مبارزه با افسردگی و ناامیدی🟢 لطفا میزان اهمیت مبارزه با افسردگی و ناامیدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مبارزه با افسردگی و ناامیدی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مبارزه با افسردگی و ناامیدی | مشاوره :

مبارزه با افسردگی و ناامیدی


مبارزه با افسردگی و ناامیدی : ما اول عبادت می کنیم و بعد خواسته های خود را اعلام می کنیم. اجازه دهید به سومین اصل بزرگ عجله کنم، و آن وعده کریمانه خداوند به همه کسانی است که این کار را انجام می دهند. ما آنچه را که باید انجام دهیم دیده ایم، به ما دستور داده شده است که چگونه با آن رفتار کنیم.

و اکنون وعده کریمانه به کسانی می رسد که آنچه را که رسول به ما گفته است انجام می دهند. این البته بهترین از همه است، اما باید یاد بگیریم که چگونه به آن نگاه کنیم. آیا به قول توجه کرده اید، آیا به شخصیت آن توجه کرده اید.

  علل افسردگی زنان بعد از زایمان

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : آیا متوجه شده اید که حتی به چیزهایی که شما را نگران می کند اشاره ای نمی کند؟ این نکته عجیب در مورد روش مسیحی برای مقابله با اضطراب است.رسول می‌گوید: «در همه چیز، این چیزها که نگران‌کننده است، خواسته‌های شما را آشکار می‌سازد و خداوند همه آنها را بیرون می‌کند و حذف می‌کند؟» اما پولس این را نمی گوید.

او به آنها اشاره نمی کند، فقط چیزی در مورد آنها نمی گوید. برای من این یکی از هیجان انگیزترین چیزها در مورد زندگی مسیحی است. جلال انجیل این است که نگران ماست نه به شرایط ما. پیروزی نهایی انجیل در این دیده می‌شود که در هر شرایطی که هستیم.

  افسردگی و لاغری صورت

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : خودمان می‌توانیم اصلاح و حفظ شویم. از احوال ما سخنی نمی‌گوید، از این چیزهای آزاردهنده و گیج‌کننده صحبت نمی‌کند، حتی یک کلمه هم از آنها نمی‌گوید. آنها شهردار آنها ممکن است اتفاق نیفتد، من نمی دانم.

پولس نمی گوید که چیزی که از آن می ترسید رخ نمی دهد، او می گوید که چه اتفاقی بیفتد و چه رخ ندهد ما را نگه می دارند. خدا را شکر، این پیروزی است. من از شرایط بالاتر گرفته شده ام، با وجود آنها پیروز هستم. این اصل بزرگ است.

  افسردگی و منگی سر

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : همه ما تمایل داریم که تحت ظلم و ستم شرایط قرار بگیریم، زیرا به آنها وابسته هستیم، و مایلیم که آنها تحت حکومت و کنترل باشند، اما این روشی نیست که کتاب مقدس با آن موقعیت برخورد می کند.

آنچه رسول می فرماید این است: “دعاهای خود را به خدا برسانید، و صلح خدا که برتر از عقل است، دل ها و ذهن های شما را حفظ خواهد کرد”. او شما را از این چیزهایی که شما را بیدار نگه می دارد و مانع خواب شما می شود، کاملاً ایمن می کند.

  افسردگی زمستانی و درمان آن

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : آنها در بیرون نگه داشته خواهند شد و شما با وجود آنها در آرامش خواهید بود. باز هم اشاره می کنم که رسول هرگز نمی گوید که اگر دعا کنیم، دعای ما فی نفسه حال ما را بهتر می کند. اینکه مردم به همین دلیل نماز بخوانند، کار ناپسندی است.

این همان استفاده روانشناسان از دعا است. آنها به ما می گویند که اگر در مشکل باشیم، دعا کردن برای ما خوب است – روانشناسی بسیار خوب، مسیحیت کاملاً بد. دعا پیشنهاد خودکار نیست. همچنین نمی‌گوید: «نماز بخوان، زیرا در حال نماز به آن مشکل فکر نمی‌کنی، و در نتیجه رفع موقت می‌شوی».

  با 5 میلیارد چیکار میشه کرد

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : باز هم روانشناسی خوب اما مسیحیت بد. او همچنین نمی گوید: “اگر ذهن خود را با افکار خدا و مسیح پر کنید، این افکار چیزهای دیگر را از بین خواهند برد”. یک بار دیگر روانشناسی خوب است اما هیچ ربطی به مسیحیت ندارد.

او هم نمی‌گوید و من با نصیحت می‌گویم: «دعا کنید، زیرا دعا چیزها را تغییر می‌دهد». نه اینطور نیست. دعا ۲۷۰ چیز افسردگی روحی را تغییر نمی دهد.

  راه درمان افسردگی نامرئی

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : این چیزی نیست که رسول می گوید، این دوباره روانشناسی است و اصلاً ربطی به انجیل ندارد. آنچه رسول می فرماید این است: «شما دعا کنید و خواسته های خود را به خدا بشناسانید تا خداوند کاری انجام دهد».

این دعای شما نیست که آن را انجام می دهد، این شما نیستید که آن را انجام می دهید، بلکه خدا هستید. «صلح خدا که از هر فهمی فراتر است» – او از طریق همه، «قلب و ذهن شما را در مسیح عیسی حفظ خواهد کرد». من باید یک کلمه در مورد آن عبارت “حفظ” قلب و ذهن شما بگویم.

  افسردگی زنانه

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : به معنای پادگان، نگهبانی است – تعدادی کلمه می تواند استفاده شود. تصویری را تداعی می کند. اتفاقی که خواهد افتاد این است که این آرامش خداوند بر باروها و برج های زندگی ما راه خواهد رفت.

ما درون هستیم و فعالیت های قلب و ذهن آن استرس ها و اضطراب ها و فشارها را از بیرون تولید می کنند. اما آرامش خدا همه آنها را بیرون نگه می دارد و ما خودمان در درون در آرامش کامل خواهیم بود. این خداست که این کار را می کند. این خودمان نیستیم، دعا نیست، مکانیزم روانی نیست.

  افسردگی و تنهایی

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : ما خواسته های خود را به خدا می شناسیم و خدا این کار را برای ما انجام می دهد و ما را در آرامش کامل نگه می دارد. در مورد این جمله چه بگوییم: «سلام خدا بر هر عقلی برتر است»؟ شما نمی توانید این آرامش را درک کنید.

نمی توانید آن را تصور کنید، حتی نمی توانید آن را به یک معنا باور کنید، و با این حال اتفاق می افتد و شما آن را تجربه می کنید و از آن لذت می برید. صلح خدا در مسیح عیسی است.منظور او از آن چیست؟ او به ما می گوید که این صلح خدا با ارائه خداوند عیسی مسیح به ما و یادآوری او درباره او عمل می کند.

  افسردگی طولانی مدت چیست

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : به بیان استدلال رساله به رومیان: «اگر در زمانی که ما دشمن بودیم، با مرگ پسرش با خدا آشتی کردیم، بسیار بیشتر از آن، به وسیله جان او نجات خواهیم یافت» (رومیان ۵. ۱۰). ). “همه چیز برای آنها که خدا را دوست دارند.

برای کسانی که بر اساس هدف او خوانده شده اند، برای خیر با هم کار می کنند.” “کسی که پسر خود را دریغ نکرد بلکه او را برای همه ما تسلیم کرد، چگونه با او همه چیز را به ما رایگان نخواهد داد” (رومیان ۸. ۲۸، ۳۲). من متقاعد شده‌ام.

  راه مقابله با استرس در دوران بارداری

مبارزه با افسردگی و ناامیدی : که نه مرگ، نه زندگی، نه فرشتگان، نه حکومت‌ها، نه قدرت‌ها، نه چیزهای حاضر، نه چیزهای آینده، نه ارتفاع، نه عمق، و نه هیچ موجود دیگری نمی‌تواند ما را از عشق جدا کند.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *