علائم افسردگی در نوجوانان🟢 لطفا میزان اهمیت علائم افسردگی در نوجوانان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با علائم افسردگی در نوجوانان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

علائم افسردگی در نوجوانان | مشاوره :

علائم افسردگی در نوجوانان


علائم افسردگی در نوجوانان : در یک مطالعه ده ساله دیگر در مجله آمریکایی تغذیه بالینی، ۴۳ پزشک دریافتند که در افراد بالای شصت و پنج سال، وضعیت کم ویتامین B12 با کاهش سریع‌تر شناختی مرتبط است.

من مواردی مانند این را بارها و بارها در تمرین خود می بینم – قطار متیلاسیون را دوباره به آرامی اجرا کنید و حافظه تقریباً یک شبه بهبود می یابد.

علائم افسردگی در نوجوانان : این چیزی است که برای النور اتفاق افتاد. النور یک بیمار هفتاد و دو ساله من بود که متوجه کاهش تدریجی حافظه و خلق و خوی خود شد و معتقد بود که پیری عادی است. او نمی‌توانست نام‌ها را به خوبی به خاطر بسپارد.

  افسردگی شدید دارم کمکم کنید

فراموش می‌کرد که چرا وارد یک اتاق شده است و احساس می‌کرد که دارد می‌رود. او همچنین داروهای مسدود کننده اسید را برای رفلاکس مصرف کرد که از جذب B12 جلوگیری می کند.

علائم افسردگی در نوجوانان : حتی با رژیم غذایی B12 کافی، ما B 12 را با افزایش سن جذب نمی کنیم، بنابراین دارو یک مشکل کوچک را به یک مشکل بزرگ تبدیل می کند.

این منجر به کمبود شدید B 12 شد که نه تنها باعث از دست دادن حافظه او شد، بلکه منجر به افزایش خستگی و افسردگی شد. النور از مسیرهای متیلاسیون فاصله داشت.

  درمان افسردگی در مردان میانسال

علائم افسردگی در نوجوانان : فقط دادن واکسن های مخصوص B 12 (متیل B12) و فرم های خاص فولات (۵ MTHF) باعث بهبود خلق و خو، حافظه و انرژی او تقریباً یک شبه شد.

ADHD و اوتیسم برخی از جالب ترین مطالعات در مورد مشکل با قطارهای متیلاسیون و سولفاته از دنیای اوتیسم و ADHD آمده است.

علائم افسردگی در نوجوانان : دکتر ریچارد دث از دانشگاه نورث ایسترن کشف کرده است که گیرنده های مغز برای دوپامین، انتقال دهنده عصبی که برای تمرکز و توجه ضروری است (دو چیز به ویژه در ADHD و اوتیسم وجود ندارد)، برای کارکرد صحیح به متیلاسیون نیاز دارند.

  مصاحبه انگیزشی ورزشکاران

در واقع، کودکان مبتلا به ADHD و اوتیسم معمولا گیرنده های دوپامین کمی عجیب و غریب دارند که به راحتی توسط هر چیزی که متیلاسیون را مختل می کند، مختل می شود.

علائم افسردگی در نوجوانان : برای روشن شدن، این گیرنده های دوپامین به ویتامین B12 نیاز دارند که به عنوان کمک کننده برای آنزیم های خاص عمل می کند.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

متأسفانه سموم، به ویژه جیوه، آنزیم خاصی (MS یا متیونین سنتاز) را مسموم می کند. این می تواند منجر به ترافیک بیوشیمیایی شود.

علائم افسردگی در نوجوانان : جریان یافتن ترافیک با متیل B12 اغلب اثرات معجزه آسایی بر روی این کودکان دارد. فرم خاص B12 به همگام سازی فعالیت عصبی یا مغز کمک می کند.

در یکی از بیماران اوتیستیک من، مدرسه دقیقاً می‌داند چه روزی واکسن B12 خود را دریافت می‌کند: او متمرکز، شاد و درگیر است.

علائم افسردگی در نوجوانان : وای! این یک لیست نسبتا طولانی از مشکلات ناشی از متیلاسیون نامناسب است.

  افسردگی زمستانی چیست؟

بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم که چه چیزی باعث می‌شود قطارهای متیلاسیون و سولفاته از ریل خارج شوند. این ما را به درک بهتری سوق می دهد که چگونه می توانیم مشکل را ترمیم کنیم.

علائم افسردگی در نوجوانان : چه چیزی باعث خرابی قطار می شود؟ متأسفانه، بسیاری از چیزها می توانند متیلاسیون و سولفاتاسیون بهینه را تحت تأثیر قرار دهند.

اما می توان آن را به دو موضوع اصلی خلاصه کرد: ژن ها و محیط شما. ژن ها تفنگ متابولیک را بار می کنند و محیط ماشه را می کشد.

  راهکارهای مقابله با استرس کنکور

علائم افسردگی در نوجوانان : و اغلب ترکیبی از ژن ها زمینه را برای مشکلات فراهم می کند. هیچ ژن واحدی برای آلزایمر یا اوتیسم وجود ندارد.

چندین ژن وجود دارد که با یک محیط پیچیده و اغلب سمی تعامل دارند. اینطوری اسلحه پر می شود. اما اینکه ماشه را بکشیم یا نه تا حد زیادی به خودمان بستگی دارد.

علائم افسردگی در نوجوانان : ممکن است استعداد ژنتیکی برای بیماری های خاص داشته باشید، اما این بدان معنا نیست که باید بیمار شوید. چه چیزی ما را مریض می کند.

  مشاور انگیزشی اصفهان

رژیم غذایی و سموم ما با مواد مغذی ضعیف و غمگین محیط زیست سمی و فاقد مواد مغذی ما مواد خام برای عملکرد بیوشیمیایی و متابولیک مناسب، یعنی مواد مغذی، و مقدار زیادی از مواد شیمیایی، افزودنی ها، آلاینده ها و مواد خام را تامین نمی کند.

علائم افسردگی در نوجوانان : آلرژن ها این کار قطار را مستقیماً از ریل می فرستد. بزرگترین تأثیر محیطی که می توانید کنترل کنید، چیزی است که می خورید.

به یاد داشته باشید، غذا فقط کالری نیست. اطلاعات است به ژن های ما می گوید که چه کار کنیم. می بینید، علت واقعی همه گیری بیماری های روحی و جسمی در این کشور رژیم غذایی SAD ما – رژیم غذایی استاندارد آمریکایی – است.

  مقابله با استرس در دانش آموزان

علائم افسردگی در نوجوانان : که کمبود مواد مغذی و مملو از مواد شیمیایی است که بدن ما را مسموم می کند. به یاد داشته باشید تنها دلیلی که ما باید غذای خود را با مواد مغذی “غنی” کنیم این است که در وهله اول “فقیر” است.

در خاکهای فاقد مواد مغذی، ۴۶ به طور مصنوعی با کودهای پتروشیمی حمایت می شود، توسط آفت کش ها و علف کش ها محافظت می شود، و از نظر ژنتیکی طوری طراحی شده است.

  افسردگی بعد از ترک شیره

علائم افسردگی در نوجوانان : که در جعبه ها قرار گیرد، در فواصل طولانی حمل شود و برای مدت طولانی “تازه” بماند. ۴۷ غذاهای بسیار فرآوری شده و فاقد مواد مغذی که به ما فروخته می شوند.

دقیقا برعکس ما را غنی می کنند. آنها ژن های درست را خاموش می کنند، ژن های اشتباه را روشن می کنند و سیستم شما را به آشوب می کشانند.

  اختلال دو قطبی روانشناسی

علائم افسردگی در نوجوانان : علاوه بر رژیم غذایی SAD، چیزهای دیگری نیز وجود دارد که با متیلاسیون در بدن تداخل دارد.

پروتئین حیوانی اضافی، قند، چربی اشباع شده، قهوه، الکل، حساسیت به شیر، کمبود روی، پرتودهی به غذا، ویروس سرخک، سیگار کشیدن، هضم ضعیف، برخی داروها (مسدودکننده‌های اسید، داروهای ضد بارداری، دیورتیک‌ها) و سموم محیطی – به ویژه جیوه و آفت‌کش‌های ارگانوفسفره – همه با متیلاسیون طبیعی تداخل می‌کنند.

علائم افسردگی در نوجوانان : وضعیت طبیعی ویتامین را مختل می‌کنند. نگه داشتن قطار در حال اجرا وای! مثل رفتن به دانشکده پزشکی بود!

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *