مقابله با استرس در سخنرانیمقابله با استرس در سخنرانی | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس در سخنرانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس در سخنرانی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس در سخنرانی | مشاوره :

مقابله با استرس در سخنرانی


مقابله با استرس در سخنرانی : الکل یکی دیگر از مقصران اختلال خواب است. اگرچه الکل می تواند شما را خواب آلود کند و به شما کمک کند تا بخوابید.

اما احتمال اینکه در طول شب بد بخوابید و بیدار شوید بیشتر است. نوشیدن زیاد می تواند سطح ملاتونین شما را کاهش دهد.

مقابله با استرس در سخنرانی : هورمونی که ساعت بدن شما را کنترل می کند و بر تولید هورمون های دیگر تأثیر می گذارد – تا یک هفته و بر توانایی خواب شما تأثیر می گذارد.

ملاتونین با نور روشن کاهش می یابد و با تاریکی افزایش می یابد. پس پرده ها را ببندید و چراغ را خاموش کنید.

مقابله با استرس در سخنرانی : همچنین بدون درخشش وسایل الکترونیکی خود خواب بهتری خواهید داشت، بنابراین ساعت زنگ دار و تلفن همراه خود را بپوشانید.

برخی از افراد مکمل ملاتونین مصرف می کنند. ممکن است بخواهید با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا این محلول برای شما مناسب است یا خیر.

مقابله با استرس در سخنرانی : هنگامی که به طور مزمن استرس دارید، قشر جلوی مغز شما بیش از حد هوشیار می شود.

ذهن شما پر از برنامه ریزی یا نگرانی در مورد کاری است که باید انجام دهید یا از نظر ذهنی تعاملات استرس زا را مرور می کنید.

مقابله با استرس در سخنرانی : این می تواند در توانایی به خواب رفتن یا به خواب ماندن اختلال ایجاد کند. یک مطالعه تحقیقاتی کوچک و منتشر نشده.

این ایده را بررسی کرد که استفاده بیش از حد از عملکردهای سطح بالاتر مغز ممکن است مغز شما را در شب بیش از حد گرم کند.

مقابله با استرس در سخنرانی : ساعت بدن شما به طور طبیعی باعث می‌شود که در طول روز گرم‌تر و در شب سردتر شوید تا به شما کمک کند راحت‌تر به خواب بروید.

این مطالعه نشان داد که استفاده از «کلاه‌های خنک‌کننده» با آب سرد در گردش به افراد کمک می‌کند به خواب بروند و بخوابند.

مقابله با استرس در سخنرانی : اگرچه این نتایج باید توسط مطالعات بیشتری تأیید شود، اما ممکن است به کاهش ترموستات تا حدود ۶۵ درجه یا نوشیدن یک لیوان آب سرد قبل از خواب کمک کند.

فقط سرتان باید خنک بماند، بنابراین ۲۰۲ مغز ضد استرس می‌توانید بقیه بدنتان را زیر یک کالسکه قرار دهید یا اگر احساس سرما کردید به طرف شریکتان بخوابید.

مقابله با استرس در سخنرانی : همچنین ممکن است روال هایی داشته باشید که خواب را مختل می کند، مانند شب ها تا دیروقت بیدار ماندن و تماشای تلویزیون، گشت و گذار در وب، یا بازی با برنامه های تلفن خود.

یک روال آرامش بخش قبل از خواب که ممکن است شامل حمام آب گرم، بوییدن اسطوخودوس، گوش دادن به موسیقی کلاسیک یا دیگر انواع موسیقی ملایم، انجام حرکات کششی یوگا، پخش صداهای طبیعت، یا مدیتیشن باشد.

مقابله با استرس در سخنرانی : می تواند به شما کمک کند تا مغز بیش از حد تحریک شده خود را خاموش کنید.

هنگامی که در رختخواب هستید، در برابر راه حل مقابله با استرس وسوسه تماشای تلویزیون، چک کردن تلفن یا حتی خواندن کتابی که مغز شما را تحریک می کند مقاومت کنید.

مقابله با استرس در سخنرانی : دراز کشیدن در رختخواب مقابله با اضطراب کودکان بیدار (مخصوصاً تماشای ساعت زنگ دار، نگرانی در مورد کمبود خواب) می تواند باعث شود مغز شما تختخواب شما را با بیدار بودن مرتبط کند.

به همین دلیل است که کارشناسان توصیه می‌کنند که بعد از پانزده راه حل برای مقابله با استرس دقیقه نخوابیدن از خواب برخیزید و قبل از اینکه به رختخواب برگردید.

مقابله با استرس در سخنرانی : یک فعالیت آرام (مثل خواندن کتاب) در اتاق مقابله با استرس کار دیگری انجام دهید. استرس می تواند باعث ایجاد درد و درد شود که خوابیدن را دشوارتر می کند.

همچنین می تواند تنش عضلانی ایجاد کند، حتی گاهی اوقات بدون اینکه شما خوراکی های مقابله با استرس از آن آگاهی داشته باشید. در تمرین زیر، شکل مختصری از آرام سازی پیشرونده عضلانی را یاد خواهید گرفت، تکنیکی اثبات شده برای ایجاد یک پاسخ آرام سازی که می تواند به خواب شما کمک کند.

مقابله با استرس در سخنرانی : به آن به عنوان راهی برای درگیر کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک (“استراحت و هضم”) خود فکر کنید تا پاسخ “جنگ، پرواز یا یخ زدن” شما را ترمز کند.

پس از انجام این تمرین، ممکن است احساس آرامش و آرامش داشته باشید. مهارت در آرام کردن زمان می برد، بنابراین بهتر است چندین بار در هفته تمرین کنید.

مقابله با استرس در سخنرانی : تمرین: آرام سازی پیشرونده عضلانی در طول این تمرین، تقریباً تمام گروه های عضلانی اصلی بدن خود را منقبض و آرام خواهید کرد.

شما از پاهای خود شروع می کنید و به طور سیستماتیک بدن خود را تا سر خود بالا می برید. هدف از این تمرین کمک به آرامش شما و همچنین آموزش تفاوت بین تنش و آرامش است.

مقابله با استرس در سخنرانی : در طول روز، اگر متوجه تنش در ماهیچه‌های Living Healthy در مواجهه با استرس ۲۰۳ شدید.

می‌توانید آن‌ها را منقبض و آرام کنید. ابتدا این تمرین را هر شب انجام دهید. اگر در حین انجام آن به خواب بروید خوب است.

مقابله با استرس در سخنرانی : شروع به سفت کردن و سپس شل کردن نواحی زیر بدن خود، یکی یکی کنید. وقتی آرام می‌شوید.

اجازه دهید احساس آرامش مانند یک موج در ماهیچه‌های شما جریان یابد. فقط به خودتان اجازه دهید به آرامی تمام آن احساسات تنش را رها کنید.

مقابله با استرس در سخنرانی : توجه کنید که آرامش چه احساسی دارد و چه تفاوتی با تنش دارد. سپس فقط از احساس آرامش در آن ناحیه از بدن خود لذت ببرید.

پای راست خود (انگشتان را به داخل خم کنید و پای خود را بفشارید؛ سپس آن را دراز کنید.) ۲. پای چپ شما (کاری را که در سمت راست انجام دادید تکرار کنید.)

مقابله با استرس در سخنرانی : ساق پای راست خود (ساق پا را منقبض کنید سپس آن را رها کنید. .) ۴. پای چپ پایینی شما (کاری را که در سمت راست انجام دادید تکرار کنید.)

بالای پای راست (ماهیچه های ران خود را منقبض کنید، سپس آنها را دراز کنید.) ۶. پای چپ بالای خود (کاری را که در سمت راست انجام دادید تکرار کنید. .)

مقابله با استرس در سخنرانی : ناحیه کشاله ران و باسن (باسن خود را سفت کنید و بکشید، سپس به آرامی آنها را رها کنید.)

شکم خود (شکم خود را به داخل بکشید، سپس به آرامی رها کنید.) ۹. قسمت پایین کمر (کمر خود را به سمت بالا بکشید.) ؛ سپس رها کنید.)

مقابله با استرس در سخنرانی : قفسه سینه خود را (دنده های خود را محکم به هم فشار دهید؛ سپس رها کنید.)

قسمت بالای پشت خود (تیغه های شانه خود را به هم فشار دهید؛ سپس رها کنید.) ۱۲. دست راست خود (کل بازوی خود را سفت کنید؛ سپس رها کنید. )


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *