علائم افسردگی شدید در نوجوانان🟢 لطفا میزان اهمیت علائم افسردگی شدید در نوجوانان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با علائم افسردگی شدید در نوجوانان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

علائم افسردگی شدید در نوجوانان | مشاوره :

علائم افسردگی شدید در نوجوانان


علائم افسردگی شدید در نوجوانان : سه دسته اصلی از داروهای ضد افسردگی وجود دارد. اینها مهارکننده های مونوآمین اکسیداز (به اختصار MAOI) هستند.

سه حلقه ای؛ و مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (معروف به SSRI). چهارمین دارو، لیتیوم، اغلب برای افرادی که نوسانات خلقی مختلفی بین افسردگی و شیدایی دارند استفاده می شود.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : زیرا به تثبیت خلق و خو کمک می کند. اکثر داروها هم نام شیمیایی و هم نام تجاری دارند.

یک نام تجاری توسط شرکت دارویی که آن را تولید می کند داده می شود. از آنجایی که نام‌های تجاری از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

  تست افسردگی کودکان و نوجوانان

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : در اینجا فقط از نام شیمیایی استفاده می‌کنم. MAOI شامل ایزوکاربوکسازید، فنیلیزین و ترانیل سیپرومین است.

این موارد ممکن است زمانی مفید باشند که اضطراب (اجتماعی و عمومی) بر تصویر بالینی غالب باشد. بیمارانی که این داروها را مصرف می کنند باید بسیار مراقب باشند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : تا از مصرف برخی غذاها خودداری کنند زیرا ممکن است واکنش های بسیار جدی ایجاد کنند.

لیست غذاهایی که باید از آن اجتناب کنید شامل پنیر، شراب قرمز، عصاره مخمر و شاه ماهی ترشی است. پزشک خانواده شما اطلاعاتی را در مورد مواردی که باید اجتناب کنید در اختیار شما قرار می دهد.

  علت افسردگی در بارداری

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : همچنین باید از مصرف برخی داروها مانند داروهای ضد احتقان و داروهای سرفه خودداری کنید. سه حلقه ای به روشی متفاوت از MAOI کار می کند.

رایج ترین داروهای سه حلقه ای آمی تریپتیلین، کلومیپرامین، دوتیپین، ۳۶۵ غلبه بر افسردگی ایمی پرامین و لوفپرامین هستند. هیچ محدودیتی در رژیم غذایی با این داروها وجود ندارد.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : اگرچه باید از مصرف الکل اجتناب شود – مانند همه داروهای ضد افسردگی. SSRI ها گروه جدیدی از داروها هستند که در سال ۱۹۸۰ مورد استفاده قرار گرفتند.

  مقابله با استرس روزانه

به طور کلی، آنها عوارض جانبی کمتری نسبت به داروهای سه حلقه ای دارند، ایمن تر هستند و به طور فزاینده ای به داروهای انتخاب اول برای افسردگی تبدیل می شوند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : رایج ترین آنها فلوکستین، فلووکسامین، پاروکستین و سرترالین هستند. اعتقاد بر این است که این داروها نسبت به سایر داروها از نظر عملکرد خاص تر هستند و در درجه اول بر سیستم های سروتونین تأثیر می گذارند.

آنها می توانند به ویژه در هنگام وجود مشکلات وسواسی مفید باشند. باید اشاره کنم که در حین نوشتن این راهنما، داروهای ضد افسردگی جدید همیشه ظاهر می شوند.

  داروی افسردگی و لاغری

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : نسل جدیدی از داروها به نام SSNRI وجود دارد، به این معنی که روی هر دو سیستم سروتونین و نورآدرنالین در مغز کار می کنند.

به طور کلی، داروهای ضد افسردگی سه هفته یا بیشتر طول می کشد تا روی بهبود خلق و خوی اثر کنند، اگرچه ممکن است به علائم خاصی مانند خواب قبل از این کار کمک کنند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : دلیل این “عمل تاخیری۷” کانون تحقیقات بسیاری بوده است. شما نباید از داروهای ضد افسردگی استفاده کنید. ممکن است از یک مسکن استفاده کنید.

  درمان افسردگی همسر

زیرا آنها باید در بدن جمع شوند و بنابراین باید به طور منظم مصرف شوند. همچنین مهم است که آنها در دوزهای درمانی مصرف شوند. دوز بسیار کم ممکن است مفید نباشد.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : روانپزشکان به طور کلی پیشنهاد می کنند که پس از بهبودی باید شش ماه یا بیشتر از دارو استفاده کرد. همه داروهای ضد افسردگی دارای عوارض جانبی هستند.

گاهی اوقات این موارد در چند هفته اول محو می شوند. داروهای سه حلقه ای می توانند باعث خشکی دهان شوند و بر عملکرد جنسی و وزن تأثیر بگذارند.

  با 4 میلیارد چه ماشینی بخرم

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : داروهای ضد افسردگی مختلف دارای عوارض جانبی اندکی متفاوت هستند و پزشک خانواده یا روانپزشک شما را در این مورد راهنمایی می کند.

گاهی اوقات تغییر زمان مصرف دارو می تواند مفید باشد. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از بیماران در مصرف داروهای خاص بهتر از سایرین عمل می‌کنند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : بنابراین اگر بعد از یک آزمایش معقول متوجه شدید که دارویی برای شما موثر نیست، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر داروی خاصی برای شما مناسب نیست تسلیم نشوید.

حتی در یک کلاس از داروها، به عنوان مثال. در SSRI ها، من دیده ام که بیماران روی یکی بهتر از دیگری عمل می کنند – اگرچه شواهد تحقیقاتی برای این موضوع هنوز در حال جمع آوری است.

  با 600 میلیون چیکار کنم

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : گاهی اوقات، برخی داروها تحریک پذیری را افزایش می دهند. اگر این برای شما صادق است.

باید بررسی کنید که آیا تغییر به یک داروی دیگر ۳۶۶ ضمیمه ۳ مفید خواهد بود یا خیر. بسیار مهم است که شما و پزشکتان سعی کنید دارویی را پیدا کنید که احساس می کنید برای شما مناسب است.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : زیرا انتخاب دارویی که عوارض جانبی بیش از حد برای شما ایجاد می کند، این خطر را افزایش می دهد که ممکن است.

  افسردگی شدید در نوجوانان

با آن استقامت نکنید و در نتیجه اثر درمانی را از دست بدهید. حدود ۶۰ درصد از بیماران برای اولین بار به داروهای ضد افسردگی پاسخ می دهند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : اگرچه اگر متخصص درمان داروهای مختلف را متناسب با فرد امتحان کند، این رقم به ۸۰ درصد می رسد.

با نگاهی دیگر به این موضوع، ۴۰ درصد از مردم ممکن است به اولین دارویی که استفاده می‌شوند پاسخ خوبی ندهند.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : اما تنها ۲۰ درصد ممکن است به طور کلی پاسخ ناامیدکننده‌ای به داروهای ضد افسردگی داشته باشند.

  راه های مبارزه با استرس و افسردگی

پس از تجویز دارو، باید به طور منظم با پزشک خانواده خود در تماس باشید تا بتواند پیشرفت شما را تحت نظر داشته باشد. اگر همه چیز خوب نیست.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : یا اگر در مصرف داروهای خود مشکل دارید، سعی کنید از افکاری مانند “خب، دکتر من هر کاری که می تواند انجام داده است” خودداری کنید.

اگر این دارو موثر نباشد، هیچ کدام اثری نخواهد داشت. او از من خسته خواهد شد. من فقط باید آن را تحمل کنم. افسردگی وضعیتی است که در آن اگر چیزی به سرعت درست نشد.

  نشانه های افسردگی بالینی

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : می توانیم به راحتی تسلیم شویم. با این حال، درمان افسردگی همیشه آسان نیست.

و شما و پزشکتان ممکن است نیاز به همکاری با یکدیگر داشته باشید تا بهترین را برای شما و کمکی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید پیدا کنید.

علائم افسردگی شدید در نوجوانان : اگر می خواهید در مورد مواد مخدر و نحوه عملکرد آنها بیشتر بدانید، می توانید به کتاب اسپایک میلیگان و آنتونی کلر، افسردگی و چگونگی زنده ماندن از آن (آرو، ۱۹۹۴) مراجعه کنید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *