افسردگی و یائسگی زودرس🟢 لطفا میزان اهمیت افسردگی و یائسگی زودرس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با افسردگی و یائسگی زودرس را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

افسردگی و یائسگی زودرس | مشاوره :

افسردگی و یائسگی زودرس


افسردگی و یائسگی زودرس : بنابراین اگر نمی‌توانید افکار را تشخیص دهید، اما می‌توانید احساسات را شناسایی کنید، به خود بگویید: “اگر احساسات من می توانستند صحبت کنند.

چه می گفتند؟” چیزهایی که به ذهنتان می رسد را با صدای بلند بگویید؛ بگذارید ایده ها جریان پیدا کنند همانطور که به افکار خود اجازه می دهید جریان پیدا کنند.

افسردگی و یائسگی زودرس : از آنها آگاه باشید اما از تلاش برای هدایت آنها به جایی اجتناب کنید. فقط ببینید وقتی روی احساسات تمرکز می کنید.

چه چیزی پیش می آید، چه چیزی از ذهن شما می گذرد. آماده باشید که گاهی اوقات یک جای خالی بکشید یا افکار چندان منطقی نباشند.

  افسردگی پشت کنکور

افسردگی و یائسگی زودرس : ایده در اینجا این است که به خود اجازه دهید به سفر کشف هدایت شده خود بروید. جو احساس عصبانیت کرد اما گفت که فکر خاصی ندارد.

از او دعوت کردم که روی صندلی خود بنشیند، چشمانش را ببندد، روی آن قسمت از بدنش تمرکز کند که به نظر می رسید عصبانیتش را نگه می دارد و فقط اجازه می دهد افکار از ذهنش عبور کنند.

افسردگی و یائسگی زودرس : گفتم: خوب جو، خشم را در بدنت احساس کن، وارد آن شو. حالا، اگر عصبانیت شما می توانست حرف بزند، چه می گفت؟

  افسردگی و دردهای عصبی

جو متوجه شد که ذهنش به این فکر می رسد: “چرا مردم با من اینقدر بد رفتار می کنند؟” و “زندگی چنین چرتی است.” این نقطه آغاز کار بیشتر بود.

افسردگی و یائسگی زودرس : تمرکز بر روی دقیقاً همان چیزی که برای جو زندگی را به یک چرتی تبدیل کرد ممکن شد. به دلیل تجربیاتی که در گذشته داشت، احساس می کرد چیزهایی را از دست می دهد. ما توانستیم کشف کنیم که چگونه، وقتی او احساس عصبانیت می‌کرد.

  افسردگی و افت تحصیلی

اغلب پیش‌زمینه‌ای وجود داشت که از دست می‌داد. او سپس توانست ببیند که چگونه این فکر زندگی او را دردناک تر می کند.

افسردگی و یائسگی زودرس : بنابراین به جای کاهش تمایل او به از دست دادن چیزها و احساس افسردگی بیشتر می شود.

او کار کرد که چگونه می تواند این ایده ها را با ایده های مفیدتر به چالش بکشد. او به این نتیجه رسید: • می توانم یاد بگیرم که روز به روز زندگی کنم.

افسردگی و یائسگی زودرس : نه اینکه دائماً با عصبانیت به گذشته نگاه کنم. • عصبانیت من قابل درک است اما مفید نیست. به هر حال آنچه رفته رفته است.

  درمان افسردگی بعد از طلاق در مردان

من می‌توانم از این بابت ناراحت باشم، اما مجبور نیستم همیشه با احساس سختی در اطراف قدم بزنم، زیرا این کار زندگی را به گونه‌ای که اکنون می‌خواهم دشوارتر می‌کند.

افسردگی و یائسگی زودرس : در واقع، چیزهای خوبی در زندگی من وجود دارد، مانند ازدواجم که از آنها بهترین استفاده را نمی کنم.

او متوجه شد که در مورد گذشته ۱۷۵ غلبه بر افسردگی آنقدر عصبانی شده بود که نمی توانست برای لذت بردن از زندگی به جلو حرکت کند.

  علت افسردگی در دوران پریودی

افسردگی و یائسگی زودرس : او همچنین این ایده را داشت که باید خشم خود را حفظ کند و باید شاهدی زنده از وضعیت بدی باشد.

صحبت با بخش‌های مختلف خودمان در کتاب تاکنون درباره داشتن افکار افسرده‌کننده، افکار مضطرب، افکار عصبانی، افکار منطقی، افکار دلسوزانه و غیره صحبت کرده‌ایم.

افسردگی و یائسگی زودرس : گاهی اوقات، فکر کردن به این افکار به گونه‌ای مفید است که گویی نمایانگر بخش‌های مختلف ما هستند و از رویکردی استفاده می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد این «بخش‌ها» یا انواع مختلف افکار را نام ببریم.

افکار خودانتقادی را می توان «قلدر درونی» نامید، افکار خود حمایتگر را می توان «کمک کننده درونی» و غیره نامید. اگر به این درون‌ها (انواع افکار) فضا بدهیم.

  درمان افسردگی در بارداری

افسردگی و یائسگی زودرس : به ما امکان می‌دهد تا انواع مختلف مکالمه‌هایی را که در درونمان می‌گذرد، مشاهده کرده و گوش دهیم. نکته این است که ما موجوداتی تک بعدی نیستیم و در بسیاری از موقعیت ها می توانیم مخلوطی از افکار و احساسات داشته باشیم.

گاهی اوقات تصور اینکه شما یک ناظر بیرونی یا اگر ترجیح می دهید یک میانجی هستید مفید است – کسی که قرار است از بخش های مختلف خود دعوت کند تا نظر خود را بیان کند.

  افسردگی های هورمونی

افسردگی و یائسگی زودرس : در اینجا یک راه برای انجام این کار وجود دارد. سه تا صندلی بگیر در یکی از آنها بنشینید و دو نفر دیگر رو به شما باشند.

وقتی روی صندلی که روی آن نشسته اید، ناظر یا میانجی هستید. در یکی از صندلی های روبروی خود، قلدر داخلی را تصور کنید.

افسردگی و یائسگی زودرس : سپس، از خود بپرسید، “افکار قلدر [خود انتقادی] من در مورد این یا در مورد من چه می‌گوید؟” سپس همه چیزهایی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید.

  سرمایه گذاری با 2 میلیارد

وقتی این کار را انجام دادید، آن را مرور کنید، شاید آن را با صدای بلند بخوانید. بگویید، “خوب، می‌خواهم بررسی کنم که دیدگاه قلدر را درک کرده‌ام.

افسردگی و یائسگی زودرس : شما، قلدر، می گویید که [نام شما] آدم خوبی نیست، زیرا او به اندازه کافی سخت کار نکرده است – ۷ ۷ ساعت قبل، یا در آن شکست خورده است.

هر افکار خودانتقادی که در مورد خود دارید. حالا روی صندلی دیگر تمرکز کنید، جایی که می توانید تصور کنید خود منطقی و دلسوز شما (یار درونی شما) حرفی برای گفتن خواهد داشت.

  چگونه افسردگی بعد از زایمان را درمان کنیم

افسردگی و یائسگی زودرس : کمک کننده درونی ممکن است بگوید: خوب، برای قلدر آسان است. هرکسی می تواند همه چیز را به هم بزند و انتقاد کند.

قلدر ممکن است فکر کند که سخت و قوی است، اما قدرت واقعی از حمایت از افراد ناشی می شود، زمانی که زمان سختی برای سرزنش کردن به آنها نیست.

افسردگی و یائسگی زودرس : قلدری مفید نیست. [نام شما] نیاز به حمایت و تشویق دارد. شواهد این است که قلدر به فکر همه یا هیچ (تعمیم بیش از حد، نادیده گرفتن نکات مثبت، برچسب زدن به خود و غیره) است.

  اختلال دو قطبی و ازدواج

اجازه دهید ذهن منطقی/مهربان (به نمایندگی از کمک درونی) بر شواهد تمرکز کند، و مثال هایی از این که چگونه فرد قلدر در تفکر همه یا هیچ و غیره افراط می کند، ارائه دهد.

افسردگی و یائسگی زودرس : ایده در اینجا این است که به شما کمک کند درونیات مختلف خود را بیرونی کنید و روشن کنید.

افکار، تا آنها را در معرض دید عموم قرار دهیم. با انجام این تمرین، به خود فرصت می دهید تا با انتقادات خود و میزان آن آشنا شوید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *