همسرم افسردگی داره چیکار کنم🟢 لطفا میزان اهمیت همسرم افسردگی داره چیکار کنم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با همسرم افسردگی داره چیکار کنم را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

همسرم افسردگی داره چیکار کنم | مشاوره :

همسرم افسردگی داره چیکار کنم


همسرم افسردگی داره چیکار کنم : در سال ۱۹۱۹ بود که طی یک سری اتفاقات خارق العاده، دکتر والتر کانن به نقش آدرنالین در بدن پی برد. او کار خود را با مطالعه نحوه عملکرد دستگاه گوارش آغاز کرد.

در حالی که او مشغول آزمایش بود، مشاهده کرد که وقتی حیوانی در معرض شرایطی قرار می‌گیرد که می‌تواند او را بترساند یا باعث ناراحتی‌اش شود (مانند درد)، پریستالسیس (امواج انقباض) معده‌اش به شدت متوقف می‌شود.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : او شروع به مطالعه بیشتر در این مورد کرد و مشاهده کرد که در شرایط نامطلوب، این حیوان آدرنالین نیز تولید می کند.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

او با مطالعه شرایطی که تحت آن آدرنالین تولید می شود، نشان داد که بصل النخاع غده آدرنال زمانی که آزمودنی با یک خطر فوری مواجه می شود.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : آدرنالین تولید می کند (این امر از طریق فعال شدن یک سیستم پیچیده به نام سیستم عصبی سمپاتیک رخ می دهد).

این هورمون برای کمک به بدن برای بسیج انرژی کافی برای مبارزه با خطر یا فرار از آن در صورت بسیار زیاد تولید می شود.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : بنابراین بقای فرد را تضمین می کند. او نظریه خود را توسعه داد که قرار گرفتن در معرض احساسات شدید.

  مصاحبه انگیزشی ورزشکاران

مانند ترس یا خطر، منجر به تولید آدرنالین می شود که به فرد اجازه می دهد انرژی را برای مبارزه یا فرار از تهدید بسیج کند.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : بنابراین دکتر کانن مفهوم «پاسخ جنگ یا گریز» را فرموله کرد. پس از شروع جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۴، پزشکان ارتش بریتانیا شروع به مشاهده پدیده شوک گلوله در میان سربازان کردند.

شوک پوسته منجر به کاهش شدید فشار خون می شود که می تواند کشنده باشد. ارتش بریتانیا از دکتر کانن خواست تا به آن کمک کند تا شوک سپتیک مشاهده شده در سربازان را بهتر درک کند.

  افسردگی را چگونه درمان کنیم تفکر هشتم

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : دکتر کانن چندین سال در میدان جنگ (با وجود یک زن و پنج فرزند در خانه) تلاش کرد تا این حالت شوک را درک کند و آن را درمان کند.

او مشاهده کرد که وقتی فردی در شوک است، گردش خون به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. هنگامی که گردش خون به تعادل باز می گردد.

  مصاحبه انگیزشی با معتادان

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : می توان از مرگ جلوگیری کرد. این دانش به دکتر کانن کمک کرد تا مفهوم هموستاز را در بازگشت از جنگ توسعه دهد.

او آن را روش بدن برای تنظیم خود برای حفظ وضعیت پایدار توصیف کرد. به عنوان مثال، کاهش ناگهانی گلوکز خون با تولید مواد دیگری که به بازگرداندن تعادل گلوکز کمک می کنند، اصلاح می شود.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : بدون این تعادل، بدن نمی تواند کار کند و می میرد. چه کسی اصطلاح استرس را ابداع کرد؟ این بحث قرن در علم استرس است!

  افسردگی بعد از سی سالگی

بیشتر نویسندگان منشأ واژه استرس را به هانس سلیه نسبت می دهند که برای اولین بار در سال ۱۹۳۶ آن را توصیف کرد.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : با این حال، در سال ۱۹۳۴، والتر کانن نیز در تحقیقات خود درباره استرس صحبت کرد و بسیاری دیگر تألیف این اصطلاح را به کانن نسبت می دهند.

تفاوت عمده ای بین تعاریف این دو دانشمند از «استرس» وجود داشت. کانن از اصطلاح استرس برای اشاره به هر شرایط خارجی که می تواند بر هموستاز تأثیر بگذارد و تولید آدرنالین را القا کند استفاده کرد.

  مقاله افسردگی و خودکشی

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : بنابراین، برای کانن، استرس فقط یک کلمه برای توصیف شرایط مختلف (گرما یا سرمای شدید، ترس، شرایط نامطلوب و غیره) بود که پاسخ منفی را در بدن ایجاد می کرد.

با این حال، سلیه اولین کسی بود که پاسخ فیزیولوژیکی غیراختصاصی بدن به هر حمله خارجی را که او آن را استرس نامید، شناسایی کرد.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : همانطور که قبلاً ذکر شد، او این اصطلاح را از مهندسی وام گرفت، جایی که برای اولین بار در حدود سال ۱۹۳۵ مورد استفاده قرار گرفت.

  افسردگی مهاجرت به کانادا

برای مثال، در صنعت هواپیماسازی، می توان فلز را تا حدی تحت فشار قرار داد که مانند شیشه خرد شود. از نظر Selye، این اصطلاحات مهندسی با آنچه او سعی در توصیف آن داشت، مطابقت داشت.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : از طریق تخصیص این اصطلاح توسط Selye، استرس از حوزه انحصاری مهندسی به پزشکی و سپس به زبان رایج منتقل شد.

سلی که برای اولین بار از کلمه استرس برای نشان دادن یک واکنش فیزیکی غیر اختصاصی استفاده کرد، به جای عامل خارجی که می تواند آن واکنش را القا کند.

  راههای مبارزه با استرس در نوجوانان

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : سپس می گوید که استرس را کشف کرده است. کانن هرگز هیچ “نظریه استرس” را توصیف نکرد و تمام زندگی حرفه ای خود را صرف کار بر روی پاسخ جنگ یا گریز کرد.

که، همانطور که خواهیم دید، بخشی از مدل های استرس جدید را تشکیل می دهد. برای مشخص کردن تمایز بین استرس به عنوان عامل خارجی که به بدن حمله می کند.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : استرس به عنوان پاسخ بدن، سلیه در تمام مقالات و کتاب های خود کلمه استرس را با حروف بزرگ نوشته است.

  اختلال دو قطبی راه درمان

بنابراین استرس Selye به خودی خود تبدیل به یک مفهوم شد. امروزه مفاهیم توسعه یافته توسط Cannon و Selye در تحقیقات مورد استفاده قرار می گیرد.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : ما در مورد عوامل استرس زا صحبت می کنیم تا شرایط نامطلوبی را توصیف کنیم که می تواند منجر به “پاسخ استرس” شود.

که تولید هورمون های استرس است که می تواند بر بدن و مغز تأثیر بگذارد. با این حال، در قرن هفدهم، مدت ها قبل از اینکه کانن و سلی بحث استرس را شروع کنند.

  افسردگي دوران بارداري

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : این اصطلاح قبلاً برای توصیف آزمایش های مختلف زندگی استفاده می شد.

در طول قرن های هجدهم و نوزدهم، معنای آن برای منعکس کننده مفاهیمی مانند فشار و تنشی که فرد در زندگی تجربه می کند، تکامل یافت.

همسرم افسردگی داره چیکار کنم : از آنجا، توسط رشته مهندسی اختصاص یافت و سپس توسط طرفداران رویکرد روانشناختی به استرس استفاده شد.

بیایید به کار دکتر آدیسون و دکتر براون سکوارد برگردیم، که نشان دادند غده فوق کلیوی باید حاوی یک زیر باشد.

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *