افسردگی و اضطراب🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی و اضطراب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی و اضطراب را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی و اضطراب | مشاوره :

افسردگی و اضطراب


افسردگی و اضطراب : من ترجیح می‌دهم خداوند عیسی را بیشتر از خواسته‌هایم دوست داشته باشم، و به همین دلیل است که می‌توانم خواسته‌هایم را به او تقدیم کنم، برکت بدهم.

دریغ کنم یا تغییر دهم. در اینجا برخی از باورهای نادرست دیگر وجود دارد که به طور ایده‌آل طراحی شده‌اند تا زخم‌ها و آسیب‌های عمیق را به زندگی شما اضافه کنند و آنها را در آنجا نگه دارند.

افسردگی و اضطراب : ناباوری شماره ۲ نگرش های همراه داشتن احساسات جریحه دار وحشتناک است. بنابراین، باید از موقعیت ها و افرادی که ممکن است به من صدمه بزنند دوری کنم.

  راههای مبارزه با استرس و اضطراب

افرادی که به من صدمه می زنند بد هستند. وقتی احساساتم جریحه دار می شود کمتر آدمی هستم. افراد دیگر نیز نباید احساساتشان جریحه دار شود.

افسردگی و اضطراب : من باید هر کاری انجام دهم تا به احساسات دیگران آسیب نرسانم. افرادی که احساسات عزیزان من را جریحه دار می کنند بد هستند.

من باید کاری کنم که مردم با من مهربانانه رفتار کنند و احساساتم را جریحه دار نکنند. من باید همیشه سعی کنم دیگران را خوشحال کنم و هیچ مشکلی ایجاد نکنم زیرا ممکن است کسی صدمه ببیند.

افسردگی و اضطراب : من باید همیشه سعی کنم “فراتر از همه چیز” باشم. یک مسیحی هرگز نباید صدمه ببیند. مزخرفات را می بینید؟ چه خودباختگی باورنکردنی!

  درمان افسردگی در مردان

فردی که قربانی باور نادرست فوق می شود نیز ممکن است مانند کری در فصل قبل، اسیر تعهدات و انتظارات باشد. “اگر آنچه از من انتظار می رود را انجام ندهم.

افسردگی و اضطراب : ممکن است فلانی را ناامید کنم، و این وحشتناک خواهد بود. او ممکن است چیز بدی به من بگوید و احساسات من را جریحه دار کند.

من نمی توانم احساساتم جریحه دار شود زیرا این وحشتناک است. بهتر است راه امن را بروم و سعی کنم همه را راضی کنم.» به این ترتیب فرد گیج می‌تواند روی وضعیت کم عمق «بیش از همه چیز من را اذیت نمی‌کند» تأثیر بگذارد.

  راه مقابله با افسردگی شدید

افسردگی و اضطراب : فرانسیس بیکن گفت: “حقیقت زودتر از اشتباه ظاهر می شود تا از سردرگمی.” کتاب مقدس می گوید عیسی هم سردرگمی و هم خطا را شفا می دهد.

حقیقت این است که برای مسیحی کاملاً طبیعی است که هر چند وقت یکبار احساس ناراحتی کند. هنگامی که عزت نفس شما مورد حمله قرار می گیرد.

افسردگی و اضطراب : بسته به شرایط همراه، ممکن است احساس آسیب یا عصبانیت کنید. حقیقت این است که این واکنش‌ها مشکلی ندارند.

  درمان افسردگی کودکان بدون دارو

زیرا حقیقت این است که می‌توانید آن را مطابق کلام خدا مدیریت کنید و خودگویی ساختگی را با جملاتی مانند: حقیقت جایگزین کنید.

افسردگی و اضطراب : من می‌توانم احساسات جریحه‌دار داشته باشم و همچنان یک فرد روحانی باشم. • خوب است که به صحبت های خود گوش دهم و دروغ هایی را که به خودم می گویم بشنوم تا حقیقت را جایگزین آنها کنم.

برای من خوب است که با این باور نادرست روبرو شوم که جریحه دار کردن احساسات وحشتناک است. من اکنون در برابر آن دروغ به نام عیسی می ایستم!

  افسردگی در کودکان زیر یک سال

افسردگی و اضطراب : لازم نیست سعی کنم بالاتر از همه باشم. من پر از روح القدس هستم و او بالاتر از همه است. من انتخاب می کنم که به خودم رحم کنم.

همانطور که خدا می کند. • خداوند صخره و نجات من است. او مدافع و سپر من است. من از چیزی برای ترسیدن ندارم بدن، روح، ذهن و احساسات من از آن اوست.

افسردگی و اضطراب : من به مردم این حق را می دهم که آسیب ببینند و آسیب ببینند. من ناجی هیچکس نیستم عیسی نجات دهنده است.

شما می توانید بسیاری از اظهارات حقیقت را به این لیست اضافه کنید. یک برگه جداگانه در دفتر خود بردارید و تا جایی که می توانید جملات درست را بنویسید تا با این باور نادرست و موارد بعدی مخالفت کنید.

  دلایل افسردگی زنان بعد از ازدواج

افسردگی و اضطراب : ناباوری شماره ۳ نگرش های همراه برای اینکه شاد باشم، باید مورد محبت همه قرار بگیرم. من باید سخت تلاش کنم تا همه مرا دوست داشته باشند.

من باید چاپلوسی کنم، دستکاری کنم و سخت کوشش کنم تا مطمئن شوم همان کاری را انجام می دهم که مردم دوست دارند. اگر مردم مرا دوست نداشته باشند.

  مبارزه با افسردگی شدید

افسردگی و اضطراب : نمی توانم خوشحال باشم. افرادی که دیگران آنها را دوست ندارند باید بسیار بدبخت باشند. افرادی که دیگران آنها را دوست ندارند باید شکست خورده باشند.

اگر مردم مرا دوست نداشته باشند، من یک شکست خورده هستم. مردم این را مدیون من هستند که مرا دوست داشته باشند. منفور بودن وحشتناک است.

افسردگی و اضطراب : افرادی که مشهور، محبوب و مورد ستایش دیگران هستند، موفق هستند. اگر مشهور، محبوب و مورد ستایش دیگران باشم، موفق خواهم بود.

اگر کسی مرا دوست نداشته باشد، ممکن است به همه چیز پایان دهم. من بی فایده هستم. ناباوری شماره ۴ نگرش های همراه همه چیز باید درست پیش برود.

  با سه میلیارد چه کنیم

افسردگی و اضطراب : من باید از هر چیزی که فکر می کنم درست است دفاع کنم. من باید در خانه ام، در محل کار، در کلیسا، در محله و هر جای دیگری که می روم.

برای درستی جنگ صلیبی کنم. مردم نباید اشتباه کنند من نباید اشتباه کنم. اگر اشتباه کنم، ناتوان هستم. وقتی همه چیز اشتباه می شود.

افسردگی و اضطراب : یک نفر مقصر است و باید اصلاح شود. باور نادرست شماره ۵ نگرش های همراه اگر ارزش انجام دادن را دارد، ارزش انجام بهترین ها را دارد!

  مبارزه با افسردگی و تنبلی

انجام یک کار ضعیف، وحشتناک و غیرقابل بخشش است. اگر در کاری ضعیف عمل کنم نمی توانم خودم را ببخشم. من نمی توانم یک شغل ضعیف را تحمل کنم.

افسردگی و اضطراب : نگرفتن بهترین نمرات، بهترین نتایج، لکه‌ای بر شخصیت یک فرد است. افرادی که سخت کار نمی کنند یا به موفقیت نمی رسند، تنبل و ناتوان هستند.

عدم موفقیت نشانه شکست است. عدم موفقیت نشانه تلاش نکردن کافی است. اگر فرزندان، دوستان، همسرم با خواسته های من برای موفقیت موافق نباشند.

افسردگی و اضطراب : مشکلی در آنها وجود دارد. اگر نمی توانید تمام تلاش خود را برای کاری انجام دهید، اصلا آن را انجام ندهید.

  علل افسردگی زنان پس از زایمان

عیسی از ما انتظار دارد که در همه حال بهترین کار را انجام دهیم. عیسی از ما انتظار دارد که همه چیزمان را بدهیم.

افسردگی و اضطراب : هیچ چیز کمتر انجام نخواهد داد. عیسی زمانی که ما یک کار را بد انجام می دهیم از ما راضی نیست.

ناباوری شماره ۶ نگرش های همراه من باید همیشه با وجود همه سختی ها یا مشکلاتی که برایم پیش می آید خوشحال باشم و خوشحال باشم.

افسردگی و اضطراب : احساس بد یا ناراحتی مسیحی خوب بودن نیست.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *