مقابله با استرس دندانپزشکیمقابله با استرس دندانپزشکی | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس دندانپزشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس دندانپزشکی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس دندانپزشکی | مشاوره :

مقابله با استرس دندانپزشکی


مقابله با استرس دندانپزشکی : رفتن از دو هزار به ده هزار افزایش پنج برابری است، بنابراین ممکن است بخواهید هر روز پانصد قدم بیشتر بردارید و به تدریج به سطحی بروید که برای شما راحت‌تر است.

تمرین مغزی ضد استرس: ایجاد و حفظ یک عادت ورزش در اینجا تعدادی نکته وجود دارد که به شما کمک می کند بیشتر ورزش کنید یا یک برنامه ورزشی منظم بسازید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : اعدادی را که احساس می‌کنید با ترجیحات و سبک زندگی شما مطابقت دارند را دور بزنید.

ورزش بیشتری را در برنامه روزانه خود قرار دهید. به عنوان مثال، به جای آسانسور از پله ها بردارید، دورتر از محل کار پارک کنید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : با دوچرخه به محل کار بروید، بیشتر از پله های خانه بالا بروید، ده دقیقه بیشتر سگ خود را پیاده روی کنید یا در سربالایی راه بروید.

برخی نشانه های خاص را پیدا کنید تا شما را به ورزش ترغیب کند. اینها ممکن است شامل نوشتن “ورزش!” روی یک یادداشت چسبناک که در کنار تخت خود می گذارید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : یا ممکن است به این معنی باشد که یک عکس مجله از یک فرد متناسب در حال ورزش را سنجاق کنید.

یک محرک درونی (درونی) پیدا کنید، نه فقط یک انگیزه بیرونی (خارجی). یک مثال از یک محرک درونی میل به داشتن انرژی بیشتر یا مدیریت استرس است.

مقابله با استرس دندانپزشکی : یک محرک بیرونی ممکن است پزشک شما باشد که می‌گوید باید ورزش کنید، یا ممکن است حسادت شما نسبت به عضلات شکم همسایه‌تان باشد.

تحقیقات نشان می‌دهد که ما زمانی که انگیزه درونی داریم، بیشتر به ورزش ادامه می‌دهیم – این کار را برای خودمان انجام می‌دهیم تا دیگران.

مقابله با استرس دندانپزشکی : یک فعالیت ورزشی را پیدا کنید که به طور طبیعی از آن لذت می برید. اگر از ورزش های گروهی لذت نمی برید یا از نظر جسمی ناهماهنگ هستید.

دویدن، یوگا، پیاده روی یا دوچرخه سواری را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که آیا از ورزش ملایم یا شدید لذت می برید و آیا دوست دارید تنوع داشته باشید یا هر روز همان روال را انجام دهید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : برخی از افراد ساختار کلاس های ورزشی یا فضای اجتماعی باشگاه را دوست دارند.

در حالی که برخی دیگر انعطاف پذیری ورزش به تنهایی را دوست دارند. اگر جنبه اجتماعی را دوست دارید، به یک تیم بپیوندید یا یک دوست ورزشی پیدا کنید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : زندگی سالم در مواجهه با استرس ۱۹۹ ۵. مشخص کنید که چه پاداش(های) منظمی از ورزش دریافت می کنید.

توجه داشته باشید که بعد از دویدن یا تمرین چقدر احساس آرامش می کنید. یا از زمان سرگرم کننده و حواس پرتی از استرس لذت ببرید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : از اینکه هنوز در شلوار جین قدیمی خود قرار می گیرید یا انرژی بیشتری در طول روز دارید احساس خوبی داشته باشید.

به موانع خود برای ورزش فکر کنید و برنامه ای برای رفع آنها بیابید. اگر تناسب اندام ندارید، با یک هدف کوچک و قابل کنترل شروع کنید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : مانند پیاده روی به مدت بیست دقیقه در روز. اگر نسبت به وزن خود آگاه هستید، لباسی بخرید که به شما احساس جذابیت بیشتری بدهد.

اگر سرتان شلوغ است، تصمیم بگیرید که کدام روزها و زمان‌های خاصی ورزش کنید و اینها را در برنامه خود بنویسید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : اگر از ورزش کردن به تنهایی حوصله‌تان سر می‌رود، کلاس یا دوستی پیدا کنید تا با او ورزش کنید.

اگر در پایان روز خسته یا گرسنه هستید، صبح یا هنگام ناهار ورزش کنید. اگر پیوستن به باشگاه بسیار گران است، یک DVD ورزشی بخرید یا در فضای باز ورزش کنید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : یک قرارداد ورزشی شخصی بنویسید که در آن چه مقدار و چند وقت یکبار قصد دارید ورزش کنید.

می توانید قالب نشان داده شده را در دانلود کنید. قرارداد ورزش شخصی من با مغز اثبات کننده استرس © ۲۰۱۶ ملانی گرینبرگ / انتشارات هاربینگر جدید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : به خواننده اجازه داده شده است که این فرم را برای استفاده شخصی تکثیر کند.

قرارداد ورزش شخصی من من قصد دارم در روزهای زیر هر هفته برای دقایقی ورزش کنم: نوع تمرین(هایی) که انجام خواهم داد این است.

مقابله با استرس دندانپزشکی : نشانه ای که ورزش کردن را به من یادآوری می کند . پاداش شخصی که من از ورزش خواهم گرفت این است.

بزرگترین مانع(های) من برای ورزش این است/ هستند. برنامه من برای مقابله با هر مانع این است: تاریخ امضا ۲۰۰ مغز ضد استرس بهبود خواب شما همانطور که در بخش قبل دیدید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : ورزش در مدیریت استرس فواید روانی و مغزی زیادی دارد. ورزش همچنین می تواند به شما کمک کند راحت تر بخوابید و بهتر بخوابید.

در یک مطالعه ملی بر روی ۲۶۰۰ مرد و زن (لوپرینزی و کاردینال ۲۰۱۱)، پیروی از دستورالعمل ملی ۱۵۰ دقیقه فعالیت متوسط تا شدید.

مقابله با استرس دندانپزشکی : در هفته، خواب آلودگی روزانه را کاهش داد و کیفیت خواب را ۶۵ درصد بهبود بخشید.

اما حتی جدای از ورزش، خواب کافی و خوب باید جزء کلیدی چگونه با استرس کودکان مقابله کنیم ؟ برنامه مدیریت استرس شما باشد. کمبود خواب بر توانایی قشر جلوی مغز شما برای مدیریت پاسخ استرس و کنترل آمیگدال شما تأثیر می گذارد.

مقابله با استرس دندانپزشکی : همچنین در قدرت اراده، عملکرد مقابله با استرس کنکور ذهنی و توانایی مقاومت در برابر پرخوری یا نوشیدن بیش از حد در هنگام استرس اختلال ایجاد می کند.

حتی کمتر از شش ساعت خوابیدن در شبانه روز می تواند به عنوان مقابله با اضطراب کودکان یک استرس مزمن عمل کند و به استرس های دیگری که با آن مواجه هستید اضافه کند.

مقابله با استرس دندانپزشکی : اگر تعجب می کنید که چقدر خواب راههای خانگی مقابله با استرس کافی است، مطالعه ای که روی بیش از یک میلیون نفر انجام شد (Kripke et al. 2002) نشان داد.

که افرادی که بین شش ساعت و نیم تا هفت و نیم ساعت در شب می خوابند بیشترین عمر را داشته اند. کسانی که گزارش دادند بیش از هشت ساعت یا کمتر مقابله با استرس کار از چهار ساعت در شب می خوابند.

مقابله با استرس دندانپزشکی : در شش سال بعد در معرض خطر بیشتری برای مرگ بودند. اگر استرس در خواب شما اختلال ایجاد می کند.

ممکن است وسوسه شوید که یک قرص خواب آور مانند Ambien (زولپیدم) مصرف کنید، اما این یک راه حل کوتاه مدت است که با این مشکل مقابله نمی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *