مبارزه با افسردگی و تنبلی🟢 لطفا میزان اهمیت مبارزه با افسردگی و تنبلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مبارزه با افسردگی و تنبلی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مبارزه با افسردگی و تنبلی | مشاوره :

مبارزه با افسردگی و تنبلی


مبارزه با افسردگی و تنبلی : با ساده نگه داشتن آن، اجازه دهید ابتدا به برخی از بخش‌های این سیستم‌ها و سپس نحوه کارکرد آن‌ها با هم به روش‌هایی که می‌تواند به علائم افسردگی کمک کند، نگاه کنیم.

سیستم عصبی دارای اعصابی است که شما را به حرکت وا می دارد و اعصابی دارد که دوباره شما را آرام می کند. سیستم پاسخ به استرس هورمون هایی مانند پمپاژ آدرنالین را دریافت می کند.سیستم لیمبیک مرکز احساسات و حافظه است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : عقده های قاعده ای مرکز انگیزه، پاداش و حرکت است. قشر مغز جایی است که فکر می کنید. تصمیم می گیرید و بقیه مغزتان را کنترل می کنید. سیستم عصبی سیستم عصبی مرکزی مغز شما به اضافه تمام اعصابی است که در سراسر بدن شما جریان دارند و به نخاع تا مغز متصل می شوند.

  افسردگی معافیت سربازی

اعصاب به ماهیچه های شما می گویند که حرکت کنند و سیگنال هایی در مورد عملکرد بدن شما به مغز شما منتقل کنند. اعصاب پیام هایی را به اندام های بدن شما منتقل می کنند. برانگیختگی و آرامش سیستم عصبی شما (شکل ۱.۲) با افسردگی مرتبط است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : دو بخش از سیستم عصبی عبارتند از: سیستم عصبی پاراسمپاتیک (PSNS). هنگامی که PSNS وارد عمل می شود، تحریک را کند یا آرام می کند و تعادل را به مغز و بدن باز می گرداند. بسیاری از روش‌های درمانی با کمک به PSNS برای کاهش علائم استرس، فیزیولوژی آرام‌تری را ترویج می‌کنند. وقتی مدیتیشن می کنید یا استراحت می کنید.

  مبارزه با افسردگی در خانه

در اینجا فعالیتی را آغاز می کنید. سیستم عصبی سمپاتیک (SNS). این سیستمی است که به اندام‌های بدن شما می‌گوید که مشغول شوند و به تقاضای عمل پاسخ دهند. اگر از پله‌های شیب‌دار بالا بروید، SNS کمی فعالیت قلبی و تنفس بیشتری می‌طلبد تا ماهیچه‌های شما بتوانند در حالی که سخت‌تر کار می‌کنند.

  مشاوره انگیزش تحصیلی

مبارزه با افسردگی و تنبلی : اکسیژن بیشتری دریافت کنند. حتی اگر فقط به چیزی فکر کنید که شما را می ترساند، SNS شما قلب و تنفس شما را تسریع می کند. و زمانی که استرس دارید، این سیستم اضافه کار می کند.

سیستم پاسخ به استرس برای اینکه بدن شما انرژی مورد نیاز خود را در زمانی که سیستم عصبی سمپاتیک اندام‌های بدن شما را بالا می‌برد، داشته باشد، به مقداری هورمون تقویت‌کننده انرژی نیاز دارید.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : هیپوتالاموس (در بخش بعدی توضیح داده شد) با ارسال پیامی به غدد فوق کلیوی شما برای ترشح آدرنالین و کورتیزول، دو هورمون مورد نیاز برای انرژی، شروع به کار می کند. آنها در جریان خون شما به رقابت می پردازند تا بدن و مغز شما را بسیج کنند تا نیاز به اقدام برای مبارزه با استرس را مدیریت کنند.

  برای مقابله با استرس در محل کار

این سیستم پاسخ به استرس است: سیستمی برای دریافت انرژی در صورت نیاز. شکل ۱.۲ سیستم عصبی سمپاتیک برای برانگیختگی و سیستم عصبی پاراسمپاتیک برای آرامش. از ورنبرگ (۲۰۰۸). استرس شاید مهمترین عامل در فیزیولوژی افسردگی باشد.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : هنگامی که استرس ادامه دارد، آن هورمون های استرس به جریان خود ادامه می دهند و تاثیر آنها بر مغز شما منفی می شود. تحریک بیش از حد استرس مزمن می تواند به مغز آسیب برساند و آن را مستعد افسردگی کند.

  راههای مقابله با استرس در محل کار

شکل ۱.۳ نموداری از این فرآیند را نشان می دهد. پاسخ استرس نامنظم ممکن است علت اصلی افسردگی باشد. در برخی افراد، یک پاسخ استرس بیش فعال باعث می شود که استرس های کوچک بسیار بزرگ به نظر برسند.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : واکنش بیش از حد ممکن است نتیجه تروما باشد یا ممکن است به دلیل ژنتیک فقط به روشی باشد که مغز یک فرد کار می کند. در هر صورت، افراد را آماده می کند تا در موقعیت های عادی با استرس بیش از حد پاسخ دهند و از توسعه مهارت های مقابله ای مثبت در آنها جلوگیری می کند (گودیر، ۲۰۰۸). شکل ۱.۳ سیستم پاسخ به استرس. از ورنبرگ (۲۰۰۸).

  افسردگي دوران بارداري

استرس مداوم همچنین ذخایر مواد شیمیایی عصبی مانند سروتونین، دوپامین و نوراپی نفرین را کاهش می دهد و باعث می شود علائم افسردگی را احساس کنید. حتی بیشتر، استرس می تواند شما را بیمار کند. می تواند “پاسخ به بیماری” – از دست دادن اشتها، خستگی، از دست دادن علاقه به فعالیت – همه چیزهایی را که هنگام ابتلا به آنفولانزا احساس می کنید، و موارد زیادی مانند افسردگی در غیاب علائم عفونت را روشن کند (مایر، ۲۰۰۱). ).

  با 7 میلیارد چه ماشینی بخرم

مبارزه با افسردگی و تنبلی : سیستم لیمبیک کار عاطفی مغز نتیجه هماهنگ فعالیت در چندین ساختار است که به آنها “سیستم لیمبیک” گفته می شود. اصطلاح لیمبیک از کلمه ای به معنای “حلقه” گرفته شده است و به مکانی در مرکز مغز اشاره دارد که این ساختارهای مختلف در آن گروه بندی می شوند. آنها با هم کار می کنند تا احساسات و حافظه را شکل دهند.

نام قسمت ها عبارتند از: هر قسمت در ایجاد پاسخ های احساسی نقش دارد و هر یک به قسمت های دیگر مغز و سیستم عصبی متصل است تا برخی از کارهای آنها بدون فکر انجام شود.

  افسردگی ناگهانی در مردان

به عنوان مثال، اگر با یک موقعیت اضطراری مواجه می شوید، مانند کودکی که در ترافیک می افتد، نمی خواهید زمانی را برای فکر کردن در مورد اینکه آیا به انرژی نیاز دارید اختصاص دهید. بدن شما آن را بدون فکر عمدی به شما می دهد.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : نحوه عملکرد این بخش ها با هم به درک منفی بودن و خلق و خوی افسردگی مرتبط است. تالاموس. تالاموس وظایف مهم بسیاری دارد، اما از جمله مهمترین آنها نقش آن در دریافت اطلاعات از دنیای بیرون از طریق حواس و ارسال آن اطلاعات به جایی است که باید برود. ممکن است “چهاربان” برای اطلاعات حسی از محیط خارجی در نظر گرفته شود.

  مقابله با استرس فرزندان

یعنی اطلاعات را دریافت می کند و به قسمت دیگری از مغز منتقل می کند تا روی آن اقدام کند. “توپ” اطلاعات حسی که به تالاموس شما می رود، برای اقدام فوری به آمیگدال منتقل می شود. از جمله کارهای دیگری که تالاموس انجام می دهد این است.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : که این اطلاعات را به مغز متفکر یعنی قشر شما منتقل می کند. هیپوتالاموس. هیپوتالاموس که در زیر تالاموس قرار دارد، مانند یک کوارتربک برای تیم داخلی شما است و اطلاعاتی را از خون شما در مورد عملکرد اندام های شما جمع آوری می کند.

  افسردگی فصلی بهار چیست ؟

این سیگنال ها را از و به اندام های بدن شما دریافت و ارسال می کند. هیپوتالاموس مستقیماً مسئول شروع پاسخ استرس شما با دادن “توپ” اطلاعاتی است که تحت استرس هستید.

مبارزه با افسردگی و تنبلی : این اطلاعات را به غدد فوق کلیوی شما منتقل می کند تا آنها بتوانند با اطلاعات کار کنند و انرژی مورد نیاز شما را دریافت کنند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *