مقابله با استرس قبل از امتحانمقابله با استرس قبل از امتحان | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس قبل از امتحان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس قبل از امتحان را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس قبل از امتحان | مشاوره :

مقابله با استرس قبل از امتحان


مقابله با استرس قبل از امتحان : بدن موهبت فوق العاده ای از ذهن آگاهی دارد زیرا قادر به سفر در زمان نیست. بدن همیشه دقیقاً همان جایی است که هست، مهم نیست ذهن شما در چه کاری است.

تا جایی که ممکن است از بدن خود استفاده کنید! درون بدن خود حرکت کنید. احساسات را در هر قسمت از آن احساس کنید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : با انگشتان پا راههای مقابله با استرس و فشار روانی شروع کنید. انگشتان پا را تکان دهید؛ آنها را حس کن از انگشتان پا استفاده کنید تا داخل جوراب یا کفش خود را احساس کنید.

سپس به مچ پاهای خود توجه کنید. هنگامی که پاهای خود را بالا می برید، به انرژی موجود در آنها توجه کنید. آیا آنها گزگز، آرام، سنگین هستند؟

مقابله با استرس قبل از امتحان : به زانوهای خود مقابله با استرس قبل از مسابقه توجه کنید. آنها را خم کنید و بکشید. مفاصل را در حرکت احساس کنید.

قسمت میانی و پشت خود را احساس کنید. آنها را حس کن گرم هستند یا خنک؟ آیا شکم شما غرغر می کند و می پیچد یا ساکت و بی حرکت؟

مقابله با استرس قبل از امتحان : آیا کمر شما دردناک برای مقابله با استرس چه کنیم و حساس، آرام، قوی، تنش است؟ نفس خود را حس کنید که هوا را به داخل و خارج از بدن شما حرکت می دهد.

ضربان قلب خود را در سینه خود احساس کنید. به گردن و شانه های خود توجه کنید. آیا آنها متشنج هستند یا آرام؟

مقابله با استرس قبل از امتحان : احساسات بازوها و مچ درمان خانگی مقابله با استرس دست خود را احساس کنید. انگشتان خود را تکان دهید. یک مشت بزن و ولش کن. به احساس رها کردن توجه کنید.

گلو و انرژی خود را در آنجا احساس کنید. سفت است مشاوره انگیزشی کنکور یا نرم؟ داخل دهان خود را احساس کنید. زبان و دندان های خود را احساس کنید. به بینی، چشم ها و پلک های خود توجه کنید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : به آرامی پلک بزنید. انرژی را در گوش و بالای سر خود احساس کنید. اکنون حواستان به همه‌تان باشد – تمام بدنتان – و احساس کنید زنده هستید.

این کار را روزانه پنج دقیقه تمرین کنید. مشابه سایر تمرینات تمرکز حواس، هرچه بیشتر آن را تمرین کنید، بیشتر خود را در بدن خود حس خواهید کرد.

مقابله با استرس قبل از امتحان : تجربه بدنتان به شما کمک می‌کند به لحظه‌های لحظه‌ای بازگردید و حس آرامش را به روزتان اضافه می‌کند.

چگونه نفس بکشیم احساس شنا کردن در اعماق زیر آب را تصور کنید. تصور کنید ناگهان متوجه می شوید که تقریباً نفس خود را از دست داده اید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : احساس لگد زدن به سطح زمین. تصور کنید چه حسی دارد که دوباره به هوا منفجر راه های جدید مقابله با استرس شوید و نفس بکشید. شما آن هوا را به ریه های خود وارد می کنید و دوباره احیا می شوید.

اولین نفس، بیانی نفس گیر و قدرتمند از عشق شما به زندگی است. نفس زندگی است. بدون آن، ما گم شده ایم.

مقابله با استرس قبل از امتحان : متأسفانه، بسیاری از ما به گونه‌ای نفس می‌کشیم که قدرت و التیام نفس را محدود می‌کند.

این آزمایش حدیث در مورد مقابله با استرس را انجام دهید تا ببینید چگونه نفس می‌کشید: روی یک صندلی بنشینید و یک دست خود را روی قلب و دست دیگر را روی ناف قرار دهید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : به طور معمول نفس بکشید. کدام یک از دستان شما بیشتر از دیگری در حال حرکت یا حرکت است؟

دست روی شکم است یا دست روی سینه؟ اگر مکرراً استرس دارید یا مضطرب هستید، احتمالاً از قفسه سینه نفس می‌کشید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : تنفس به این روش نفس شما را کم عمق و نازک نگه می دارد و میزان اکسیژن حیات راههای مقابله با استرس قبل از بارداری بخشی دریافتی را محدود می کند.

یادگیری تنفس از شکم به میزان قابل توجهی استرس زندگی شما را کاهش می دهد، زیرا به طور طبیعی آرام تر و راحت تر خواهید بود.

مقابله با استرس قبل از امتحان : برای تمرین روی صندلی بنشینید و دوباره دستان خود را طوری قرار دهید که یکی روی قلب و دیگری روی شکم باشد.

به دست روی خوراکی برای مقابله با استرس شکم خود دقت کنید. هدف شما این است که این دست با هر نفس به داخل و خارج حرکت کند. ممکن است مفید باشد.

مقابله با استرس قبل از امتحان : که برای این تمرین نفس های عمیق نکشید، زیرا گاهی اوقات باعث می شود افراد به سرعت در هوا نفس نفس بزنند.

در عوض، با خود تکرار کنید، آهسته و کم، آهسته و کم. اجازه دهید هوا از طریق بینی به داخل تراوش کند و به سمت مقابله با استرس قبل از رانندگی پایین به داخل شکم شما برود.

مقابله با استرس قبل از امتحان : وقتی هوا عمیقاً در آن فرو می‌رود شکم خود را بزرگ کنید: آهسته و کم. با تمرین این فعالیت در مکانی آرام و بدون حواس پرتی شروع کنید.

هر بار با یک دقیقه شروع کنید. حداقل یک هفته این کار را روزانه انجام دهید. بعد، مدت زمان را هر بار به پنج دقیقه افزایش دهید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : پس از یک هفته دیگر، زمانی که بیرون از خانه هستید و احتمال اینکه حواس شما پرت می شود، به شدت به تنفس خود توجه کنید.

این کار را با خود تکرار کنید، آهسته و آهسته، در صف بانک، در یک جلسه در محل کار، یا در طول شام با دوستان. زمانی که احساس می‌کنید دچار استرس، ناامیدی یا اضطراب می‌شوید.

مقابله با استرس قبل از امتحان : تنفس خود را بررسی کنید. به احتمال زیاد به سینه خود برگشته اید. یک لحظه روی تنفس خود تمرکز کنید و آن نفس را به شکم خود بازگردانید.

پذیرش رادیکال پذیرش رادیکال مفهومی است که از ذن بودیسم وام گرفته شده است. اولین بار توسط روانشناس بالینی و استاد روانشناسی مارشا لاینهان (۱۹۹۳) به طور گسترده معرفی شد.

مقابله با استرس قبل از امتحان : کار با مراجعانی که احساسات شدید و رفتارهای مخرب را تجربه می کردند، به راهی برای کمک به مراجعان برای مدیریت چالش های زندگی نیاز داشت.

او ایده پذیرش رادیکال را توسعه داد تا به مشتریان کمک کند جهان را بدون قضاوت تجربه کنند. در سال ۲۰۰۳، تارا براچ، همچنین یک روانشناس بالینی و معلم مراقبه ذهن آگاهی بودایی، این مفهوم را گسترش داد تا به دیگران کمک کند تا مهارت های قضاوت نکردن دیگران، خود، احساسات خود یا هر بخشی از لحظه حال را بیاموزند.

مقابله با استرس قبل از امتحان : ذهن آگاهی، همانطور که یاد می‌گیرید، در مورد مشاهده بدون قضاوت است. پذیرش رادیکال توانایی شما برای تحمل آنچه است به شیوه ای مهربانانه و دلسوزانه است.

داستان کریستی پس از اینکه شوهر کریستی با هم رابطه نامشروع برقرار می کند و از خانه خارج می شود، او به خصوص خود را عصبانی می یابد.

مقابله با استرس قبل از امتحان : صف طولانی در بانک یا پارک نکردن کافی در خواربارفروشی می تواند به سرعت او را دیوانه و ناامید کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *