی برای هدف در مواقعی که مضطرب هستند معرفی کنند. این کاملا منطقی به نظر می رسد.

افسردگی ناشی از تنهایی : اما باید مراقب باشید که مشتریان شما چنین هدفی را معرفی کنند. مقابله با اضطراب غیرقابل تصور است.

بنابراین، دستیابی به حس کنترل بودن در مواجهه با تهدید مستلزم آن است که مشتریان شما خودکنترلی را تحمل نمی کنند.

افسردگی ناشی از تنهایی : برخی از مراجعان دارای باورهای غیرمنطقی در مورد خودکنترلی هستند و اگر چنین باورهایی را به وظیفه مقابله با اضطراب بیاورند.

  افسردگی و طلاق

اضطراب آنها را بیشتر می کند. اگر مشتریان شما چنین باور سفت و سختی در مورد خودکنترلی دارند، باید این باور را برای تغییر هدف قرار دهید.

افسردگی ناشی از تنهایی : در انجام این کار، باید به آنها کمک کنید تا تفاوت بین خودکنترلی به عنوان یک هدف و خودکنترلی را به عنوان وسیله ای برای رسیدن به این هدف ببینند.

مشتریان شما باید بیاموزند که تحمل نداشتن در خودکنترلی بهترین راه برای دستیابی به خودکنترلی است. اما توجه داشته باشید.

افسردگی ناشی از تنهایی : که این احتمالاً برای آنها یک مفهوم بیگانه است و نیاز به بحث و گفتگوی زیادی دارد و تصورات نادرست شما را از بین می برد.

  افسردگی و حساسیت به صدا

این قطعاً موضوعی است که باید (در حالت ایده آل) آن را تحت نظارت قرار دهید. هدف رفتاری هدف رفتاری شما باید اقداماتی را که مبتنی بر نگرانی در مورد تهدید هستند.

افسردگی ناشی از تنهایی : نه اضطراب را بازتاب دهد. موارد زیر رایج ترین رفتارهای مرتبط با نگرانی به جای اضطراب هستند.

ممکن است بخواهید این رفتارها را با رفتارهای مرتبط با اضطراب که در صفحه ارائه کردم مقایسه کنید. ۲۵. بدون استفاده از هیچ گونه اقدامات ایمنی با تهدید روبرو می شوید.

  افسردگی شدید دارم کمکم کنید

افسردگی ناشی از تنهایی : شما برای مقابله با تهدید اقدام سازنده ای انجام می دهید. شما به دنبال حمایت از دیگران برای کمک به شما برای مقابله با تهدید هستید و سپس خودتان اقدام سازنده ای انجام می دهید به جای اینکه به آنها تکیه کنید.

تا آن را برای شما مدیریت کنند تا آنها آن را مدیریت کنند یا در آنجا باشند تا شما را نجات دهند. شما برای مقابله با تهدید آماده می شوید اما بیش از حد آماده نمی شوید.

  عوامل هورمونی افسردگی

افسردگی ناشی از تنهایی : توجه داشته باشید که این لیست بسیار کوتاهتر از لیستی است که رفتارهای مرتبط با اضطراب را نشان می دهد.

دلیل آن این است که وقتی به دنبال ایمنی در برابر تهدید هستید، راه های بسیار بیشتری برای انجام این کار وجود دارد تا زمانی که با تهدید مواجه می شوید.

افسردگی ناشی از تنهایی : این مهم است که مشتریان شما درک کنند که همانطور که در تلاش برای ایجاد پاسخ های رفتاری سالم در برابر تهدید هستند.

همچنان تمایل دارند تا به روش هایی که برای محافظت از آنها در برابر تهدید طراحی شده است، عمل کنند. به آنها کمک کنید تا دلیل این امر را درک کنند.

  حل مسئله مقابله با استرس

افسردگی ناشی از تنهایی : به آنها توضیح دهید که وقتی باورهای خود را زیر سوال می برند و خود را متعهد به تقویت اعتقادات خود در باورهای عقلانی خود و تضعیف اعتقادات خود به باورهای غیرمنطقی خود می کنند.

باورهای غیرمنطقی آنها همچنان فعال خواهد بود و انگیزه هایی را برای آنها ایجاد می کند که ناکارآمد عمل کنند. مشتریان خود را تشویق کنید که این اصرارها را بپذیرند، تا بدانند که قبول دارند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *