درمان افسردگی یائسگی🟢 لطفا میزان اهمیت درمان افسردگی یائسگی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با درمان افسردگی یائسگی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

درمان افسردگی یائسگی | مشاوره :

درمان افسردگی یائسگی


درمان افسردگی یائسگی : اگر از پس زمینه ای دوست داشتنی هستید، مقابله با نارضایتی آسان تر است، زیرا در این صورت به احتمال زیاد یک حس اولیه از “خوب بودن به عنوان یک شخص” را در خود ایجاد کرده اید.

اما حتی اگر سوابق شما چندان خوب نبود، راه‌های زیادی برای یادگیری نحوه کنار آمدن با عدم تایید و کاهش نیاز مفرط به تایید وجود دارد.

درمان افسردگی یائسگی : به طور کلی، تشخیص این موضوع مفید است که به قضاوت دیگران در مورد خود اعتماد بیش از حد داشته باشید.

این بدان معنا نیست که انتقادات خاص هرگز معتبر نیستند، اما برچسب‌های جهانی (مثلاً «ضعیف»، «احمق») و تحقیرها بیشتر از شما درباره آن‌ها می‌گویند.

  افسردگی سالمندان

درمان افسردگی یائسگی : حتی نزدیک‌ترین و نزدیک‌ترین ما ممکن است گاهی اوقات ما را تایید نمی‌کند یا متوجه چیزهایی در مورد ما نمی‌شود که دوست داریم.

توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشند. این می تواند منجر به ناامیدی شود، اما مشکلات جدی ایجاد نمی کند، مگر اینکه شروع به حمله به خود یا کسانی که دوستشان داریم، کنیم.

درمان افسردگی یائسگی : برای مثال، لیز مدل موی جدیدی داشت و با عجله به خانه رفت تا کارل را نشان دهد. او مدل موی قدیمی او را دوست داشت و در مورد مدل جدید مطمئن نبود.

  نشانه های افسردگی در کودکان چیست؟

بنابراین در مورد اینکه آیا آن را دوست دارد یا نه، نگران بود. لیز احساس خستگی کرد و شروع کرد به فکر کردن، “فکر می کردم او واقعاً آن را دوست دارد.

درمان افسردگی یائسگی : اما دوست ندارد.” شاید من اشتباه کردم. شاید دیگران آن را دوست نداشته باشند. ۱۸۹ غلبه بر افسردگی چرا نمی توانم هیچ کاری را درست انجام دهم؟

لیز نسبت به کارل احساس ناکافی و عصبانیت کرد. توجه داشته باشید که ناامیدی لیز چگونه به این شکل تبدیل شد: • فکر کردن به همه چیز یا هیچ: “او آن را دوست ندارد” به جای “او مطمئن نیست” یا “او کمی آن را دوست دارد” یا “ممکن است زمانی که عادت داشته باشد از آن خوشش بیاید” آی تی.’ • تعمیم بیش از حد: «دیگران آن را دوست نخواهند داشت»، به جای «من آن را دوست دارم و مردم در مغازه گفتند که به نظر خوب است.

  راههای مبارزه با افسردگی و ناامیدی

درمان افسردگی یائسگی : فقط به این دلیل که کارل مطمئن نیست به این معنی نیست که همه آن را دوست نخواهند داشت.

انتقاد از خود و حمله به خود: “چرا نمی توانم هیچ کاری را درست انجام دهم؟” به جای “مدل مو یک مدل مو است و مدرکی نیست که کارها را درست یا غلط انجام می دهم.” لیز فانتزی های مختلفی ایجاد کرده بود که مدل موی جدید واقعاً کارل را تحت تأثیر قرار می دهد.

  اختلال دو قطبی و بی خوابی

درمان افسردگی یائسگی : و وقتی این اتفاق نیفتاد مایوس کننده بود. اگر چنین اتفاقی برای شما رخ می‌دهد، برخی از نکاتی را که در فصل‌های ۱۳ و ۱۷ در مورد شرم و سرخوردگی بیان شده‌اند.

در نظر بگیرید. برخی از افراد اگر دائماً تأیید دیگران را جلب نکنند، احساس پوچی درونی دارند. به نظر می رسد خواسته ها، آرزوها و آنچه که زمانی ایده های خوبی محسوب می شد.

درمان افسردگی یائسگی : از لحظه ای که فرد دیگری با آنها همراهی نمی کند یا به نظر می رسد که آنها را تایید نمی کند، از بین می روند. اگر این مورد برای شماست، به این احتمال فکر کنید.

  افسردگی در کودکان ابتدایی

که می توانید با بررسی ترجیحات خود شروع به یافتن خود کنید. به جای بیرون، درون خود را جستجو کنید. بخش مربوط به خود خالی در فصل ۱۰ را مرور کنید.

درمان افسردگی یائسگی : از خود بپرسید: برای چه چیزهایی می توانم ارزش قائل شوم که به تایید دیگران بستگی ندارد؟ حتی اگر کسی مخالف باشد.

این “همه یا هیچ” نیست – به عنوان مثال. آنها درست می گویند و من اشتباه می کنم. ذهن خوانی وقتی افسرده می‌شویم.

  راه های مقابله با استرس مزمن

درمان افسردگی یائسگی : می‌توانیم آنقدر به اطمینان نیاز داشته باشیم که به شدت نسبت به این احتمال که دیگران ما را دوست ندارند یا تأیید نمی‌کنند.

ممکن است ما را فریب دهند – حساس می‌شویم و می‌توانیم درگیر چیزی شویم که «ذهن‌خوانی» نامیده می‌شود.

درمان افسردگی یائسگی : در این شرایط، نشانه‌های نسبتاً کوچکی از عدم تأیید به‌عنوان رد کردن یا رد کردن عمده دیده می‌شوند.

دوستی با عجله از کنار خیابان می گذرد و به نظر نمی رسد که نمی خواهد با شما صحبت کند. اگر افسرده هستید، ممکن است فکر کنید: “دوست من واقعاً من را دوست ندارد و می خواهد از من دوری کند” به جای: “به نظر می رسد او امروز با عجله، انقیاد و قلدری عجله کرده است.” بنابراین اگر از نگرش کسی نسبت به خود ناراضی هستید (شاید به این دلیل که او شما را مورد انتقاد قرار داده یا نادیده گرفته است)، برای شما مهم است که در مورد شواهد فکر کنید.

  افسردگی کنکور گرفتم

درمان افسردگی یائسگی : از خود بپرسید: • آیا اظهارنظر انتقادی یا نگاه انتقادی واقعاً نشان دهنده یک افتضاح بزرگ است؟ • اگر افسرده نبودم چه احساسی نسبت به آن داشتم؟

آیا فکر می کنم که آن شخص در مورد من بیشتر از آن چیزی که فکر می کند منفی فکر می کند فکر می کنم؟

  مبارزه با افسردگی بعد از طلاق

درمان افسردگی یائسگی : آیا من فرض می کنم که یک اختلال کوچک در رابطه، نشانه یک فروپاشی بزرگ در آن است؟ • آیا به همه یا هیچ فکر می کنم.

یا بیش از حد تعمیم می دهم؟ به عنوان مثال، آیا من می گویم: “اگر کسی به من اهمیت می دهد، هرگز نباید مرا نادیده بگیرد یا از من انتقاد کند.” • بعد از یک هفته یا یک ماه در مورد این رویداد چه فکر خواهم کرد – آیا احتمالاً آن را به خاطر می آورم؟

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان

درمان افسردگی یائسگی : آیا انتظار دارم دیگران هرگز روز بدی نداشته باشند و بدخلق و عصبانی نباشند؟ خود زیردستان تله تأیید زیردستان تله تأیید زیردستان اغلب زمانی شروع می شود که احساس می کنید.

ارزش خود را پایین می آورید، اما به این نتیجه می رسید که اگر دیگران شما را تأیید کنند، می توانید احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

درمان افسردگی یائسگی : بنابراین شما به دنبال یک کار زندگی برای جلب تایید هستید – که در ظاهر ممکن است ایده خوبی به نظر برسد.

اما راهی که به دنبال کسب تایید هستید ممکن است شامل موارد مختلف غیر مفیدی باشد. برای مثال، ممکن است سعی کنید همان چیزی باشید که طرف مقابل شما می خواهد.

  سندرم پیش از قاعدگی و بارداری

درمان افسردگی یائسگی : ممکن است از تملک نیازهای خود اجتناب کنید. ممکن است عصبانیت خود را پنهان کنید. شما ممکن است بیش از حد انطباق داشته باشید.

به این امید که طرف مقابل قدردان این موضوع باشد. متأسفانه، چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که دیگران ممکن است به سادگی شما عادت کنند.

درمان افسردگی یائسگی : تکان دادن سر عجیب و غریب از مخالفت می تواند شما را به عجله بازگرداند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *