علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر🟢 لطفا میزان اهمیت علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر | مشاوره :

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر


علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : آنچه ما احساس می کنیم همان چیزی است که احساس می کنیم، و به جای حمله به خود، ترجیح می دهیم راه هایی را که می توانیم کنار بیاییم و مشکلات خود را به روشی که به بهترین وجه برای خودمان مناسب است بررسی کنیم.

نکات کلیدی • ما می توانیم از چیزهایی ناامید شویم – به عنوان مثال. موانع اصلی زندگی، روابط و احساسات شخصی.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : خشم و ناامیدی ناشی از ناامیدی اغلب مجموعه ای از افکار را به حرکت در می آورد که یا به خود حمله می کنند و/یا «دیگران» حمله می کنند.

  درمان افسردگی زنان بعد از ازدواج

اگر بتوانیم تشخیص زودهنگام این افکار را بیاموزیم، می توانیم برای به چالش کشیدن آنها گام برداریم و از طریق آنها کار کنیم. • همانطور که خشم در ما رشد می کند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : تمایل به استفاده از بسیاری از سبک های تفکری که در فصل های قبلی با آنها آشنا شده بودیم وجود دارد (به عنوان مثال ادامه در صفحه بعدی ۳*۷ غلبه بر افسردگی فکر همه یا هیچ، تعمیم بیش از حد، رد صلاحیت مثبت ها، ساکن شدن در موارد منفی).

  افسردگی دوران بارداری و درمان

اگرچه ناامیدی ها همیشه ناراحت کننده هستند، اما شاید بتوانیم یاد بگیریم که اثرات آنها را بر خودمان محدود کنیم و سعی کنیم از سوق دادن ما به افسردگی جلوگیری کنیم.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : در واقعیت، قلدر درونی می تواند توسط واکنش های خود ما به ناامیدی و ناامیدی ایجاد شود.

این “پاسخ به خود حمله” است. تمرینات • به آخرین باری که در مورد چیزی احساس ناامیدی و عصبانیت کردید فکر کنید. سپس افکار “ایده آل” و افکار “واقعی” خود را در دو ستون بنویسید.

  مقابله با استرس روزانه

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : اکنون دریابید که آیا یکی از موارد زیر را انجام می دهید یا نه: به خود حمله کنید: افکار خود تهاجمی را که در اثر این ناامیدی ایجاد شده اند، یادداشت کنید.

به دیگران حمله کنید: هر گونه افکار «حمله‌کننده دیگر» را که در اثر این ناامیدی ایجاد شده‌اند، یادداشت کنید. • اکنون که متوجه شدید که چگونه به ناامیدی ها واکنش نشان می دهید.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : ابتدا خشم خود را بپذیرید. از خود بپرسید: آیا من به فکر همه یا هیچ هستم؟ آیا من نکات مثبت را تخفیف می دهم؟

  افسردگی و اضطراب نوجوان

چه چیزی خوب یا خوب باقی می ماند؟ آیا من می گویم همه چیز خراب شده است (یعنی تعمیم بیش از حد). به دوستی که این ناامیدی را داشت چه بگویم؟

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : دوست دارم کسی که به من اهمیت می دهد به من چه بگوید؟ چه مدرکی وجود دارد که نشان دهد من می توانم با این موضوع کنار بیایم؟ (روی شواهدی که بر ضد آنهاست تمرکز نکنید – که آسان خواهد بود.) ادامه در صفحه بعدی ۳، ۸ سرخوردگی، ناامیدی و ایده آل های از دست رفته به هر سبک تفکر منفی توجه کنید (به پیوست ۲ مراجعه کنید).

  شیوه های مقابله با استرس

مراقب مشکلات «It-Me» باشید. به وضوح بین اعمال خود و “خود” خود تمایز قائل شوید. به عنوان مثال، از خود بپرسید: اگر در امتحانی مردود شوم.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : آیا این باعث می‌شود من – یک شخص، تمام وجودم، تمامیتم – شکست بخورم؟ ممکن است احساس کنم یک شکست خورده ام اما این واقعیت را نشان نمی دهد.

  راههای مقابله با استرس خواستگاری

آیا شما می گویید “من فقط در صورتی من را می پذیرم که بپذیرم”؟ “بایدها” و “بایدها”: فشار “بایدها” و “بایدها” در زندگی خود را بررسی کنید و چگونه آنها می توانند درد عاطفی بیشتری ایجاد کنند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : شرم: آیا به این دلیل ناامید شده اید که به نوعی از نرسیدن به ایده آل های خود احساس شرم می کنید؟ (اگر چنین است، به تمرینات شرم در فصل ۱۳ نگاه کنید). و در نهایت، دردناک ترین بخش، با صدایی دوستانه از خود بپرسید، “آیا ایده آل های من واقع بینانه هستند؟” ۳۱۹ i8 کمال گرایی و رقابت، یا چگونه راز موفقیت توانایی شکست است افراد افسرده معمولاً وقتی پیشنهاد می کنم که “راز موفقیت توانایی شکست است” شگفت زده می شوند.

  افسردگی پس از مهاجرت

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : در جامعه ما آنقدر روی موفقیت و دستیابی به چیزهایی تمرکز می شود که در واقع در شکست ناتوان شده ایم.

با این حال، اگر به آن فکر کنید، موفقیت، مانند عشق، مراقب خودش است. بیشتر مشکلات ما از موفقیت یا خوب انجام دادن نیست، بلکه از شکست و خوب نکردن ناشی می شود.

  مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : روشی که ما با ناامیدی و شکست کنار می آییم می تواند ما را به افسردگی سوق دهد، به خصوص اگر به سمت حمله به خود و بیزاری از خود برویم.

یادگیری نحوه شکست بدون حمله به خود می تواند ابزار مفیدی برای اعمال کنترل بیشتر بر خلق و خو باشد. یکی از دلایلی که شکست به یک مشکل جدی تبدیل می شود.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : این است که، شاید بدون اینکه متوجه باشیم، به افرادی کمال گرا و رقابتی تبدیل شده ایم که ایده شکست برای آنها وحشت است.

  مشاوره انگیزشی چیست

این را هم بگویم که من گاهی به افرادی که کمال گرا هستند اشاره می کنم، اما این فقط به خاطر سادگی است، زیرا رجوع به سبک های کمال گرا درست تر است.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : در واقع، وقتی افسرده می شویم، می توانیم در تفکر خود کمال گراتر شویم.

قبل از بررسی کمال گرایی، به یاد داشته باشید که شکست بخشی از زندگی است. این اجتناب ناپذیر است.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : به یادگیری هر مهارت جدیدی فکر کنید: یادگیری نواختن پیانو، تنیس و غیره، یا کودکی که راه رفتن را یاد می گیرد.

  افسردگی شدید در کودکان

این احتمال وجود دارد که در آغاز، شکست‌ها بسیار بیشتر از موفقیت‌ها باشد. برای مثال، اگر نوزادی در اولین باری که به زمین می‌افتد از راه رفتن منصرف شود، هرگز راه نمی‌رود.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان دختر : اما زمان‌هایی بعد در زندگی پیش می‌آید که از خودمان انتظار داریم از همان ابتدا ۳۲۰ کمال‌گرایی و رقابت‌پذیری را به درستی دریافت کنیم. این البته از نظر انسانی امکان پذیر نیست.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *