درمان افسردگی ناشی از تنهایی🟢 لطفا میزان اهمیت درمان افسردگی ناشی از تنهایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با درمان افسردگی ناشی از تنهایی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

درمان افسردگی ناشی از تنهایی | مشاوره :

درمان افسردگی ناشی از تنهایی


درمان افسردگی ناشی از تنهایی : این ایده که مشکلات عاطفی (از جمله اضطراب) عمدتاً مبتنی بر نحوه تفکر فرد در مورد آنچه برای آنها اتفاق می افتد است.

ممکن است در حوزه حرفه ای مشاوره و روان درمانی یک ایده آشنا باشد، اما همچنان چشمان بسیاری از مراجعان را باز می کند.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : بنابراین، مشتریان شما ممکن است تصور کنند که دلیل مضطرب بودن آنها، برای مثال، این است.

که فردی که در مورد او مضطرب هستند واقعاً ترسناک است یا اینکه آزمون های رانندگی یا رفتن به دندانپزشک ذاتاً ترسناک هستند.

  مبارزه با افسردگی چگونه است

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : این نوع تفکر در محافل RECBT به عنوان تفکر “A-C” شناخته می شود (که در آن رویدادها باعث ایجاد احساسات می شوند).

در مقابل، مدل RECBT بر مدل «ABC» تأکید می‌کند، که در آن تأثیر رویدادها بر روی یک فرد با میانجی‌گری باورهایی است که آنها در مورد این رویدادها دارند.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : مدل «ABC» معتقد است که فرد باید با داشتن مجموعه ای از باورهای غیرمنطقی مسئولیت ایجاد احساسات اضطراب خود را بپذیرد.

  افسردگی تابستانی

اگر مشتریان شما در پذیرش مسئولیت احساسات نگران کننده خود مشکل دارند، برای شما مهم است که منبع این مشکل را شناسایی کرده و با آن مقابله کنید.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : در راهنمای مشتری، یک مانع رایج را ذکر می‌کنم که مشتریان را از پذیرش چنین مسئولیتی باز می‌دارد (یعنی خودسرزنشی که مشتریان در صورت قبول مسئولیت برای مضطرب کردن خود درگیر می‌شوند).

با این حال، موانع دیگری برای پذیرش مسئولیت وجود دارد، مانند موارد زیر: ناامیدی در مورد کمک به خود (مثلاً «من نمی توانم کاری برای کمک به خودم انجام دهم؟).

  مقابله با استرس دندانپزشکی

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : ترحم به خود (مثلاً «این من نیستم که من را مضطرب می‌کند، این موقعیت بدی است که در آن قرار دارم و لیاقت حضور در آن را ندارم»).

از دست دادن مزایا (مثلاً اگر بپذیرم که خودم را مضطرب می کنم، مزایایی را که سرزنش محیط اطرافم به من می دهد از دست خواهم داد ± از دست دادن کارهای دشوار یا بالقوه تهدید آمیز برای انجام دادن در محل کار. ‘). مقابله با اضطراب ۳۱ مهم است.

  افسردگی بلند مدت

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : که به مشتریان خود کمک کنید تا تأثیر این موانع را بر مشکلات عاطفی خود درک کنند.

سپس به آن‌ها کمک کنید تا جایگزین‌هایی برای این موانع بسازند و تأثیر این جایگزین‌ها را بر حل مشکلات احساسی آن‌ها بررسی کنند.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : این اغلب به مشتریان کمک می کند تا به طور موثر با این موانع برخورد کنند. اگر نه، ممکن است لازم باشد ارزیابی دقیق تری از مانع انجام دهید.

  افسردگی دوران بارداری

که خارج از خلاصه این کتاب است. مرحله ۳: تهدیدهایی را که تمایل دارید نسبت به آنها مضطرب هستید را شناسایی کنید.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : بهترین راه برای تشخیص اینکه در برابر کدام تهدیدها آسیب پذیر هستید این است که از خود بپرسید که آیا چنین تهدیدهایی برای عزت نفس شما هستند یا خیر.

تهدیدهای عمده برای عزت نفس چشم انداز شکست چشم انداز عدم تایید شدن چشم انداز طرد شدن چشم انداز از دست دادن موقعیت.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : تهدیدهای عمده ای که شامل عزت نفس شما نمی شود احتمال از دست دادن کنترل خود عدم اطمینان از اینکه فرد از تهدید در امان نیست.

  افسردگی دو قطبی در کودکان

چشم انداز تجربه ناراحتی چشم انداز از دست دادن نظم دورنمای تجربه برخی فرآیندهای داخلی (مانند افکار، احساسات ناخواسته، تصاویر و اصرار). از لیست بالا برای شناسایی موضوعاتی که تهدید می کنید استفاده کنید.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : اگر مشتریان شما برای یافتن موضوع مرتبط با تهدید مشکل دارند، می توانید با ارزیابی چند مثال خاص از اضطراب آنها به آنها کمک کنید.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

از آنها بخواهید روی موقعیت خاصی که در آن مضطرب بودند تمرکز کنند و از آنها بپرسید که در مورد چه چیزی بیش از همه مضطرب بوده یا در آن موقعیت بیشتر تهدید کننده بوده است.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : اگر هنوز شناسایی آنها دشوار است، از تکنیک «سوال جادویی» استفاده کنید. این شامل انجام کارهای زیر می شود.

از مشتریان خود بخواهید بر موقعیتی که در آن مضطرب بوده اند تمرکز کنند. از آنها بخواهید یک عنصر را انتخاب کنند که بدون تغییر موقعیت، اضطراب آنها را از بین ببرد یا به طور قابل توجهی کاهش دهد. نقطه مقابل این عنصر نامزد شده چیزی است که آنها بیشتر از همه نگران آن هستند.

  بهترین کار با 1 میلیارد

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : هیلدا در تلاش برای شناسایی تهدید خاص در اضطراب دندانی خود بود. من به هیلدا کمک کردم تا از تکنیک «سوال جادویی» به این صورت استفاده کند.

از هیلدا خواستم روی موقعیتی که در آن مضطرب بود تمرکز کند: «منتظر هستم تا برای جراحی دندانپزشکی فراخوانده شوم».

  افسردگی بعد از نتایج کنکور

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : من از هیلدا خواستم که یک عنصر را انتخاب کند که بدون تغییر موقعیت، اضطراب او را از بین ببرد یا به طور قابل توجهی کاهش دهد: “من در مورد مته که زبانم را می برد فکر نمی کنم.” نقطه مقابل این عنصر نامزد شده چیزی بود.

که او بیش از همه در مورد آن مضطرب است: “فکر کردن در مورد مته ای که زبانم را بریده است.” اگر تعدادی از مثال‌های خاص از اضطراب مشتریان خود را به این روش ارزیابی کنید.

  افسردگی مادران باردار

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : موضوع مربوط به تهدید باید آشکار باشد. در مورد هیلدا، این فکر در مورد خطرات بیرونی بود که در موقعیتی آسیب پذیر برای او اتفاق می افتاد.

مرحله ۴: سه جزء پاسخ اضطراب خود را شناسایی کنید و اهدافی را با توجه به هر جزء تعیین کنید. سه جزء پاسخ اضطراب خود را شناسایی کنید.

درمان افسردگی ناشی از تنهایی : من از عبارت «پاسخ اضطراب» برای توصیف سه جزء اصلی تشکیل دهنده این پاسخ استفاده می کنم.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *