علائم افسردگی حاد در نوجوانان🟢 لطفا میزان اهمیت علائم افسردگی حاد در نوجوانان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با علائم افسردگی حاد در نوجوانان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

علائم افسردگی حاد در نوجوانان | مشاوره :

علائم افسردگی حاد در نوجوانان


علائم افسردگی حاد در نوجوانان : شرم می تواند یکی از دلایل اصلی بی میلی شما برای کمک گرفتن باشد، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که افسردگی یکی از رایج ترین مشکلاتی است.

که متخصصان سلامت روان با آن کار می کنند. تو از تنهایی دوری مورد مشابهی را می توان برای صحبت با دوستان ایجاد کرد.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : اگرچه ممکن است نیاز به کمک بیشتری داشته باشید، اما کارهای زیادی نیز وجود دارد که می توانید برای کمک به خود یا حداقل جلوگیری از بدتر شدن افسردگی خود با روشی که فکر می کنید انجام دهید.

  مقابله با استرس قبل از مسابقه

رهایی از افسردگی اغلب به زمان، تلاش و صبر نیاز دارد. ده قدم کلیدی که می تواند به کنترل افسردگی کمک کند ۱ در صورت نیاز به دنبال کمک باشید – در سکوت رنج نکشید.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : ۲ قدم به قدم پیش بروید. ۳ به جای اینکه سعی کنید همه چیز را یکجا انجام دهید، مشکلات را به مشکلات کوچکتر تقسیم کنید.

ادامه در صفحه بعد ۳۴۵ غلبه بر افسردگی ۴ فعالیت های مثبت بیشتری را وارد زندگی خود کنید. ۵ نسبت به افکار خود و ایده هایی که در هنگام افسردگی در ذهن شما می گذرد توجه بیشتری داشته باشید و آگاه باشید.

  افسردگی زنان پس از ازدواج

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : سعی کنید سبک های تفکر معمولی خود را شناسایی کنید (مثلاً فکر کردن به همه یا هیچ، نادیده گرفتن جنبه های مثبت زندگی خود).

به خصوص توجه داشته باشید که در مورد خودتان چه فکر می کنید و چگونه به خود برچسب می زنید و با خودتان رفتار می کنید. مراقب قلدر درونی خود باشید.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : به یاد داشته باشید که این می تواند شما را بیشتر به سمت افسردگی سوق دهد، نه از آن. ۷ سعی کنید.

  علائم ظاهری افسردگی

افکار خود را بنویسید تا به وضوح کمک کنید و توجه خود را متمرکز کنید. ۸ سعی کنید موضوعات کلیدی افسردگی خود را شناسایی کنید (مثلا نیاز شما به تایید، شرم، روابط ناخوشایند، ایده آل های غیر واقعی، کمال گرایی).

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : این به شما این امکان را می دهد که به راحتی مضامین شخصی خود را در هنگام ظهور پیدا کنید – و آنها را به چالش بکشید. ۹ یاد بگیرید که با استفاده از ذهن منطقی/مهربان خود تفکر خود را به چالش بکشید.

هر چه بیشتر با خود با دلسوزی رفتار کنید و از فکر کردن به خود در مورد پست‌تر، بد، بی‌ارزش و غیره دست بردارید، بهبودی برای مغزتان آسان‌تر خواهد بود.

  علت افسردگی قبل از پریودی

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : سعی کنید افکار منفی را به چالش بکشید و روش های جدیدی برای رفتار ایجاد کنید. با این حال، هر از گاهی انتظار شکست و ناامیدی را نیز داشته باشید.

در نهایت، به یاد داشته باشید: • افسردگی شما ممکن است حالت روحی شما باشد، اما افسردگی شما شما نیستید. • ممکن است اضطراب شما حالتی از ذهن باشد که در آن هستید.

اما اضطراب شما شما نیستید. • خشم شما ممکن است حالتی از ذهن باشد که در آن هستید، اما عصبانیت شما شما نیستید.

  سایت مبارزه با افسردگی

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : این حالات ذهنی مربوط به نحوه طراحی مغز شما در طول میلیون ها سال است. آنها بخشی از طبیعت انسان هستند.

ادامه در صفحه بعد ۳۴۶ جمع بندی هر قضاوتی که درباره “شما” در مورد احساسات شما ایجاد می شود، تقریباً به اندازه آب و هوا قابل اعتماد هستند.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : هر چه با خودتان دلسوزتر باشید، کمتر برای خودتان «دوست هوای منصفانه» خواهید بود. اگر بتوانید یک دوست واقعی برای خود بمانید.

حتی اگر افسرده هستید، گام بزرگی به جلو برداشته اید. شما در راه صعود هستید ۳۴۷ ضمیمه ۱ نظارت و به چالش کشیدن افکار شما این فرم ها و نحوه استفاده از آنها در فصل های ۵، ۶ و ۷ توضیح داده شده است.

  مقابله با استرس شبانه

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : استفاده از فرم های فکری فصل ۷ ایده فرم های فکری را معرفی کرد تا به شما کمک کند تا افکار کلیدی خود را نظارت و ضبط کنید و همچنین آنها را به چالش بکشید.

در پایان کتاب تعدادی فرم خالی برای استفاده خود پیدا خواهید کرد (و می توانید آنها را فتوکپی کنید). همچنین چند نمونه کار شده را خواهید یافت.

  افسردگی در مردان متاهل

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : اگرچه ممکن است فرم ها تا حدودی پیچیده به نظر برسند، اما زمانی که به آن ها دست پیدا کنید، نسبتاً ساده هستند.

به یاد داشته باشید، همانطور که در فصل ۷ گفتیم، می توانید از فرمی استفاده کنید که به سادگی دو ستون دارد، یکی برای ثبت افکار منفی و دیگری برای ثبت گزینه های جایگزین و افکار ضد افسردگی.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : فرم های فکری در اینجا دارای پنج ستون است که به شرح زیر استفاده می شود. در ستون اول هر موقعیت(ها)، رویداد، خاطره، احساس یا تصویری که باعث ایجاد احساس خشم، ناامیدی یا افسردگی و غیره شده است را بنویسید.

  افسردگی و لاغری شدید

در ستون سوم (ستون “احساسات”) احساسات خود را بنویسید. /بودند و چقدر شدید بودند. دلیل اینکه ما احساسات را در ستون سوم قرار می دهیم این است که بتوانید ببینید که چگونه افکار شما موقعیت را با احساسات شما مرتبط می کند.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : مانند پلی بین این دو. حالا، برای ستون دوم، جایی که می‌گوید «باورها و افکار کلیدی»، از خود چند سؤال بپرسید.

مثلاً این رویداد را چگونه می‌بینید. آنچه در ذهن شما می گذرد؛ درباره خودت چه فکری می کنی (مثلاً به خودت می گویی که خوب نیستی).

  مبارزه با استرس کنکور

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : ضمیمه من فکر می کنید این رویداد چگونه بر آینده شما تأثیر می گذارد. فکر می کنید دیگران در مورد شما چه فکری می کنند؟

همه این سؤالات برای دستیابی به باورهای کلیدی شما طراحی شده اند، افکاری که واقعاً شما را غمگین، ناراحت و ناراحت می کنند، و غیره.

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : در ستون چهارم، با عنوان “چالش های جایگزین برای افکار و باورهای منفی”، سعی کنید عقب بایستید و فکر کنید ممکن است به دوستی بگویید که این ایده های منفی را داشت. آیا می توانید به شواهدی فکر کنید.

  افسردگی کنکوریها

که چرا افکار منفی شما ممکن است کمی تحریف شده باشد؟ آیا می توانید شواهدی در برابر افکار و باورهای منفی خود بیاندیشید؟

علائم افسردگی حاد در نوجوانان : چه جایگزین هایی ممکن است وجود داشته باشد؟ چگونه می توانید به بهترین شکل با این موضوع کنار بیایید.

چه نوع ایده هایی در اینجا مفید خواهد بود؟ باز هم، مهم است که این ایده را به دست آوریم که قرار نیست افکار منفی خود را صرفاً به دلیل احساسات شما بپذیرید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *