علت افسردگی قبل از پریودی🟢 لطفا میزان اهمیت علت افسردگی قبل از پریودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با علت افسردگی قبل از پریودی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

علت افسردگی قبل از پریودی | مشاوره :

علت افسردگی قبل از پریودی


علت افسردگی قبل از پریودی : این واکنش همه دانشمندان است که می گویند “تحقیقات بیشتری لازم است”، اما در این مورد واقعاً به تحقیقات بیشتری نیاز است.

در حال حاضر، فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم شواهد مناسب اما نه قطعی وجود دارد که استرس و/یا قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض گلوکوکورتیکوئیدها می‌تواند.

علت افسردگی قبل از پریودی : باعث تغییرات ساختاری و همچنین عملکردی در هیپوکامپ شود، که اینها تغییراتی هستند که احتمالاً آنها را دوست ندارید.

نمی خواهم برای هیپوکامپ شما اتفاق بیفتد و این تغییرات می تواند طولانی مدت باشد. برخی از پیامدهای نگران کننده این یافته ها چیست؟

  راههای مقابله با استرس قبل از بارداری

علت افسردگی قبل از پریودی : اولین مورد مربوط به استفاده متخصصان مغز و اعصاب از نسخه های مصنوعی گلوکوکورتیکوئیدها (مانند هیدروکورتیزون، دگزامتازون یا پردنیزون) پس از سکته مغزی است. همانطور که از مقدمه خود در مورد غدد و هورمون ها در فصل ۲ می دانیم.

گلوکوکورتیکوئیدها ترکیبات ضد التهابی کلاسیک هستند و برای کاهش ادم، تورم مخرب مغز که اغلب پس از سکته مغزی رخ می دهد، استفاده می شوند.

علت افسردگی قبل از پریودی : گلوکوکورتیکوئیدها برای جلوگیری از ادمی که پس از تومور مغزی ایجاد می شود شگفت انگیز است.

  با افسردگی همسرم چه کنم

اما مشخص شد که آنها برای ادم پس از سکته کار زیادی انجام نمی دهند. بدتر از آن، شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد.

علت افسردگی قبل از پریودی : آن ترکیبات معروف ضد التهابی در واقع می‌توانند پیش‌التهاب باشند و التهاب را در مغز آسیب دیده بدتر کنند.

با این حال، با وجود هشدارهای ده‌ها ساله بهترین افراد در این زمینه و یافته‌ها مبنی بر اینکه گلوکوکورتیکوئیدها تمایل به بدتر کردن پیامد عصبی دارند.

  علائم افسردگی اختلال شخصیت

علت افسردگی قبل از پریودی : هنوز هزاران متخصص مغز و اعصاب این مواد را تجویز می‌کنند. بنابراین، این یافته‌های اخیر صدایی به این احتیاط اضافه می‌کنند.

استفاده بالینی از گلوکوکورتیکوئیدها معمولاً خبر بدی برای بیماری‌های عصبی است که شامل هیپوکامپ مخاطره‌آمیز است.

علت افسردگی قبل از پریودی : اما به عنوان یک هشدار مشخص می شود که دوزهای عظیم گلوکوکورتیکوئیدها گهگاه می توانند به کاهش آسیب پس از آسیب نخاعی کمک کنند.

به دلایلی که ربطی به استرس یا بیشتر این کتاب ندارد. نگرانی پزشکان مربوط به این موضوع است. ممکن است از گلوکوکورتیکوئیدهای مصنوعی برای درمان مشکلات خارج از سیستم عصبی استفاده کند.

  افسردگی در زمان بارداری

علت افسردگی قبل از پریودی : در این فرآیند ممکن است هیپوکامپ را به خطر بیندازد. سناریویی که به‌ویژه مرا آزار می‌دهد به توانایی این هورمون‌ها در بدتر کردن آسیب به نورون‌ها و ارتباط آن با زوال عقل مرتبط با ایدز مربوط می‌شود.

(به یاد داشته باشید؟—پروتئین gp120 در ویروس ایدز یافت می شود و به نظر می رسد که نقش اصلی را در آسیب رساندن به نورون ها و ایجاد زوال عقل ایفا می کند.)

  افسردگی در نوجوانان دختر

علت افسردگی قبل از پریودی : اگر آزمایش های زیادی در این زمینه انجام شود، مشخص شود که گلوکوکورتیکوئیدها می توانند عواقب شناختی عفونت HIV را بدتر کنند.

این نگران کننده خواهد بود. این فقط به این دلیل نیست که افراد مبتلا به ایدز تحت استرس هستند. همچنین به این دلیل است.

علت افسردگی قبل از پریودی : که افراد مبتلا به ایدز اغلب با دوزهای بسیار بالایی از گلوکوکورتیکوئیدهای مصنوعی برای مبارزه با سایر جنبه های بیماری درمان می شوند.

  افسردگی زنان بعد زایمان

این منطق به استفاده از گلوکوکورتیکوئیدها در سایر حوزه های پزشکی بالینی نیز گسترش می یابد. سالانه حدود ۱۶ میلیون نسخه در ایالات متحده برای گلوکوکورتیکوئیدها نوشته می شود.

علت افسردگی قبل از پریودی : بسیاری از کاربردها خوش خیم است – کمی کرم هیدروکورتیزون برای مقداری پیچک سمی، تزریق هیدروکورتیزون برای زانو متورم، شاید حتی استفاده از داروهای استنشاقی استروئیدی برای آسم (که احتمالاً مسیر نگران‌کننده‌ای برای ورود گلوکوکورتیکوئیدها به مغز نیست).

اما هنوز صدها هزار نفر برای سرکوب پاسخ های ایمنی نامناسب در بیماری های خودایمنی (مانند لوپوس، مولتیپل اسکلروزیس یا آرتریت روماتوئید) از گلوکوکورتیکوئیدها با دوز بالا استفاده می کنند.

  افسردگی نوجوانان

علت افسردگی قبل از پریودی : همانطور که قبلاً بحث شد، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض گلوکوکورتیکوئید در این افراد با مشکلات حافظه وابسته به هیپوکامپ همراه است.

بنابراین آیا باید از مصرف گلوکوکورتیکوئیدها برای بیماری خودایمنی خود اجتناب کنید تا از احتمال تسریع پیری هیپوکامپ در جایی پایین تر جلوگیری کنید؟

علت افسردگی قبل از پریودی : تقریباً مطمئناً خیر – اینها اغلب بیماری های ویرانگر هستند و گلوکوکورتیکوئیدها اغلب درمان های بسیار مؤثری هستند.

  کاهش افسردگی شغلی

به طور بالقوه، مشکلات حافظه یک عارضه جانبی بسیار بد و اجتناب ناپذیر است. پیامد نگران‌کننده‌تر این یافته‌ها این است.

علت افسردگی قبل از پریودی : که اگر گلوکوکورتیکوئیدها هیپوکامپ انسان را به خطر بیندازند (بقای نورون‌ها از یک توهین را سخت‌تر می‌کنند)، شما همچنان در مشکل هستید.

حتی اگر متخصص مغز و اعصاب شما گلوکوکورتیکوئیدهای مصنوعی را به شما تجویز نکند. . این به این دلیل است که بدن شما در طول بسیاری از بحران‌های عصبی، قایق‌هایی از مواد را ترشح می‌کند.

  افسردگی غیر معمول

علت افسردگی قبل از پریودی : انسان‌هایی که پس از توهین‌های عصبی وارد اورژانس می‌شوند، سطوح بسیار بالایی از گلوکوکورتیکوئیدها در جریان خون خود دارند.

و آنچه از موش ها می دانیم این است که ریزش انبوه گلوکوکورتیکوئیدها در آن زمان به آسیب می افزاید – آدرنال موش را بلافاصله پس از سکته مغزی یا تشنج خارج کنید.

علت افسردگی قبل از پریودی : یا از دارویی استفاده کنید که به طور موقت ترشح گلوکوکورتیکوئیدها آدرنال را متوقف می کند، و کمتر آسیب هیپوکامپ ایجاد خواهد شد.

  کسب و کار با 4 میلیارد

به عبارت دیگر، آنچه که ما به عنوان مقادیر معمول آسیب مغزی پس از سکته یا تشنج در نظر می گیریم، آسیبی است.

علت افسردگی قبل از پریودی : که با دیوانگی بدن ما که در آن زمان به استرس پاسخ می دهد، بدتر می شود. در نظر بگیرید که این چقدر عجیب و ناسازگار است.

شیر شما را تعقیب می کند. شما گلوکوکورتیکوئیدها را ترشح می کنید تا انرژی را به عضلات ران خود هدایت کنید – حرکتی عالی.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *