درمان افسردگی همسرم🟢 لطفا میزان اهمیت درمان افسردگی همسرم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با درمان افسردگی همسرم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

درمان افسردگی همسرم | مشاوره :

درمان افسردگی همسرم


درمان افسردگی همسرم : البته بر اساس این نتایج، محققان تصمیم به سنتز ماده دیگری کردند که مانند کورتیزون اما بدون عوارض جانبی عمل می کند و موفق شدند.

امروزه بیماران اغلب داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی دریافت می‌کنند: موادی با خواص مشابه کورتیزون اما بدون عوارض جانبی مشابه.

درمان افسردگی همسرم : در همین حال، محققان شروع به پرسیدن سوال مهم دیگری کردند. اگر کورتیزون مصنوعی می تواند این نوع اثرات مضر بر روی مغز داشته باشد.

آیا کورتیزول طبیعی که توسط بدن در شرایط استرس تولید می شود، می تواند همین اثرات را داشته باشد؟ آنها یادآوری کردند.

  افسردگی دوران بارداری چگونه است

درمان افسردگی همسرم : که برای اینکه درمان کورتیزون اثرات مضری بر عاطفه و شناخت داشته باشد، این دارو باید به صورت مزمن تجویز شود.

با پیوند دادن این عنصر به هورمون استرس کورتیزول، محققان شروع به این سوال کردند که آیا قرار گرفتن در معرض استرس مزمن فرد می تواند به مغز آسیب برساند یا خیر.

درمان افسردگی همسرم : این یک فرضیه قوی بود: اگر تأیید شود، به درک بهتری از این که چرا استرس در زندگی می تواند باعث اختلالات مختلفی مانند از دست دادن حافظه، افسردگی و غیره شود، منجر می شود.

  علائم افسردگی و وسواس فکری

یک تلاش تحقیقاتی بزرگ آغاز شد. بین سال‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۹۰، تعداد قابل توجهی از مطالعات حیوانی نشان داد که وقتی حیوانی در معرض استرس مزمن قرار می‌گیرد.

درمان افسردگی همسرم : دچار اختلالات حافظه و رفتاری و همچنین آتروفی هیپوکامپ می‌شود. در اوایل دهه ۱۹۹۰، محققان تلاش کردند تا ببینند آیا این نتایج می‌تواند برای انسان‌ها نیز کاربرد داشته باشد.

  راههای مبارزه با استرس در بارداری

یک مشکل اساسی در اینجا به وجود آمد. بر اساس قوانین سختگیرانه اخلاقی، محققان می توانند موش را در معرض استرس مزمن (نگه داشتن در همان نقطه، گرما، سرما و غیره) قرار دهند.

درمان افسردگی همسرم : اثرات آن را بر روی مغز آن بررسی کنند. آنها نمی توانند همین کار را با انسان ها انجام دهند – بدون اینکه در زندان به سر ببرند!

بنابراین، برای مطالعه اثرات استرس مزمن بر انسان، محققان از آنچه آنها “آزمایشات طبیعی” نامیدند استفاده کردند.

  افسردگی سالمندان

درمان افسردگی همسرم : به عبارت دیگر، آنها جمعیت هایی را که به طور معمول تحت استرس مزمن قرار می گرفتند، مانند افرادی که در مناطق جنگی زندگی می کردند.

بیماران مبتلا به افسردگی یا اختلال استرس پس از سانحه (اختلال روانی ناشی از ضربه شدید)، کودکان بدرفتاری، افراد مسن استرس مزمن و به زودی.

درمان افسردگی همسرم : محققان سطوح کورتیزول (و گاهی اوقات آدرنالین) را در میان این گروه‌های مختلف اندازه‌گیری کردند تا نتایج مطالعات حیوانی را تأیید کنند.

  افسردگی درمان دارویی

در مطالعه این گروه‌ها، محققان نشان دادند که تحت همه این شرایط، افرادی که استرس مزمن را گزارش می‌کنند.

درمان افسردگی همسرم : غلظت‌های غیرطبیعی کورتیزول و همچنین آتروفی هیپوکامپ و اختلالات عاطفی و شناختی تولید می‌کنند.

با کنار هم گذاشتن تمام اکتشافات قرن نوزدهم و بیستم، دانشمندان اکنون دریافته اند که وقتی یک موجود زنده در معرض شرایط نامطلوب قرار می گیرد.

درمان افسردگی همسرم : آدرنالین تولید می کند تا واکنش جنگ یا گریز را القا کند و آن را قادر می سازد تا انرژی مورد نیاز برای هر یک از این اقدامات را جمع آوری کند.

  افسردگی خفیف

در عین حال، بدن کورتیزول نیز تولید می‌کند که خاصیت خارق‌العاده‌ای دارد که به مغز می‌رسد و روی نواحی درگیر در عاطفه و حافظه تأثیر می‌گذارد.

درمان افسردگی همسرم : این یک لحظه هیجان انگیز برای دانشمندان بود. اما یک بار دیگر سوال جدیدی مطرح شد.

در وهله اول چه چیزی باعث می شود که یک فرد آدرنالین و کورتیزول تولید کند؟ چه شرایطی در محیط وجود دارد که منجر به تولید مقادیر زیادی از این هورمون‌های استرس در فرد می‌شود.

  مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان

درمان افسردگی همسرم : در حالی که فرد دیگری ممکن است فقط غلظت‌های طبیعی تولید کند؟ نقطه عزیمت این زنجیره حوادث چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید به جنگ جهانی دوم برگردیم و رویکرد روانشناختی استرس را معرفی کنیم. روانشناسی مفهوم استرس را در نظر می گیرد.

درمان افسردگی همسرم : در سال ۱۹۴۴، نزدیک به پایان جنگ جهانی دوم، و تحقیقات فیزیولوژیست ها در مورد فواید بالقوه غدد فوق کلیوی گاو برای درمان شوک سپتیک و هیپوکسی نتایج مثبتی ایجاد نمی کند.

  مقابله با استرس زمان

با این حال، جنگ قربانیان زیادی به بار آورده است و سربازان بازگشته از شوک تروماتیک (یک شوک روانی که اکنون آن را اختلال استرس پس از سانحه می نامیم) رنج می برند.

درمان افسردگی همسرم : پزشکان نظامی می‌خواستند بتوانند به این سربازان کمک کنند و فیزیولوژیست‌ها فایده چندانی نداشتند.

بنابراین آنها به روانشناسان مراجعه کردند، امیدوار بودند که تخصص تحقیقاتی آنها بتواند پاسخی به آسیب های جنگ بر مغز بدهد.

  کسب و کار با 4 میلیارد

درمان افسردگی همسرم : بازگشت سربازان از جنگ جهانی دوم و تأثیرات جنگ بر سلامت روان آنها زمینه ساز روانشناسی استرس شد.

در سال ۱۹۵۳، ارتش ایالات متحده اولین سمپوزیوم استرس روانی را در واشنگتن دی سی برگزار کرد. کارکنان نظامی مطالعه استرس روانی را راهی برای به حداکثر رساندن اثربخشی نیروهای مسلح در زمان جنگ می دانستند.

درمان افسردگی همسرم : نیاز روزافزون ارتش ایالات متحده به انجام تحقیقات روانشناختی در مورد استرس منجر به انتقال این نوع تحقیقات از مونترال به ایالات متحده شد.

  سبک های مقابله با استرس در دانش آموزان

اکثریت نظریه پردازان استرس روانشناختی هنوز هم اهل ایالات متحده هستند. شیفتگی نظامیان به مطالعه استرس روانی به جایی رسید.

درمان افسردگی همسرم : که در سال ۱۹۷۶، نزدیک به یک سوم از تمام محققان برجسته که روی استرس روانی کار می کردند در موسسات نظامی ایالات متحده مستقر بودند.

محققین متخصص در روانشناسی استرس البته چیزی در مورد کار انجام شده توسط محققانی که پاسخ استرس فیزیولوژیکی را مطالعه می کردند (و بالعکس) نمی دانستند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *