مبارزه با افسردگی زنان🟢 لطفا میزان اهمیت مبارزه با افسردگی زنان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مبارزه با افسردگی زنان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مبارزه با افسردگی زنان | مشاوره :

مبارزه با افسردگی زنان


مبارزه با افسردگی و تنبلی : وقتی از خود می‌پرسید: «من قبلاً این را کجا دیده‌ام؟» هیپوکامپ بخشی از مغز است که به شما کمک می کند تا آن را بفهمید. بدون احساسات، ثبت و ذخیره جزئیات رویدادها، مانند “Joe Friday” حافظه شما عمل می کند. (“فقط حقایق، خانم.”) جزئیات – داده ها و حقایق – را ثبت می کند و آنها را به قشر شما می فرستد، که در مورد آنها فکر می کند و آنها را با اطلاعات احساسی از آمیگدال ترکیب می کند.

اگر به حافظه کوتاه‌مدت یا بلندمدت نیاز دارید که از جزئیاتی که هیپوکامپ ضبط می‌کند ساخته شود، سایر قسمت‌های مغز برای تحقق آن درگیر می‌شوند.آمیگدال. آمیگدال را می توان «سیستم هشدار اولیه» مغز نامید و عامل اصلی ایجاد خلق و خوی افسرده و تفکر منفی است.

  افسردگی نوجوان

مبارزه با افسردگی و تنبلی : بلافاصله به سیگنال هایی که از تالاموس و هیپوتالاموس می گیرد واکنش نشان می دهد. اما فکر نمی کند. به اطلاعات دریافتی با آلارم هایی مانند “خطر!” واکنش نشان می دهد. “ناخوشایند!” “شکست!” آمیگدال یک دستگاه سنجش اهمیت است که تن و شدت را ثبت می کند و در صورت آماده شدن برای مشکلات فوراً به مغز شما اطلاع می دهد.

  مبارزه با افسردگی پس از زایمان

آمیگدال می تواند هیپوتالاموس را برای دریافت پاسخ استرس به حرکت درآورد و می تواند بلافاصله نوراپی نفرین (انتقال دهنده عصبی “انرژی دهنده”) را پمپاژ کند تا برای جنگ یا فرار آماده شود. تمام این هیجانات سریعتر از آن اتفاق می افتد که مغز شما شروع به فکر کردن در مورد آنچه که اتفاق افتاده است کند.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : آمیگدال صدای همه سیگنال های دریافتی را ثبت می کند – نه فقط سیگنال های منفی، بلکه ترجیح می دهد ابتدا متوجه مشکل شود. یک چهره عصبانی بیش از چهره های خندان توجه اول را به خود جلب می کند. اگرچه این به طور کلی چیز خوبی است.

  با 900 میلیون کجا خانه بخرم

شما نیاز به پاسخ سریع به تهدیدات ایمنی دارید – وقتی تجربه بدی داشته باشید، آمیگدال بعداً به هر یادآوری از موقعیت واکنش نشان می دهد: شخص دیگر درگیر، لحن صدا یا حتی به خلق و خوی خودتان که باعث یادآوری حال و هوای آن تجربه بد می شود.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : تغییر آن لحن احساسی مستلزم نادیده گرفتن حالت دستی برای تغییر عمدی عملکرد خودکار از منفی به مثبت است. عقده قاعده ای (BG) “گانگلیون” یک گروه متمرکز از نورون ها است که یک هسته را تشکیل می دهند.

  کمک به افسردگی همسر

عقده های قاعده ای (BG) چندین گانگلیون هستند که با هم کار می کنند تا انگیزه ایجاد کنند، انرژی برای رسیدن به اهداف ایجاد کنند و حتی حرکت فیزیکی را با احساسات هماهنگ کنند. BG در زیر قشر (پوشش) مغز، جایی که شما فکر می کنید، و روی سیستم لیمبیک قرار دارند.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : یک بخش از BG، هسته اکومبنس، برای تفسیر لذت زمانی که پیام رسان دوپامین را دریافت می کند، تخصصی است. وقتی کاری انجام می دهید که دوپامین را تحریک می کند و پیام آن در این قسمت از مغز دریافت می شود، احساس خوبی دارید.

  افسردگی شغلی

این باعث می شود که بخواهید هر کاری را که انجام می دادید که به شما احساس خوبی می داد، تکرار کنید. BG و دریافت آن از دوپامین به شدت بر انگیزه و انرژی شما تأثیر می گذارد، دو ویژگی که در افراد افسرده کم است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : بی حالی جسمانی و عدم علاقه به فعالیت های زندگی تا حدودی در این زمینه مشخص می شود. BG نقش مستقیمی در هماهنگی حرکت فیزیکی با احساسات دارند. احساس لذت و انرژی در هنگام انجام یک فعالیت باعث می شود که تمایل بیشتری به انجام آن داشته باشید.

  داروهای ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

بدون آن نوع پاداش برای انجام یک فعالیت، علاقه خود را از دست می دهید، حتی اگر در یک زمان از آن لذت برده باشید. جای تعجب نیست که فعالیت در BG بر روحیه شما نیز تأثیر می گذارد! قشر ساختارهای سیستم لیمبیک با هم کار می کنند تا پیام هایی را به بخش های متفکر مغز – قشر مغز بفرستند.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : کورتکس به معنای “پوست” یا “پوشاننده” است و در انسان پوشش بالای مغز لیمبیک در مقایسه با مغز حیوانات ضخیم است. ما از آن مغز اضافی برای اطلاعات اجتماعی گسترده و پیچیده ای که پردازش و ذخیره می کنیم استفاده می کنیم.

  افسردگی در قاعدگی

توانایی ما برای فکر کردن در مورد تفکر و احساسات، و توانایی ما برای تفکر در مورد آنچه دیگران فکر می کنند و احساس می کنند، به دلیل فعالیت های قشر مغز امکان پذیر است. برای درک علائم مختلف افسردگی، نگاه کردن به فعالیت در این قسمت‌های قشر مفید است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : شکنج سینگوله قدامی قشر اوربیتوفرونتال اینسولا قشر جلوی پیشانی شکل ۱.۴ نمای داخلی نیمه چپ مغز. از ورنبرگ (۲۰۰۸). به ترسیم مغز در شکل ۱.۴ نگاه کنید. شکنج سینگولیت قدامی (ACG). این ناحیه از قشر به سازماندهی اطلاعات کمک می کند.

  افسردگی در بارداری و جنسیت جنین

بین سیستم لیمبیک و قشر جلوی مغز قرار دارد، مانند معاون رئیس جمهور مسئول تشکیل زمینه و تهیه گزارش برای مدیر عامل مغز – قشر جلوی مغز چپ (LPFC) است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : همچنین توصیه های مدیر عامل را به ساختارهای پایین تر مغز ارسال می کند. جزئیات را از هیپوکامپ و لحن احساسی را از آمیگدال می گیرد. همچنین با اینسولا کار می‌کند تا حس بدن را از آنچه تجربه می‌کند ترکیب کند، و همه آن‌ها را با هم جمع می‌کند تا بتوانند توسط LPFC آنالیز شوند.

  راههای مقابله با افسردگی و اضطراب

مطالعات تصویربرداری نشان داده است که ACG در افراد مبتلا به افسردگی کند است. این امر سرکوب افکار منفی یا توقف فکر کردن به آنها را دشوار می کند. زمانی که غرق در احساسات هستید یا در افکار قدیمی گیر کرده اید، مشکل گشای خوبی است. قشر اوربیتوفرونتال (OFC).

مبارزه با افسردگی و تنبلی : این ناحیه از قشر مغز مانند معاون رئیس جمهور مسئول طوفان فکری است. فرآیندی به نام «حافظه کاری» را فرمان می‌دهد، که اطلاعات را به اندازه کافی نگه می‌دارد تا از آنها برای تکمیل وظایف عملکرد ذهنی روزمره استفاده کند.

  افسردگی بعد از نتایج کنکور

همچنین، حافظه کاری – یا ذخیره سازی کوتاه مدت – به OFC اجازه می دهد تا اطلاعات را با سایر خاطرات موقعیت های مشابه مقایسه کند. این کار برای ایجاد چندین پاسخ ممکن و معقول به مشکلات و سپس ارسال داده‌ها به قشر جلوی مغز برای تجزیه و تحلیل و تصمیم‌گیری ضروری است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : هیپوکامپ. هیپوکامپ بخشی از سیستم لیمبیک است که جزئیات را به خاطر می آورد و به شما کمک می کند اطلاعات دریافتی را در متن قرار دهید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *