افسردگی و اضطراب مختلط🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی و اضطراب مختلط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی و اضطراب مختلط را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی و اضطراب مختلط | مشاوره :

افسردگی و اضطراب مختلط


افسردگی و اضطراب مختلط : تو تنها کسی هستی که می تواند به من کمک کند.» شما در موقعیت ناجی هستید. تو آن را قورت می دهی؛ پس از همه، شما عاشق کمک کردن هستید.

شما هستید که پاسخ ها و راه حل ها را دارید، هدف اصلی. تو مثل موسی هستی به این باورهای نادرست گوش کنید: ۱. من خوانده شده هستم و مسح کمک و راهنمایی دیگران تنها بر عهده من است. ۲. من چیزی خاص و منحصر به فرد از خداوند دارم که هیچ کس دیگری ندارد.

افسردگی و اضطراب مختلط : این به من بستگی دارد که وحی خود را به دنیا برسانم. ۳. هیچ کس دیگری نمی تواند کار من را به خوبی من انجام دهد. ۵. عیسی از من انتظار دارد که اگر بخواهم به طور کامل به او خدمت کنم.

  مقابله با استرس زمان

از تمام حقوق خود در خصوص حریم خصوصی، استراحت و تفریح صرف نظر کنم. ۶. برای اینکه با تمام وجودم به خدا خدمت کنم، باید خانواده ام را در درجه دوم خدمتم قرار دهم.

افسردگی و اضطراب مختلط : من فرزندانم را به خداوند سپرده ام تا روح القدس بتواند آنها را تعلیم و راهنمایی کند، زیرا در زندگی خود به عنوان یک کارگر مسیحی زمانی برای انجام این کار ندارم.

  افسردگی و اختلالات شخصیتی

خداوند مرا فراخوانده است تا به افراد خاصی کمک کنم و اگر من نبودم آن‌ها حالت رقت‌انگیز داشتند. ۹. این وظیفه مسیحی من است.

افسردگی و اضطراب مختلط : که تمام پاسخ ها و راه حل ها را به مردمی که خدا از من دعوت کرده است ارائه دهم. اگر این کار را نکنم، عواقب آن روی سر من است.

دیگران باید دعوت من را بشناسند و در کاری که خدا مرا به آن فرا خوانده است، از من کمک و حمایت کنند. ۱۱. اگر کسی کمتر از من معنوی باشد، حق ندارد در خدمت باشد.

  مشاور انگیزشی درسی

افسردگی و اضطراب مختلط : علاوه بر این، او حق ندارد موفق تر از من باشد! آیا شما به این دروغ ها اعتقاد دارید؟ پرچم هشدار روحانی شما باید هر بار که می‌شنوید.

حرفی در رابطه با «من ضروری هستم» می‌گویید، باید به اهتزاز درآید. کشیش ایکس به ما گفت که چگونه زندگی و خدمت خود را در سالهای اولیه کارش در کشیش ویران کرد. «من در مورد تعداد افرادی که روزانه برای مشاوره به دفتر من می‌آمدند، به خداوند دعا کردم.

  مقابله با افسردگی شدید

افسردگی و اضطراب مختلط : می‌توانستم ببینم که نیازها بسیار زیاد است و کمی احساس ترس می‌کردم، زیرا این افراد از من انتظار داشتند که به آنها پاسخ بدهم.

من واقعاً از خودم مطمئن نبودم. من اینگونه دعا کردم: «پروردگارا، من به تو اعتماد خواهم کرد که فقط تعداد مناسبی از مردم را برای من بیاوری تا خودم را زیاد کار نکنم.

افسردگی و اضطراب مختلط : و آنهایی را که می توانم به من بیاور، نه آنهایی را که نمی توانم.» گلویش را صاف کرد و ادامه داد.

  علائم افسردگی کودکان دبستانی

در ابتدا همه چیز به آرامی پیش رفت و من در واقع برای هشت ساعت خواب شبانه و مقداری وقت آزاد برای خانواده ام نیز وقت داشتم.

افسردگی و اضطراب مختلط : اما پس از آن – پاو! ضربه زد. می بینید، من به هیچ کس دیگری اجازه مشاوره نمی دادم، زیرا فکر نمی کردم شخص دیگری واجد شرایط باشد.

بالاخره من کشیش بودم. من به هیچ کس دیگری اجازه موعظه یا تعلیم ندادم، و بر تمام تصمیمات دولت کلیسا نیز نظارت داشتم.

افسردگی و اضطراب مختلط : از کار غرق شدم من سعی کردم به مشکلات و مشکلات همه پاسخ دهم – می خواستم همه چیز برای همه باشم.

  افسردگی چطور درمان کنیم

من به ندرت روزی برای خانواده ام داشتم و لاغر می پوشیدم.» جان و جان از تجربه کشیش مسن تر بهره می بردند. “درباره زمانی بود که در آستانه یک حمله عصبی بودم که خداوند به من نشان داد که اشتباه می کنم. برای یک چیز، من خودم را مقید به دعایی بودم که دیگر کاربردی نداشت.

افسردگی و اضطراب مختلط : من به خداوند گفته بودم که چه کار کنم و بعد تعجب کردم که چگونه کاری که به او گفتم دیگر جواب نمی دهد. خوب، دیگر به سادگی اعمال نمی شد.

  افسردگی خفیف یعنی چه

بنابراین، خدا را شکر تغییراتی ایجاد کردم! من مسئولیت ها را به افراد دیگر واگذار کردم. وقتی فهمیدم مردم من چقدر روحانی و توانا هستند، شوکه شدم.

افسردگی و اضطراب مختلط : دیگر تمام مشاوره ها را به تنهایی انجام نمی دادم. در واقع، فکر نمی‌کنم به اندازه برخی دیگر از کارکنانم مشاور خوبی باشم.

من احتمالا هرگز نبودم. فکر می کردم ضروری هستم. فکر می‌کردم من تنها کسی هستم که می‌توانم به مردم کمک کنم.» زمانی هست که وضعیت ناراحتی خود را تغییر دهید و در آن باقی نمانید.

  با 850 میلیون چه ماشینی بخرم

افسردگی و اضطراب مختلط : متأسفانه، و اغلب اوقات، تغییرات به زودی رخ نمی دهند. شما تنها کسی هستید که می توانید تغییرات را ایجاد کنید. انتظار برای تغییر وضعیت راه حل نیست.

حقیقت کشیش ایکس قبل از اینکه خیلی دیر شود قدمی به عقب برداشت. او ایده های بزرگ خود را کنار گذاشت.

افسردگی و اضطراب مختلط : به خودش حقیقت را گفت. موارد زیر را با فهرست باورهای نادرست در صفحات ۱۵۴ و ۱۵۵ مقایسه کنید.

  مبارزه با افسردگی در زنان

من تنها کسی نیستم که از خدا دعوت می شود که به دیگران کمک کند و راهنمایی کند. ۲. من واقعاً خاص و منحصر به فرد هستم.

افسردگی و اضطراب مختلط : اما سایر خادمان خدا نیز چنین هستند. خدمت من مهم ترین خدمت روی زمین نیست. ۳. افراد دیگر نیز می توانند به همان اندازه خدمت کنند.

او از من انتظار دارد که با خرد و قلبی آرام به او خدمت کنم. قلب آرام دلی است که در میان طوفان آرامش می یابد. ۶. برای اینکه با تمام وجودم به خدا خدمت کنم.

  مقابله با استرس در محیط کار

افسردگی و اضطراب مختلط : باید همان طور که او مرا به آن دعوت کرده، مراقب خانواده ام باشم. اگر از ارواح گرانقدری که به عنوان خویشاوندم به من بخشیده است غفلت کنم.

از دعوت اول خود غافل می شوم. ۷. مسئولیت فرزندانم بر عهده من است و از آنها غافل نخواهم شد. خداوند آنها را به من داده است و من مطمئن خواهم شد.

افسردگی و اضطراب مختلط : که هر روز برای آنها وقت خواهم داشت. خدا مرا فرا خوانده است تا به مردم کمک کنم، اما خدا می تواند بدون من به آنها کمک کند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *