مشاوره انگیزشی کنکوری🟢 لطفا میزان اهمیت مشاوره انگیزشی کنکوری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مشاوره انگیزشی کنکوری را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مشاوره انگیزشی کنکوری | مشاوره :

مشاوره انگیزشی کنکوری


مشاوره انگیزشی کنکوری : اما به احتمال زیاد این وضعیت اینطور نیست. خیلی دراماتیک از خود بپرسید که آیا نکات منفی ارزش تحمل کردن را دارند یا خیر. به عنوان مثال، اگر شغل خوبی دارید اما مجبور هستید ۴ روز در هفته از خانواده خود دور شوید.

آیا این کار ارزشش را دارد؟ اگر شما یک کمیته داوطلبانه را اداره می کنید و همه اعضای کمیته از سایرین از شما شکایت می کنند، آیا می توانید جلوی منفی را بگیرید یا باید ترک کنید؟

مشاوره انگیزشی کنکوری : تمرکز خود را فقط بر روی نکات منفی قرار دهید که واقعاً بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد و کمتر به چیزهای کوچک و بی اهمیتی که می توان نادیده گرفت، توجه کنید. اگر نکات منفی فقط چیزهای کوچکی هستند.

  افسردگی ناگهانی

توجه خود را به نکات مثبت معطوف کنید و به چیزهای کوچک فکر نکنید. افزایش تماس با تجربیات مثبت یکی از ناخوشایندترین نتایج عصب‌شناسی افسردگی این است که لذت را از مردم می‌رباید. نوراپی نفرین کم برای انرژی و دوپامین برای احساسات خوب و درک درد زیاد با درد و درد بیشتر، افراد افسرده تمایل دارند از تماس با تجربیات مثبت اجتناب کنند.

مشاوره انگیزشی کنکوری : آنها از انجام کاری که در غیر این صورت از آن لذت می بردند صرف نظر می کنند. بدون لذت، سیر نزولی به سمت تجربه خاکستری از زندگی بلامانع است. انگیزه کم باعث ایجاد اینرسی می شود و شما را از حرکت در جهت مثبت باز می دارد.

  خرید خانه با 3 میلیارد

افزایش تماس با تجربیات لذت بخش بخش مهمی از درمان برای انگیزه کم است. آگاهی از مثبت بودن چیزی اولین بخش افزایش تماس با تجربیات مثبت است. تمرین زیر را امتحان کنید: ۱. هر فعالیتی را که انجام می دهید برای چند روز پیگیری کنید. من یک هفته را توصیه می کنم.

  سرمایه گذاری با 3 میلیارد

مشاوره انگیزشی کنکوری : اما این مقدار انرژی خروجی زیادی برای افراد مبتلا به افسردگی است! ۲. برای هر فعالیت به این سوال پاسخ دهید: “آیا لذت بخش بود یا ناخوشایند؟” شما باید یکی را انتخاب کنید حتی اگر تمایل دارید بگویید: «خب، ناخوشایند نبود»، همانطور که بسیاری از افراد افسرده ممکن است پاسخ دهند، پاسخ صحیح «خوش‌کننده» است.

برای هر فعالیت لذت بخش، درجه لذت را از ۱ تا ۱۰ درجه بندی کنید که ۱ کمترین میزان لذت و ۱۰ بیشترین میزان لذت را دارد. توجه داشته باشید: هر چقدر هم که افسرده باشید در زندگی شما لذت وجود دارد. ممکن است از دوش گرفتن صبحگاهی، تماشای تمرین پیانو، یا در آغوش گرفتن فرزندتان لذت ببرید – همه اینها بدون توجه به آن. اکنون زمان آن رسیده است که لذتی را که از قبل بخشی از زندگی است افزایش دهیم.

  افسردگی زمستانی چیست؟

مشاوره انگیزشی کنکوری : این کار چندان سخت نیست – اگر دوش گرفتن صبحگاهی لذت بخش است، آیا اگر آن را ۲ دقیقه طولانی تر کنید، یا در حمام موسیقی پخش کنید، یا مقداری ژل دوش فانتزی به آن اضافه کنید، می تواند لذت بخش تر باشد؟

همین تکنیک می تواند برای ملاقات با یک دوست برای قهوه (حتماً یک قهوه مخصوص که از آن لذت می برید سفارش دهید)، پیاده روی کوتاه (به رنگ آسمان یا باغ گل همسایه توجه کنید، یا به خودتان یادآوری کنید که چقدر کالری سوزانده اید) اعمال شود.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان

مشاوره انگیزشی کنکوری : صحبت کردن با بچه ها بعد از مدرسه (لبخند فرزندتان را بعد از پایان چت در ذهن خود مرور کنید) و غیره. با تقویت کارهای لذت بخشی که در حال حاضر انجام می دهید، دوپامین را افزایش می دهید و در نتیجه احساس پاداش بیشتری خواهید داشت.

مارپیچ بی حالی رو به پایین / پاداش کم شروع به معکوس می کند. شکل دیگر لذت، احساس موفقیت است. وقتی یک کار، یک پروژه یا فقط یک چیز ساده مانند شستن ظرف ها را به پایان می رسانید، احساس موفقیت می کنید – احساس خوبی نسبت به آن دارید.

  راه حل برای مقابله با استرس

مشاوره انگیزشی کنکوری : اما زمانی که افسرده هستید و احساس بی کفایتی یا بی ارزشی می کنید، ممکن است این لحظات موفقیت را نادیده بگیرید. توجه به کاری که انجام می دهید و اعتبار بخشیدن به کاری که انجام می دهید، مهم نیست که چقدر کوچک یا بزرگ باشد.

با باورهای منفی شما در مورد ارزش خود در تضاد است. برای افزایش آگاهی از موفقیت، می توانید همان نوع تمرین رتبه بندی را انجام دهید: ۱. هر فعالیتی را که انجام می دهید برای چند روز پیگیری کنید. ۲. برای هر فعالیت به این سوال پاسخ دهید: “آیا من کاری انجام دادم؟” شما باید جواب مثبت یا خیر بدهید.

  مصاحبه انگیزشی برای کنکور

مشاوره انگیزشی کنکوری : حتی اگر تمایل دارید بگویید “خب، موفقیت چندانی نبود”، پاسخ صحیح به سادگی “بله، من کاری انجام دادم” است. ۳. برای هر موردی که به عنوان موفقیت رتبه بندی می کنید، درجه موفقیت را از ۱ تا ۱۰ درجه بندی کنید که ۱ کمترین میزان موفقیت و ۱۰ بیشترین میزان موفقیت را نشان می دهد. توجه داشته باشید.

  افسردگی در زنان متاهل

شما در حال انجام کارها هستید، حتی اگر به اندازه دلخواه شما نباشد. فقط توجه به آنچه که در انجام آن شکست می خورید، هدف ضد افسردگی تقویت انگیزه را شکست می دهد. گام بعدی این است که برای فعالیت های لذت بخش تر و رضایت بخش تر در زندگی خود برنامه ریزی کنید.

مشاوره انگیزشی کنکوری : ممکن است برای انجام این کار به کمک یک درمانگر یا یک دوست نیاز داشته باشید، زیرا تشویق ممکن است تنها تقویتی باشد که برای تغییر سطح فعالیت خود نیاز دارید.

  اختلال دوقطبی و وسواس فکری

تحقیقات انجام شده در مورد درمان فعال‌سازی رفتاری نشان می‌دهد که تغییر فعالیت‌های شما برای شامل شدن رویدادهای هیجان‌انگیز و لذت‌بخش‌تر، افسردگی را از بیرون به درون بهبود می‌بخشد (ادیس و مارتل، ۲۰۰۴). افزایش تماس با تجربیات مثبت ۱. هر فعالیتی را که انجام می دهید برای چند روز پیگیری کنید.

مشاوره انگیزشی کنکوری : برای هر فعالیت، ارزیابی کنید که آیا (الف) لذت بخش بود یا نه و (ب) یک دستاورد یا خیر. ۳. برای هر فعالیت و موفقیت لذت بخش، میزان لذت یا موفقیت را رتبه بندی کنید. ۴. مدت یا کیفیت تجارب لذت بخش را افزایش دهید و به دستاوردهایی که انجام می دهید توجه کنید.

  افسردگی و اختلالات شخصیتی

ایجاد انگیزه آسان نیست. شما می خواهید کارهای بیشتری انجام دهید یا اقدامی انجام دهید اما افسردگی مزاحم است. می‌دانید که اقدام مهم است، اما زمانی که احساس می‌کنید ناکافی هستید یا بی‌ارزش هستید، انجام کاری سخت است.

مشاوره انگیزشی کنکوری : اما با شروع از جایی که در حال حاضر هستید – متوقف کردن برخی نکات منفی اولیه و توجه به کارهایی که قبلاً انجام می دهید یا انجام می دهید – به تدریج می توانید کمی بیشتر انجام دهید.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *