انواع افسردگی و اختلالات روانی🟢 لطفا میزان اهمیت انواع افسردگی و اختلالات روانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع افسردگی و اختلالات روانی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

انواع افسردگی و اختلالات روانی | مشاوره :

انواع افسردگی و اختلالات روانی


انواع افسردگی و اختلالات روانی : یک بار با جیم فارلی مصاحبه کردم و از او راز موفقیتش را پرسیدم. او گفت: «کار سخت است» و من گفتم: «خنده‌دار نباش.» سپس از من پرسید که دلیل موفقیتش چیست؟ من پاسخ دادم: «می‌دانم می‌توانی ده هزار نفر را به نامشان صدا کنی.» «نه. شما در اشتباه هستید، او گفت. «من می توانم پنجاه هزار نفر را با نام کوچک صدا کنم.» اشتباه نکنید.

این توانایی به آقای فارلی کمک کرد تا فرانکلین دی. استونی پوینت، او سیستمی برای به خاطر سپردن اسامی ایجاد کرد. در ابتدا بسیار ساده بود.

  افسردگی بیماری روانی است

انواع افسردگی و اختلالات روانی : هر زمان که با یک آشنای جدید ملاقات می کرد، نام کامل خود و برخی حقایق در مورد خانواده، کسب و کار و عقاید سیاسی خود را می فهمید.

او همه این حقایق را به خوبی در ذهن خود به عنوان بخشی از تصویر در نظر گرفت، و دفعه بعد که با آن شخص ملاقات کرد، حتی اگر یک سال بعد بود، توانست دست بدهد.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : از خانواده پرس و جو کند و در مورد هالی هاک ها بپرسد. حیاط خلوت جای تعجب نیست که او یک دنبال کننده ایجاد کرد!

  افسردگی شدید در جوانان

ماه‌ها قبل از شروع مبارزات انتخاباتی روزولت برای ریاست‌جمهوری، جیم فارلی صدها نامه در روز به مردم سراسر ایالت‌های غربی و شمال غربی می‌نوشت.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : سپس سوار قطار شد و طی نوزده روز بیست ایالت و دوازده هزار مایل را طی کرد و با کالسکه، قطار، اتومبیل و قایق سفر کرد.

او به شهر می‌رفت تا با مردمش در هنگام ناهار یا صبحانه، چای یا شام ملاقات کند و «صحبتی صمیمانه» با آن‌ها داشته باشد. سپس دوباره در مرحله دیگری از سفر خود حرکت می‌کرد.

  راههای مقابله با استرس امتحان

انواع افسردگی و اختلالات روانی : به محض بازگشت به شرق، در هر شهری که بازدید کرده بود، به یک نفر نامه نوشت و از همه مهمانانی که با آنها صحبت کرده بود، خواست.

فهرست نهایی شامل هزاران و هزاران نام بود: با این حال به هر یک از افراد موجود در آن لیست، چاپلوسی ظریف دریافت نامه شخصی از جیمز فارلی پرداخت شد.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : این حروف به نام «بیل عزیز» یا «جین عزیز» شروع می‌شد و همیشه با «جیم» امضا می‌شد.

  راه های مقابله با استرس بی دلیل

با یکدیگر. این نام را به خاطر بسپارید و آن را به راحتی صدا بزنید و تعریفی ظریف و بسیار مؤثر انجام داده اید. اما آن را فراموش کنید یا آن را اشتباه املایی کنید.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : و شما خود را در یک نقطه ضعف شدید قرار داده اید. به عنوان مثال، یک بار در پاریس یک دوره سخنرانی عمومی ترتیب دادم و برای همه ساکنان آمریکا در شهر نامه فرستادم.

  افسردگی بعد زایمان چه علائمی دارد

تایپیست‌های فرانسوی که ظاهراً دانش کمی از زبان انگلیسی داشتند، نام‌ها را پر می‌کردند و طبیعتاً اشتباهاتی هم می‌کردند.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : مردی، مدیر یک بانک بزرگ آمریکایی در پاریس، به من توبیخ کوبنده ای نوشت زیرا نامش اشتباه نوشته شده بود.

گاهی اوقات به خاطر سپردن نام دشوار است، به خصوص اگر تلفظ آن سخت باشد. به جای اینکه حتی سعی کنند آن را یاد بگیرند.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : بسیاری از مردم آن را نادیده می گیرند یا فرد را با یک نام مستعار آسان صدا می کنند.

  مصاحبه انگیزشی در درمان اعتیاد

سید لوی مدتی با یک مشتری که نامش نیکودیموس پاپادولوس بود تماس گرفت. بیشتر مردم فقط او را «نیک» صدا می‌کردند.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : لوی به ما گفت: «من تلاش ویژه‌ای انجام دادم تا قبل از تماس تلفنی، چندین بار نام او را با خودم بگویم.

وقتی با نام کاملش سلام کردم: «عصر بخیر، آقای نیکودیموس پاپادولوس،» او شوکه شد. برای چند دقیقه به نظر می رسید که هیچ پاسخی از او دریافت نکرد.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : در نهایت در حالی که اشک روی گونه هایش حلقه زد گفت: «آقا. لوی، در تمام پانزده سالی که من در این کشور هستم.

  با 5 میلیارد چه ماشینی بخرم

هیچ کس هرگز تلاش نکرده است که من را به نام درستم صدا کند.» دلیل موفقیت اندرو کارنگی چه بود؟ او را پادشاه فولاد می نامیدند. با این حال خود او اطلاعات کمی در مورد ساخت فولاد داشت.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : او صدها نفر را برای او کار می کرد که خیلی بیشتر از او درباره فولاد می دانستند.

اما او می دانست که چگونه با مردم رفتار کند و این چیزی است که او را ثروتمند کرد. او در اوایل زندگی، استعدادی برای سازماندهی، نبوغی برای رهبری نشان داد.

  افسردگی زمان بارداری

انواع افسردگی و اختلالات روانی : در ده سالگی او نیز اهمیت شگفت انگیزی را که مردم برای نام خود قائل هستند، کشف کرده بود. و او از این کشف برای به دست آوردن همکاری استفاده کرد.

برای مثال: زمانی که او پسری بود در اسکاتلند، یک خرگوش، یک خرگوش مادر را گرفت. پرستو! او به زودی یک لانه کامل از خرگوش های کوچک داشت – و چیزی برای تغذیه آنها وجود نداشت.

  درمان افسردگی دوران بارداری

انواع افسردگی و اختلالات روانی : اما او ایده درخشانی داشت. او به دختران و پسران همسایه گفت که اگر بیرون بروند و به اندازه کافی شبدر و قاصدک بکشند تا به خرگوش ها غذا بدهند.

اسم خرگوش ها را به افتخار آنها می گذارد. این نقشه مانند جادو عمل کرد و کارنگی هرگز آن را فراموش نکرد. سال ها بعد، او با استفاده از همین روانشناسی در تجارت، میلیون ها دلار به دست آورد. به عنوان مثال، او می خواست ریل های فولادی را به راه آهن پنسیلوانیا بفروشد.

  مبارزه با افسردگی و استرس

انواع افسردگی و اختلالات روانی : جی. ادگار تامسون در آن زمان رئیس راه آهن پنسیلوانیا بود. بنابراین اندرو کارنگی یک کارخانه فولاد بزرگ در پیتسبورگ ساخت و نام آن را «کارخانه فولاد ادگار تامسون» گذاشت.

در اینجا یک معما وجود دارد. ببینید آیا می توانید آن را حدس بزنید. زمانی که راه آهن پنسیلوانیا به ریل های فولادی نیاز داشت، فکر می کنید.

انواع افسردگی و اختلالات روانی : جی. ادگار تامسون از کجا آنها را خریداری کرده است؟ . . . از سیرز، روباک؟ نه. شما اشتباه می کنید. دوباره حدس بزن.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *