مقابله با استرس فرزندانمقابله با استرس فرزندان | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس فرزندان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس فرزندان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس فرزندان | مشاوره :

مقابله با استرس فرزندان


مقابله با استرس فرزندان : مهم است که ابتدا راه هایی را که از احساس احساسات خود اجتناب کرده اید و چرایی آن را درک کنید. سپس باید درک کنید.

که ذهن شما به چه کاری مشغول بوده است و افکار شما چگونه شما را عقب نگه می دارند. به همین دلیل است که سوره ها به ترتیب خاصی پیش می روند.

مقابله با استرس فرزندان : شما پایه ای از مهارت ها را ایجاد می کنید که به شما امکان می دهد به جلو بروید. اما واقعیت ساده این است که درک کافی نیست.

تغییر واقعی تنها زمانی اتفاق می افتد که قسمت بعدی سفر خود را آغاز کنید: تغییر رفتار. روحی که از گلوله ها فرار می کند.

مقابله با استرس فرزندان : در فیلم کلاسیک Ghost (روبین ۱۹۹۰) با بازی پاتریک سویزی، مرد جوانی کشته می شود اما روی زمین می ماند.

تا قتل خود را حل کند و به دوست دخترش کمک کند تا از فقدان خارج شود. او تجربیات زیادی را پشت سر می گذارد که او را شوکه می کند: ناگهان هیچ کس نمی تواند.

مقابله با استرس فرزندان : او را ببیند یا بشنود، او می تواند از دیوارها عبور کند و حتی مردم از او عبور می کنند! با این حال، برای این مرد کاملاً قابل درک نیست که او یک روح است.

نه یک انسان. برای همیشه لازم است او بفهمد که قوانینی که قبلاً بر اساس آن زندگی می کرد دیگر اعمال نمی شود. وقتی اسلحه ای به سمت او شلیک می شود، وحشت می کند.

مقابله با استرس فرزندان : او این را به گونه ای تجربه می کند که گویی کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۴۸ رویداد خطرناک و تهدید کننده زندگی است.

او همچنان با اعتقادات قدیمی خود فعالیت می کند. او فراموش می کند که گلوله ها نمی توانند کاری با او انجام دهند. آنها درست از او عبور می کنند!

مقابله با استرس فرزندان : در زندگی شما، احساسات دقیقاً مشابه هستند. اگر بر اساس باورهای قدیمی خود زندگی می کنید.

ممکن است متقاعد شده باشید که این احساسات در شما نفوذ کرده و حفره های خالی را ترک خواهند کرد. پس جای تعجب نیست که نحوه واکنش شما به احساسات ممکن است.

مقابله با استرس فرزندان : همانگونه باشد که شخصیت Ghost از گلوله فرار می کند. اما حقیقت این است که همانطور که آموخته اید.

احساسات شما به همان اندازه برای شما بی ضرر هستند که شلیک گلوله برای یک روح. اگر مکث کنید و بی سر و صدا منتظر بمانید.

مقابله با استرس فرزندان : اگر کمی به احساسات توجه کنید (بله، دقیقاً برعکس چیزی که برای انجام آن آموزش دیده اید)، آن احساسات مستقیماً در شما حرکت می کنند.

اغلب بدون مزاحمت بیشتر از نسیمی که در میان درختان می وزد. . همانطور که برای شخصیت در Ghost، دانستن حقیقت برای شما کافی نخواهد بود.

مقابله با استرس فرزندان : حتی با درک جدید شما از احساسات و افکار، ممکن است مدتی طول بکشد تا به احساسات خود واکنش متفاوتی نشان دهید.

ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا رفتارهای شما تغییر کند. اما با کاری که در فصل‌های قبلی انجام داده‌اید.

مقابله با استرس فرزندان : شناخت احساسات و یادگیری ردیابی افکارتان – به درک درستی دست می‌یابید که شما را قادر می‌سازد رفتار پایداری را تغییر دهید که واقعاً زندگی شما را متحول می‌کند.

پیشگویی خودپرداخت در فصل ۲، درباره ساندرا، تنهایی او و افکاری که به همراه داشت می خوانید. حال بیایید این مثال را بیشتر بررسی کنیم.

مقابله با استرس فرزندان : به رفتارهای ناشی از افکار و احساسات ساندرا و چگونگی تأثیر آنها نگاه کنیم. • داستان ساندرا، بازبینی مجدد به یاد بیاورید که ساندرا به تنهایی آخر هفته خوشی را سپری می‌کرد.

که ناگهان ذهنش به ذهنش خطور کرد و به او گفت که برای مدت طولانی تنها بوده است و باعث شد او احساس تنهایی کند. با این احساس، افکار بیشتری به ذهنش رسید.

مقابله با استرس فرزندان : زیرا ذهن او به دنبال راه حل هایی برای مشکل در دست بود. ذهن او سعی کرد توضیحاتی ارائه دهد که انگار من یک بازنده هستم.

ذهن او همچنین سعی کرد با افکاری مانند تماس گرفتن با کسی از او در برابر درد بیشتر محافظت کند. آنها نمی خواهند با من وقت بگذرانند.

مقابله با استرس فرزندان : این افکار احساسات بیشتری از جمله افسردگی و ناامیدی را برانگیخت. برای این مثال، فرض کنید ساندرا هنوز مهارت های فصل ۱ و ۲ را که شما یاد گرفته اید، نیاموخته است.

به ذهنش خطور نمی کند که “سگ را در آغوش بگیرد” و برای بررسی شواهد و یافتن مجموعه ای متعادل از افکار متوقف نمی شود. رفتار ساندرا در نتیجه افکار و احساساتش چیست؟

مقابله با استرس فرزندان : او تصمیم می‌گیرد پرده‌ها را ببندد، گوشی‌اش را خاموش کند و بقیه آخر هفته‌اش را با سیگار کشیدن و نوشیدن شراب جلوی تلویزیون بگذراند.

عقب نشینی در رفتارهای اعتیاد آور به ساندرا اجازه می دهد تا برخی از افکار و احساساتی را که برای او ناراحت کننده هستند، مسدود کند.

مقابله با استرس فرزندان : اینها رفتارهای ۴۹ استراتژی های فرار از احساسات هستند که به طور موقت تسکین می دهند اما در دراز مدت باعث دردسر بیشتر او می شوند.

بیایید ببینیم چگونه این رفتارها باعث بدتر شدن اوضاع برای ساندرا می شود. تصمیم او برای منزوی ماندن تمام آخر هفته، به جای تماس با کسی و تلاش راه حل مقابله با استرس برای یافتن شرکتی، احساس تنهایی او را افزایش می دهد. رفتاری که او برای مدیریت تنهایی خود انتخاب کرد.

مقابله با استرس فرزندان : در واقع آن را بدتر می کند! ناراحت‌کننده‌تر راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان این است که ساندرا تلاش زیادی برای کاهش استفاده از گلدان خود داشته است.

حالا او غرق در این فکر است که چقدر ضعیف و احمق است که آخر هفته دیگری را به این شکل گذرانده است.

مقابله با استرس فرزندان : ذهن او در حال ایجاد یک خط داستانی است که راههای مقابله با استرس و فشار روانی در آن ساندرا بازنده ای است که هیچکس دوست ندارد با او وقت بگذراند.

با افزایش اعتماد به نفس ساندرا، او ممکن است کمتر و کمتر با افراد در محل کار تماس چشمی یا مکالمه داشته باشد.

مقابله با استرس فرزندان : همکارانش ممکن است فکر کنند که ساندرا دارد حدیث در مورد مقابله با استرس از آنها فاصله می گیرد و او را ترجیح می دهد تنها بماند.

این همان چیزی است که به آن پیشگویی خودشکوفایی می گویند. یک پیشگویی خودشکوفایی زمانی است که اقداماتی که انجام می دهید.

مقابله با استرس فرزندان : به موقعیت دقیقی منجر می شود که از وقوع غذاهای مقابله با استرس آن می ترسیدید. تو به ترس هایت جامه عمل پوشاندی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *