مقابله با استرس قبل از رانندگیمقابله با استرس قبل از رانندگی | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس قبل از رانندگی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس قبل از رانندگی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس قبل از رانندگی | مشاوره :

مقابله با استرس قبل از رانندگی


مقابله با استرس قبل از رانندگی : کایل با از دست دادن کارش به شصت و سومین روز هوشیاری خود رسیده است. اخراج شدن کاملا غیرمنتظره است.

فهمیدن اینکه رئیس او هفته هاست می داند که احتمالاً این اتفاق می افتد، کایل را بیشتر عصبانی می کند. پاسخ معمول کایل این است که رئیسش را نفرین کند.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : صندلی او را هنگام خروج از در به زمین پرتاب کند و سپس به سمت بار حرکت کند. این وضعیتی است که کایل احتمالاً تمام شب را مشروب می‌نوشد.

بار را می‌بندد، به خانه یکی از دوستانش می‌خورد تا رئیس را به پا کند و مقداری دیگر می‌نوشید. تمام کاری که کایل می تواند انجام دهد این است که بایستد و بدون هیچ حرفی از دفتر رئیسش خارج شود.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : او فقط با خودش تکرار می کند، آرام بمان، آرام بمان. شما به یک توصیه نامه از این مرد نیاز دارید.

آرام بمان عدم واکنش به روش معمول خود به کایل این حس کنترل را می دهد که کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۶۴ به این احساس عادت نکرده است و این احساس عالی است.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : اما او هنوز نمی داند که چگونه شب را پشت سر می گذارد، چه برسد به چند روز آینده، بدون نوشیدن الکل.

کایل وقتی به خانه می‌رسد روی مبل می‌نشیند، تلویزیون را روشن می‌کند و شروع می‌کند به این فکر که واقعاً چقدر بد است که فقط چند آبجو بنوشیم.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : شاید مثل قبل نباشه و علاوه بر این، چه کسی می تواند او را در روزی مانند امروز سرزنش کند؟

کایل متوجه کتاب کارش می شود که روی میز قهوه زیر چند مجله نشسته است. مدتی است که روی بهبودی خود کار کرده است، آنقدر که کتاب کمی غبارآلود شده است.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : با این حال، او قبلاً بسیاری از صفحات را پر کرده است. کایل به طور معمول کتاب کار را ورق می زند تا به بخش ارزش ها برسد.

وقتی همه چیزهایی را که درباره ارزش قائل شدن برای خانواده‌اش نوشته بود، دوباره می‌خواند، چیزی به شدت متوجه او می‌شود.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : چگونه اگر وقت بیشتری داشت، برای دیدن برادرزاده‌هایش بیرون می‌رفت، آن بچه‌ها چقدر برایش مهم هستند.

او فکر می کند همه چیز به انتخاب ها برمی گردد. من ممکن است در حال حاضر هوس کمی آبجو داشته باشم، و بله، این کاری است که همیشه قبلا انجام می دادم: به بار بروید.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : اما من می توانم کار متفاوتی انجام دهم. می توانم امشب با خواهرم تماس بگیرم و برای ملاقات برنامه ریزی کنم.

من مجبور نیستم به همان روش های قدیمی رفتار کنم. من می توانم به جای آن مردی که بودم، همان مردی باشم که می خواهم.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : در مورد انتخاب مخالف بیشتر بدانید اکنون که درک بهتری از ارزش های خود دارید، بیایید مفهوم انتخاب مخالف را دوباره بررسی کنیم.

به یاد داشته باشید، انتخاب برعکس مهارتی است که زمانی از آن استفاده خواهید کرد که پاسخ خودکار شما به یک احساس یا فکر با ارزش های شما همخوانی نداشته باشد.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : وقتی رفتار معمولی شما را از زندگی که می خواهید دور می کند – جنبه هایی از زندگی که بیشتر برای شما ارزش قائل هستید.

انتخاب خلاف آن بهترین اقدام است. بیایید خوراکی برای مقابله با استرس چتربازی را به عنوان مثال در نظر بگیریم. وقتی به بیرون پریدن از هواپیما فکر می کنید، ممکن است یک احساس قوی را تجربه کنید.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : ترس. اکثر مردم به ترس با اجتناب پاسخ می دهند و از هر چیزی که باعث ترس می شود دور می مانند. اجتناب برای اکثر افرادی که می ترسند رفتار غریزی است.

بنابراین، انتخاب متضاد ترس به این معنی است که به سمت راههای مقابله با استرس و فشار روانی منبع ترس خود بروید. چگونه می‌دانید که راه‌حل مناسب کدام است؟

مقابله با استرس قبل از رانندگی : بیایید به دو مثال، جیمز و استوارت، نگاه راه های مقابله با استرس سر جلسه امتحان کنیم تا متوجه شویم. رفتارها ۶۵ مثال: جیمز ماشه: چتربازی. عاطفه: ترس. پاسخ معمول به این احساس: اجتناب. پاسخ مخالف به این احساس: رویکرد.

ارزش های دخیل: خانواده (به تازگی بچه دار شده است، همسرم راههای مقابله با استرس بچه ها نمی خواهد من بروم)، سلامت (مشکلات قلبی اخیر)، دوستی/ارتباط اجتماعی (به نظر می رسد تجربه خوبی برای برقراری ارتباط با دوستانم است؛ اگر این کار را نکنم مورد تمسخر قرار خواهم گرفت. t go)، ماجراجویی/سرگرمی/خودانگیختگی (ممکن است تجربه خوبی باشد، مطمئن نیستم برای من باشد).

مقابله با استرس قبل از رانندگی : تصمیم مطابق با ارزش ها: به غرایز من مهارت های مقابله با استرس و کنترل خشم گوش کن. نرو مثال: استوارت ماشه: چتربازی. عاطفه: ترس. پاسخ معمول به این احساس: اجتناب. پاسخ مخالف به این احساس: رویکرد. ارزش‌های درگیر: دوستان (همیشه می‌خواستم چیزی شبیه به این را با بهترین دوستم به اشتراک بگذارم)، یادگیری/رشد/توسعه (روشی جدید برای به چالش کشیدن خودم)، ماجراجویی/خودانگیختگی/تفریح (آسیب نمی‌زند که در زندگی‌ام هیجان بیشتری داشته باشم و چیز جدیدی را تجربه کنم.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : حتی اگر مرا بترساند). تصمیم گیری مطابق با ارزش ها: مخالف را انتخاب کنید، از ترس عبور کنید و آن را دنبال کنید! همانطور که می بینید، جیمز و استوارت مجبور بودند در مورد یک چیز (که به چتربازی بروند یا نه) انتخاب می کردند.

احساس یکسانی در مورد آن داشتند (ترس)، اما در نهایت دو تصمیم متفاوت گرفتند. با مرتب کردن ارزش‌های خود، هر مردی می‌توانست مسیری را که برای او مناسب است انتخاب کند.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : کتاب تمرین ذهن آگاهی برای اعتیاد ۶۶ تمرین ۳.۶ تصمیم گیری بر اساس ارزش ها اکنون از این کاربرگ برای مرتب کردن انتخاب هایی که باید در زندگی خود انجام دهید استفاده کنید. این فرصتی است.

برای تمرین فکر کردن در مورد ارزش های خود و آنچه می توانید انجام دهید تا در مسیر زندگی خود بمانید. انتخاب مثال: اجازه دهید خواهر شوهرم تا زمانی که به دنبال کار می‌گردد پیش ما بماند یا نه.

مقابله با استرس قبل از رانندگی : مقوله‌های ارزشی درگیر و چگونگی: خانواده (من فکر می‌کنم خانواده‌ها باید از یکدیگر مراقبت کنند؛ همچنین می‌خواهم مطمئن شوم که خانواده ما خوشحال هستند.

بنابراین باید بدانم که او استرس زیادی را وارد خانه ما نخواهد کرد)، مسئولیت مالی (ما تازه داریم از بدهی خارج می‌شویم، و این خیلی خوب است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *