بهترین مشاوران انگیزشی جهان🟢 لطفا میزان اهمیت بهترین مشاوران انگیزشی جهان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مشاوران انگیزشی جهان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

بهترین مشاوران انگیزشی جهان | مشاوره :

بهترین مشاوران انگیزشی جهان


بهترین مشاوران انگیزشی جهان : اگر “پاسخ به همه” را بزنید و پیام را برای کل تیم خود ارسال کنید، پاسخ های متنوعی دریافت خواهید کرد که ممکن است برخی از آنها گیج یا ناخواسته باشند. یا اگر ایمیل خود را در کادر «ارسال بعد» قرار دهید، اتفاق خاصی نمی افتد. پیام مشابه، نتایج متفاوت، بسته به گیرنده.

به نوعی، این اتفاق با انتقال دهنده های عصبی می افتد. به عنوان مثال دوپامین را در نظر بگیرید. دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است که در بخشی از مغز شما به عنوان “احساس خوبی دارم” دریافت می شود. اگر در بخش فکری مغز شما دریافت شود، به شما کمک می کند تا توجه کنید.

  افسردگی و اضطراب مختلط

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : در بخش دیگری از مغز، به شما کمک می کند تا عملکرد حرکتی نرمی داشته باشید. (افراد مبتلا به بیماری پارکینسون در حال از دست دادن دوپامین هستند.) اگر دوپامین کافی ندارید. احساس بی علاقگی می کنید.

انگیزه کمی دارید و توجه کردن برایتان سخت است. بنابراین، همانطور که می بینید، دوپامین بسته به مقداری که خارج می شود و در کجای مغز دریافت می شود، نتایج متفاوتی ایجاد می کند. برای مشاهده نحوه عبور انتقال دهنده های عصبی از سیناپس از یک سلول (به نام “نرون پیش سیناپسی”) به دیگری (به نام “نرون پس سیناپسی”) به شکل ۱.۱ نگاه کنید.

  افسردگی بعد از یائسگی

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : هنگامی که یک نورون یک انتقال دهنده عصبی را به سیناپس آزاد می کند، سه اتفاق می تواند رخ دهد: انتقال دهنده عصبی می تواند توسط سلول دیگری در بخشی از سلول به نام “محل گیرنده” دریافت شود. آن سایت ها آماده دریافت انتقال دهنده های عصبی خاص هستند.

انتقال دهنده عصبی را می توان از فضا “پاکسازی” کرد تا انتقالات جدید رخ دهد. انتقال دهنده عصبی می تواند دوباره توسط سلولی که آن را آزاد کرده است جذب شود. “بازجذب” عملکردی است که رایج ترین داروهای ضد افسردگی بر آن تأثیر می گذارد.(“SSRI” مخفف “مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین.”) با مسدود کردن بازجذب، داروهای ضد افسردگی SSRI باعث می شوند سلول ها تولید ناقل عصبی را افزایش دهند.

  مبارزه با افسردگی کتاب

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : انتقال دهنده های عصبی که به صورت الماس نشان داده شده اند، از یک نورون به داخل سیناپس آزاد می شوند تا توسط نورون دیگری دریافت شوند. از ورنبرگ (۲۰۰۸). مشکلات در انتقال انتقال‌دهنده‌های عصبی زمانی اتفاق می‌افتد که: ارتباط بسیار کم، با کمبود ناقل عصبی برای ایجاد اثر خوب. ارتباط بیش از حد، مغز شما را غرق در فعالیت می کند.

  درمان افسردگی همسر

به عنوان مثال، در استرس بیش از حد، سیلابی از انتقال دهنده های عصبی ممکن است آزاد شود، که باعث می شود همه چیز طاقت فرسا باشد. با گذشت زمان، منبع انتقال دهنده های عصبی مغز تمام می شود. انتشار غیر تعادلی انتقال دهنده عصبی، که ممکن است.

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : به دلیل کمبود یک انتقال دهنده عصبی ایجاد شود. به عنوان مثال، یک نظریه افسردگی این است که وقتی منابع سروتونین کافی نیست، نوراپی نفرین برای تحریک تولید افزایش می یابد. سپس شما بیقراری و تأثیر بر خلق و خو و همچنین علائم دیگر دارید.

  راه های مقابله با استرس پرواز

دریافت پیام‌ها حتی اگر تعداد انتقال‌دهنده‌های عصبی و انتقال آن‌ها خوب باشد، در صورت بروز مشکل در انتهای گیرنده انتقال، افسردگی ممکن است رخ دهد. درست همانطور که یک رادیو برای دریافت سیگنال باید تنظیم شود، نورون ها نیز باید آماده شوند و برای دریافت یک انتقال دهنده عصبی آماده شوند.

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : مشکلات دریافتی ممکن است در نتیجه مشکلات سلامتی مانند مشکلات هورمونی مانند اختلال در عملکرد تیروئید، تستوسترون پایین یا نوسانات استروژن و پروژسترون رخ دهد. به طور خاص، تأثیر استرس مزمن می‌تواند.

بخش‌هایی از مغز شما را حساس کند به طوری که به پیام‌ها بیش از حد پاسخ می‌دهید و استرس بیشتری نسبت به موقعیتی که در غیر این صورت ممکن است احساس کنید، احساس کنید. می دانید که امواج رادیویی و سیگنال های تلفن همراه در هوا در اطراف شما وجود دارد.

  علل افسردگی زنان بعد از زایمان

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : اما باید تجهیزات خود را تنظیم کنید تا پیام را بفهمید. پس از دریافت سیگنال، تجهیزات شما باید اطلاعات را تفسیر و ارسال کنند. هنگامی که ما از سیگنال های آنالوگ به دیجیتال برای تلویزیون در ایالات متحده تغییر می کنیم.

افرادی که می خواهند تلویزیون تماشا کنند باید گیرنده مناسب سیگنال را داشته باشند در غیر این صورت صدا یا تصویری روی صفحه نمایش آنها وجود نخواهد داشت. مغز شما همچنین باید آماده دریافت و تنظیم کانال مناسب برای دریافت پیام های دقیق از انتقال دهنده های عصبی باشد.

  مقابله با افسردگی بارداری

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : بخش‌های مختلف مغز سیگنال‌هایی را که دریافت می‌کنند، دریافت، ارسال، تفسیر و ایجاد پاسخ می‌کنند. آنها اطلاعات را دریافت و ارسال می کنند، سیگنال هایی را هماهنگ و تفسیر می کنند که به شکل گیری تصویری منسجم از اطلاعات کمک می کند.

و پاسخ های جدیدی به اطلاعات در زمان ورود ایجاد می کند. قسمت‌های مختلف مغز عملکردهای متفاوتی دارند، اما درست مانند تکمیل یک تماس با تلفن بی‌سیم به تلفن نیاز دارد که سیگنالی را دریافت کند، آن را تفسیر کند و سپس آن را معکوس کند تا آنچه می‌گویید ارسال شود.

  مقابله با استرس و اضطراب شدید

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : همه قسمت‌های مغز شما باید کار کنند. به راحتی پیام ها به وضوح دریافت و ارسال شوند. شبکه‌های عصبی مفهوم شبکه‌سازی نورون‌ها در بررسی علائم افسردگی و بهبودی از افسردگی بسیار مهم است.

یک اصل معروف وجود دارد “نورون ها که با هم شلیک می کنند، با هم سیم می کشند” (بر اساس کار دونالد هب)، به این معنی که احساسات، فکر و احساسات فیزیکی همه با هم در حافظه یک تجربه ثبت می شوند. کل آن خاطره – افکار، عواطف، احساسات فیزیکی – را می توان با یادآوری هر یک از جنبه های آن برانگیخت.

  افسردگی دوران سربازی

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : این کاملاً مفید است که تمام جنبه‌های یک تجربه را بتوان برای دفعه بعدی که از حافظه استفاده می‌کنیم گرد هم آورد. نه تنها نورون ها شبکه می شوند، بلکه تجربیاتی که ما داریم رشد مغز را نیز تحریک می کنند. هنگامی که سلول های مغز شلیک می کنند.

فعالیت شلیک باعث رشد سلول های حمایت کننده و رگ های خونی در قسمت های آسیب دیده مغز می شود، بنابراین سلول های جدید و ارتباطات جدید بین آنها وجود دارد (سیگل، ۲۰۰۷). یکی از دلایل بزرگ افسردگی روش هایی است که تجربیات قبلی درک تجربه جدید را سازماندهی می کند.

  علائم افسردگی شبانه

بهترین مشاوران انگیزشی جهان : تجربه قبلی مانند یک فیلتر است. یک تجربه جدید ممکن است بلافاصله یک خاطره قدیمی را تداعی کند و ما را وادار کند که آنچه را که اکنون در حال رخ دادن است از دریچه آن خاطره ببینیم.

این جنبه کارآمد از عملکرد مغز و شبکه های عصبی می تواند با رنگ آمیزی تجربه جدید با سایه های ناامیدی، غمگینی یا درماندگی که در تجربه قبلی احساس می کردیم.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *