بهترین مشاور انگیزشی جهان🟢 لطفا میزان اهمیت بهترین مشاور انگیزشی جهان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مشاور انگیزشی جهان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

بهترین مشاور انگیزشی جهان | مشاوره :

بهترین مشاور انگیزشی جهان


بهترین مشاور انگیزشی جهان : در مورد نحوه عملکرد مغز اطلاعات بیشتری نسبت به آنچه در طول زندگی خود خواهیم آموخت وجود دارد. اما آنچه تاکنون می دانیم این است که هر عملکردی در بدن شما – هر فکری که دارید، هر احساسی که احساس می کنید – نتیجه فعالیت مغز شماست.

مغز به عنوان یک عضو در بدن، به طور مداوم با هر جنبه ای از عملکرد فیزیکی در تعامل است. مغز با ذهن متفاوت است. ذهن یک تبادل مغز و بدن است – جریانی از اطلاعات و انرژی که به تنهایی فراتر از فرآیندهای فیزیکی است (سیگل، ۲۰۰۷).

بهترین مشاور انگیزشی جهان : با این حال، این فصل مغز را به گونه‌ای مورد بحث قرار می‌دهد که انگار بخش‌های آن به طور جداگانه باعث ایجاد اثرات فیزیکی، عاطفی و رفتاری می‌شوند که ما آن را افسردگی می‌نامیم.

  افسردگی تحصیلی

اگرچه این یک ساده سازی بیش از حد بزرگ است، همانطور که شما در حال شناختن مغز هستید، فکر کردن به بخش هایی که عملکردهای جداگانه ای دارند آسان تر است. سپس به این خواهیم پرداخت که چگونه مشکلات در آن عملکردها به علائم افسردگی کمک می کند.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : برای درک تجربه افسردگی، باید به یاد داشته باشید که ذهن شما نتیجه منحصر به فرد فیزیولوژی و انباشت تجربیات زندگی شما است که با هم آگاهی، تفسیر و ادغام تجربیات جدید شما را شکل می دهند.

  خیلی استرس دارم چیکار کنم

به عنوان مثال، اطلاعات از قلب، روده و اندام وسیع پوست به مغز سرازیر می شود و اطلاعات حیاتی در مورد آنچه اتفاق می افتد و مثبت، فوری یا چالش برانگیز بودن آن را حمل می کند. در ادغام آرام با تجربه گذشته (ذخیره شده به عنوان حافظه خودآگاه و ناخودآگاه)، مغز پاسخی را شکل می دهد.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : این جریان یک فرآیند است – ذهن، به طور مداوم در لحظه، یکپارچه می شود و به تحریکات جدید پاسخ می دهد. برای مثال، تصور کنید که در خیابانی راه می‌روید و بوی تند و تند را استشمام می‌کنید. اگر قبلاً چنین بویی را استشمام نکرده‌اید.

  درمان افسردگی چاقی

ممکن است کنجکاو یا محتاط باشید و بدانید که هیچ چیز خوبی چنین بویی نخواهد داشت. شما باید محیط را برای سیگنال هایی که در معرض خطر هستید ارزیابی کنید. اما اگر در آتش سوزی قرار می گرفتید – مهم نیست چقدر پیش – در یک چشم به هم زدن ممکن بود قلب شما به تپش بیفتد.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : ممکن است تنفس شما افزایش یابد و بدن شما آماده دویدن باشد، اکنون! چرا؟ زیرا تجربه قبلی تفسیر شما را از آن بو به عنوان خطر فوری شکل می دهد. افسردگی به عنوان یک عصب زیست شناختی چگونه می بینید که فعالیت مغز شما چیست؟

  با 750 میلیون چه ماشینی بخرم

شما آن را در افکار، احساسات و اعمال خود می بینید. افراد ممکن است سعی کنند دلایل افسردگی را صرفاً بیولوژیکی یا به طور متناوب نتیجه چیزهایی ببینند که ما در آن زندگی کرده ایم. اما افسردگی همیشه بیولوژیکی است و زیست شناسی همیشه تحت تأثیر تجربه زندگی است.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : تجارب زندگی به دلیل فعالیت مغز احساس می شوند، به آنها واکنش نشان داده می شود و به خاطر سپرده می شوند. مغز و بدن و تجربه به طور مداوم در مبادلات وابسته به هم بین همه بخش‌های ما در حال تعامل هستند.

  راههای مقابله با استرس و دلشوره

با این حال، می توان توضیح داد که چگونه ساختارها و عملکردهای مغز به افسردگی کمک می کنند، و این دانش تفاوتی در روان درمانی افسردگی ایجاد کرده است. تکنیک‌هایی که سال‌ها استفاده کرده‌ایم مؤثر هستند و اکنون می‌دانیم که چرا اینقدر خوب کار می‌کنند.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : و ما بهتر می دانیم که چه زمانی و چگونه از آن تکنیک ها استفاده کنیم تا بتوانید از مغز خود برای تغییر مغز خود استفاده کنید. ما همچنین می دانیم که حتی قبل از اینکه روان درمانی را برای علت اصلی افسردگی یا سایر شرایط سلامت روانی کامل کنید.

  افسردگی زنان بعد از بارداری

می توانید تا حدودی از علائم افسردگی خلاص شوید. ۱۰ بهترین تکنیک مدیریت افسردگی برای کمک به شما در کاهش یا از بین بردن شایع ترین مشکلات افسردگی طراحی شده اند: بی حالی جسمی و ذهنی، نشخوار فکری، تفکر ناامید / درمانده، و رفتارهای خودآزار دهنده یا حفظ استرس.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : آنها از آنچه که ما در مورد چگونگی ایجاد این علائم ناشی از مشکلات در عملکرد مغز می دانیم و آنچه ما در مورد تشویق عملکرد سالم مغز می دانیم استفاده می کنند.

  افسردگی بارداری ناخواسته

شما می‌توانید این تکنیک‌ها را با موفقیت به کار ببرید، حتی اگر نحوه عملکرد آن‌ها را درک نکنید، بنابراین نیازی نیست که از این فصل بگذرید و به سراغ تکنیک‌هایی بروید که این تکنیک‌ها را پوشش می‌دهند. برای آن دسته از شما که می خواهید کمی بیشتر در مورد نحوه ایجاد تغییر بدانید، ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : نورون‌ها، انتقال‌دهنده‌های عصبی، و ارتباطات در مغز شما مغز شما شبکه‌ای پیچیده از سلول‌های مغزی به نام «نرون‌ها» است. شما ۱۰ میلیارد نورون دارید و هر یک از آنها می توانند با ۱۰۰۰۰ نورون دیگر ارتباط برقرار کنند.

  درمان افسردگی بعد از مهاجرت

امکانات برای نحوه اتصال و شبکه آن سلول ها تقریباً بی پایان است. آن شبکه های ارتباطی هر چیزی را که در بدن شما می گذرد کنترل می کنند. اگر مغز شما مرده باشد، هیچ چیز حتی با اندام های سالم کار نمی کند. و درست همانطور که اگر عضوی در بدنتان بد کار می کند.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : بهترین احساس را ندارید، اگر بخش هایی از مغزتان به خوبی کار نکند، افکار و احساسات شما نیز دچار مشکل می شوند. مغز شما چگونه ارتباط برقرار می کند؟ همه آن ۱۰ میلیارد نورون باید با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

  دلیل افسردگی روز تولد

تا افکار، رفتارها و احساسات شما را ایجاد کنند (از جمله کارهای بسیاری که در اینجا به آنها اشاره نمی کنیم). بنابراین چکونه آنها انجامش می دهند؟ نورون ها با فرستادن پیام رسان هایی به سمت جلو و عقب در فضای بین سلول های مغز که «سیناپس» نامیده می شود، ارتباط برقرار می کنند.

بهترین مشاور انگیزشی جهان : به این پیام رسان های مغز «انتقال دهنده های عصبی» می گویند. پیام های مختلف توسط انتقال دهنده های عصبی مختلف منتقل می شود. به زودی آنها را شرح خواهم داد. هر پیامی باید دریافت شود.

نحوه تفسیر پیام و تأثیر آن بر عملکرد مغز بستگی به محل دریافت پیام دارد. معنای یک پیام با توجه به قسمتی از مغز که آن را می خواند مشخص می شود. استعاره ایمیل را در نظر بگیرید. فرض کنید یک ایمیل از طرف رئیستان برای تیم کاریتان ارسال می شود که برای اتمام یک پروژه اضافه کاری می خواهد.

  بررسی افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

بهترین مشاور انگیزشی جهان : اگر پیام را برای یکی از همکارانتان فوروارد کنید و نظرات خود را در مورد ناامیدی خود از رئیس خود اضافه کنید.

ممکن است پاسخ آرامش‌بخشی دریافت کنید. اگر اشتباهاً به جای «forward» «پاسخ» را بزنید و رئیس‌تان پیام شما را بخواند، ممکن است در مورد اینکه پاسخ چه خواهد بود، استرس دارید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *