مقابله با استرس و تپش قلبمقابله با استرس و تپش قلب | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس و تپش قلب را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس و تپش قلب را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس و تپش قلب | مشاوره :

مقابله با استرس و تپش قلب


مقابله با استرس و تپش قلب : کمی وقت بگذارید و نظرات خود را در مورد سؤالات زیر بنویسید. می توانید از فضای ارائه شده در اینجا استفاده کنید یا با نوشتن در مجله خود افکار خود را گسترش دهید.

همانطور که تجربیات خود را در نظر می گیرید، به یاد داشته باشید که به تازگی سفری را برای ایجاد تغییرات پایدار در زندگی خود آغاز کرده اید.

مقابله با استرس و تپش قلب : اگر رفتارهای قدیمی و تجربیات زندگی شما دردسرساز به نظر می رسد، نگران نباشید! شما در حال ساختن یک روش جدید زندگی هستید.

اگر نمی خواهید دیگر نیازی به این رفتار نخواهید داشت. ۱. زمانی را توصیف کنید که احساس تنهایی کرده اید. ۲. آیا مثل ساندرا منزوی شدی و خودت را نگه داشتی یا به سراغ دیگران رفتی؟

مقابله با استرس و تپش قلب : اگر منزوی شده اید، چه افکار خاصی مانع از دستیابی شما شده است؟ ۴. آن افکار چه احساساتی ایجاد کردند؟

با خیال راحت فهرستی از احساسات رایج در فصل ۱ را برای ایده ها مرور کنید. ۵. هر اقدامی را که انتخاب کردید (انزوا یا دراز کردن)، نتیجه چه بود؟

مقابله با استرس و تپش قلب : این اقدام در درازمدت چه تأثیری بر شما گذاشت؟ ۷. چگونه عمل شما می تواند به یک پیشگویی خودشکوفایی منجر شود.

جایی که رفتارهای شما دقیقاً همان چیزی را که می ترسیدید اتفاق بیفتد؟ رفتارهای ۵۱ انتخاب مخالف به راحتی می توان فهمید که واکنش ساندرا به افکار و احساساتی که داشت چگونه به مشکلات بیشتری منجر می شود.

مقابله با استرس و تپش قلب : این رفتارها – گوشه گیری، تمام روز در خانه ماندن، استفاده از مواد مخدر و الکل، و فاصله گرفتن از همکارانش – موقعیت هایی را ایجاد می کند که زندگی ساندرا را سخت تر می کند و او را از رسیدن به جایی که می خواهد باز می دارد.

پس اگر ساندرا انتخاب های متفاوتی می کرد چه اتفاقی می افتاد؟ اگر او در جهت مخالف حرکت کند چه؟ او به کجا می رسد؟

مقابله با استرس و تپش قلب : این ما را به مهارت مهمی سوق می دهد که آن را انتخاب برعکس می نامیم. این مهارت بر اساس مفهومی از رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT) است که توسط مارشا لاینهان (۱۹۹۳) ایجاد شده است.

ثابت شده است که DBT در کمک به افرادی که با احساسات قوی دست و پنجه نرم می کنند و سابقه تصمیم گیری های تکانشی و ناسالم دارند بسیار موثر است.

مقابله با استرس و تپش قلب : اگر متوجه می‌شوید که انتخاب‌هایی که به عنوان پاسخی به افکار و احساسات خود انجام می‌دهید.

شما را به مسیر اشتباهی هدایت می‌کنند، این مهارت دنیایی از تغییرات را در زندگی شما ایجاد می‌کند. انتخاب برعکس به معنای اقدام بر خلاف پاسخ خودکار شماست.

مقابله با استرس و تپش قلب : این به شما این شانس را می دهد که به جایی متفاوت برسید. با گذشت زمان شما روش های خاصی را برای پاسخ دادن به تجربیات زندگی خود ایجاد کرده اید.

وقتی از کسی عصبانی هستید، ممکن است فریاد بزنید، گریه کنید، طوفان مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم کنید یا ساکت شوید. وقتی احساس خستگی می کنید، ممکن است در اطراف خانه دراز بکشید.

مقابله با استرس و تپش قلب : چرت بزنید یا ورزش کنید تا انرژی خود را افزایش دهید. مقابله با استرس فرزندان ممکن است در زمان‌های مختلف رفتارهای متفاوتی را انتخاب کنید.

اما احتمالاً روشی معمول برای پاسخ‌دهی دارید که اولین انگیزه شماست. راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان از یک طرف، این روش پاسخگویی ممکن است در گذشته برای شما خوب کار کرده باشد.

مقابله با استرس و تپش قلب : از سوی دیگر، مانند پاسخ‌های ساندرا، رفتارهای راههای مقابله با استرس بچه ها شما ممکن است شما را در جهت مخالف جایی که می‌خواهید بروید، ببرد.

احتمالاً می‌توانید نمونه‌هایی را در زندگی خود مشاهده کنید که در آن مقابله با استرس در جمع احساسات (و افکار منفی همراه با آنها) برانگیخته شده‌اید و به گونه‌ای رفتار کرده‌اید که بعداً پشیمان شده‌اید.

مقابله با استرس و تپش قلب : رفتارهای ما مهمتر از احساسات یا افکارمان هستند. این به این دلیل است که رفتارهای ما بر دنیای اطراف ما تأثیر می گذارد.

آنها روابط شخصی ما را تغییر می دهند، تجربیات ما را شکل می دهند و مسیر زندگی ما را تعیین می کنند. همانطور که اکنون آموختید.

مقابله با استرس و تپش قلب : رفتارها نتیجه افکار و احساسات شماست. بنابراین، وقتی افکار منفی یا احساسات قدرتمند شما را وادار می کند.

که به گونه ای رفتار کنید که به شما آسیب برساند، چه کاری می توانید انجام دهید؟ این زمانی است که انتخاب برعکس بهترین راه عمل است.

مقابله با استرس و تپش قلب : در اینجا لیستی از پاسخ های رایج به احساسات و راه هایی برای انتخاب پاسخ مخالف آمده است.

شما تنها در صورتی برعکس را انتخاب خواهید کرد که این بهترین اقدام باشد. از خود بپرسید، آیا انتخاب عمل مخالف نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت؟

مقابله با استرس و تپش قلب : کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۵۲ احساس گناه یا شرم پاسخ معمولی پاسخ متضاد روی موقعیت تمرکز کنید و به طور فزاینده ای افکار منفی در مورد خود بیندیشید.

مشخص کنید که نقش شما در این موقعیت چیست. به گونه ای رفتار کنید که به شما صدمه بزند، مانند درگیر شدن در رفتارهای اعتیادآور یا اجباری. از کاربرگ «در نظر گرفتن شواهد» (تمرین ۲.۳) برای ایجاد تعادل بین افکار غیرمنطقی استفاده کنید.

مقابله با استرس و تپش قلب : از منبع احساس (یک شخص، موقعیت، خدا یا قدرت برتر شما) دوری کنید. بابت اشتباهی که کردی عذرخواهی کن اگر امکان ندارد یا ایده خوبی نیست که مستقیماً عذرخواهی کنید.

مثلاً اگر برای شما یا دیگران مضر است – یک نامه عذرخواهی بنویسید که ارسال نکنید. دست از دستیابی به چیزهای خوب در زندگی، مانند سلامتی و شادی بردارید.

مقابله با استرس و تپش قلب : زیرا تصمیم می گیرید که لیاقت آن را ندارید. بپرسید یا بفهمید که آیا راهی برای درست کردن کارها وجود دارد و در صورت امکان این کار را انجام دهید.

از اشتباه خود درس بگیرید و به خود یادآوری کنید که زندگی یک فرآیند یادگیری است. شما نیازی به کامل بودن ندارید!

مقابله با استرس و تپش قلب : شما این شانس را دارید که دفعه بعد یک انتخاب متفاوت داشته باشید. خودت را ببخش و جلو برو.

برای چیزهای خوب تلاش کنید و به رشد خود ادامه دهید. رفتارها ۵۳ افسردگی یا غم و اندوه پاسخ معمولی پاسخ مخالف منزوی. از دوستان و خانواده دوری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *