درمان افسردگی در نوجوانان پسر🟢 لطفا میزان اهمیت درمان افسردگی در نوجوانان پسر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با درمان افسردگی در نوجوانان پسر را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

درمان افسردگی در نوجوانان پسر | مشاوره :

درمان افسردگی در نوجوانان پسر


درمان افسردگی در نوجوانان پسر : آنزیمی که برای تبدیل تریپتوفان از بوقلمون به سروتونین طراحی شده است به ویتامین B6 یا پیریدوکسین نیاز دارد تا به آن کمک کند تا جادوگری شیمیایی خود را انجام دهد.

بدون B6، بدون واکنش آنزیمی، بدون سروتونین، بدون خلق و خوی شاد. نتیجه؟ افسردگی – همراه با انبوهی از مشکلات بالقوه دیگر.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : شکل ۸: تبدیل پروتئین رژیم غذایی به سروتونین اما عنصر حیاتی واقعی در این معادله شما هستید.

ممکن است برای اینکه آنزیم‌هایتان برای تبدیل تریپتوفان به سروتونین به B6 بیشتری نیاز داشته باشید تا همسایه همسایه‌تان.

  بهترین ماشین با 900 میلیون

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : ممکن است ژن‌های شما آنزیمی را ایجاد نکرده باشند که به اندازه آنزیم‌های همسایه‌تان به B6 پاسخ دهد یا فقط کمی کندتر کار کند.

بنابراین برای انجام کار به B6 بیشتری نیاز دارید. چرا؟ زیرا شما یک فرد ژنتیکی منحصر به فرد هستید. در نتیجه آنزیم های شما متفاوت ساخته می شوند و به مواد مغذی متفاوت از آنزیم های همسایگان شما پاسخ می دهند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : حدود یک سوم (یا ۱ میلیون) از SNP های شما (تغییرات در ژن های شما) صرفاً به کار تعیین میزان موثر کنترل آنزیم های شما توسط مواد مغذی مصرفی اختصاص داده شده است! چرا این برای سلامتی شما مهم است؟

  اختلال خلقی افسردگی اساسی

اگر می‌دانید که یک سوم کل تغییرات در کد ژنتیکی شما بر عملکرد آنزیم‌های شما تأثیر می‌گذارد، و مواد مغذی کلیدهای کنترل آنزیم‌ها هستند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : باید مطمئن شوید که تمام مواد خام (مواد مغذی) مناسب را در اختیار دارید. باعث می شود آنزیم ها عملکرد بهینه ای داشته باشند. درست؟

  افسردگی بعد از قاعدگی

اگر مواد مغذی مناسب را برای کمک به عملکرد مطلوب آنزیم های خود دریافت نکنید، چه اتفاقی می افتد؟ ساده است: شما بیمار می شوید.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : اگر آنزیم‌های شما خیلی آهسته یا خیلی سریع کار می‌کنند، سیستم اصلی شما از تعادل خارج می‌شود. نتایج آن اختلالات روانی، بیماری و افزایش وزن است.

کنترل عملکرد آنزیم ها به معنای کنترل سلامتی است. به همین دلیل است که مواد مغذی بسیار ضروری هستند. بدون آنها، چرخ های بیوشیمیایی شما متوقف می شوند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : آنزیم های شما پیام هایی را که برای انجام وظایف حیاتی خود نیاز دارند دریافت نمی کنند. البته، این یک وضعیت همه یا هیچ نیست.

  افسردگی بعد از مهاجرت

اینطور نیست که شما یا مواد مغذی دارید یا ندارید. شما سطوح متفاوتی از مواد مغذی و آنزیم‌های متفاوتی دارید که واکنش متفاوتی نسبت به آنزیم‌های افراد دیگر به این مواد مغذی نشان می‌دهند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : به همین دلیل است که اطمینان از داشتن مقدار مناسب مواد مغذی برای خود بسیار مهم است. و یکی از ساده ترین راه ها مصرف ویتامین ها و مواد معدنی است.

  مقابله با استرس اتاق عمل

ویتامین‌ها و مواد معدنی کوفاکتورها (یا کوآنزیم‌ها) هستند که باعث می‌شوند کارها به خوبی پیش برود. ویتامین‌ها و مواد معدنی به آنزیم‌های شما کمک می‌کنند تا کاری را که در نظر گرفته شده انجام دهند. به همین دلیل است.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : که استفاده از یک خط مبنا مانند DRI برای تعیین نیازهای تغذیه ای همه دیگر منطقی نیست.

شواهد گسترده ای که اکنون وجود دارد نشان می دهد که دادن بیش از حداقل مقدار مواد مغذی لازم برای جلوگیری از بیماری های ناشی از کمبود ممکن است برای بهبود بیماری حیاتی باشد.

  مشاور انگیزشی انلاین

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : بروس ایمز، دکترای بیوشیمی و زیست‌شناسی مولکولی، در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، در بررسی مهم خود از بیش از پنجاه آنزیم کنترل شده توسط مواد مغذی که از نظر ژنتیکی از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

بیان می‌کند که: «تحلیل ما از متابولیک بیماری که بر اتصال کوفاکتور [پیوستن ویتامین یا ماده مغذی به آنزیم] تأثیر می گذارد، به ویژه در نتیجه جهش های چندشکلی [تغییرات ژنتیکی فرد به فرد]، ممکن است دلیل جدیدی برای ویتامین درمانی با دوز بالا باشد.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : شاید صدها مورد. در برخی موارد، چندین برابر دریافت‌های مرجع طبیعی رژیم غذایی (DRI) است.» ۲۸ این بدان معناست که از نظر ژنتیکی برخی از ما ممکن است.

به دوزهای بسیار بالاتر (و حتی مگا) ویتامین‌های خاص برای آنزیم‌ها و سلول‌هایمان فقط برای عملکرد طبیعی نیاز داشته باشیم. در واقع، بسیاری از ما با نیازهایی متولد می‌شویم که ممکن است.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : دو تا صد برابر بیشتر از نیازهای دیگران باشد. ویتامین‌ها و مواد معدنی کم، مشاغل زیاد همچنین در توصیه‌های تغذیه‌ای فعلی ما این تصور وجود ندارد.

  افسردگی و طلاق عاطفی

که هر ویتامین و مواد معدنی دارای عملکردهای متعدد و گاهی اوقات صدها کارکرد هستند. بدن از مواد مغذی مشابهی برای بسیاری از مشاغل مختلف استفاده می کند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : یک ماده مغذی ممکن است صدها واکنش بیوشیمیایی را کاتالیز کند و سطوح پایین‌تر از حد مطلوب ممکن است.

منجر به اختلال عملکرد سلولی و مولکولی شود که به عنوان یک “بیماری کمبود” شناخته نمی‌شود، اما هنوز هم تأثیر چشمگیری بر سلامت ما دارد.

  افسردگی خفیف چه علائمی دارد

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : ۲۹ برای مثال، فقط کمی ویتامین D30;31 از راشیتیسم پیشگیری می کند، اما دوز بالاتر ممکن است در درمان یا پیشگیری از بیماری قلبی، پوکی استخوان، سل، ام اس، سندرم تخمدان پلی کیستیک، افسردگی، صرع، دیابت نوع ۱ و سرطان نقش داشته باشد.

فولات نه تنها از زوال عقل پیشگیری می کند، بلکه از افسردگی، سرطان کولون و سینه، نقص مادرزادی، سندرم داون و غیره نیز جلوگیری می کند.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : منیزیم در بیش از سیصد واکنش آنزیمی نقش دارد. این فقط سه ویتامین و مواد معدنی است! تصور کنید که سطوح غیربهینه بسیاری از مواد مغذی یا همه مواد مغذی که در صفحات ۱۱۸ تا ۱۹ فهرست کردم ممکن است بر بدن شما تأثیر بگذارد.

  افسردگی خود را چگونه درمان کنیم

رابرت هینی، M.D.، استاد پزشکی در دانشگاه کریتون، ۳۲ به ما هشدار می دهد که این دیدگاه دو واقعیت مهم را نادیده می گیرد.

درمان افسردگی در نوجوانان پسر : اولا، زندگی طولانی مدت با سطوح نابهینه مواد مغذی ممکن است اثراتی مشابه اما ظریف‌تر مانند بیماری‌های کمبود معمول داشته باشد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *