مقابله با استرس در ورزشمقابله با استرس در ورزش | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس در ورزش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس در ورزش را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس در ورزش | مشاوره :

مقابله با استرس در ورزش


مقابله با استرس در ورزش : شرکت‌کنندگانی که برای سخنرانی آماده می‌شوند و دستورالعمل‌هایی را دنبال می‌کنند تا برانگیختگی فیزیولوژیکی مرتبط با استرس بدنشان را به‌عنوان هیجان تفسیر کنند.

نسبت به آن کار هیجان‌زده‌تر بودند و نسبت به کسانی که به آنها دستور داده شده بود تا واکنش‌های استرسی خود را آرام کنند، بهتر عمل کردند.

مقابله با استرس در ورزش : هنگامی که ذهنیتی را اتخاذ می کنید که بر نتایج مثبت ناشی از احساس استرس تمرکز دارد.

احساسات استرس زا کمتر به یک مانع تبدیل می شوند. از سوی دیگر، اگر استرس را مضر می بینید، ممکن است «ترس از ترس» ایجاد کنید.

مقابله با استرس در ورزش : که در آن احساس اضطراب و استرس خود را به عنوان تهدید و نشانه های شکست تفسیر می کنید.

ممکن است در مورد استرس بودن دچار استرس شوید که منجر به یک چرخه معیوب می شود. احساس استرس و اضطراب بیش از حد می تواند مانع شما شود.

مقابله با استرس در ورزش : اما احساس سطح متوسطی از استرس و اضطراب فیزیولوژیکی در واقع می تواند عملکرد شما را افزایش دهد.

شما فقط به استرس کافی نیاز دارید تا مواد شیمیایی مغزتان را افزایش دهید تا سوخت زیادی به مخزنتان وارد کنید.

مقابله با استرس در ورزش : اما نه آنقدر که احساس خستگی کنید و نتوانید درست فکر کنید. نگرش شما نسبت به استرس مهم است.

زیرا می تواند بر نحوه واکنش شما به استرس تأثیر بگذارد. مضر تلقی کردن استرس ممکن است شما را به روش‌های ناسالم سوق دهد.

مقابله با استرس در ورزش : ممکن است بیش از حد نوشیدنی بنوشید، برای جلوگیری از احساس استرس به تعویق بیاندازید.

یا در مورد پیامدهای مضر استرس نشخوار فکر کنید. این استراتژی‌ها می‌توانند مانع مقابله فعالانه با عوامل استرس‌زا شوند.

مقابله با استرس در ورزش : سودمند دانستن استرس می تواند به شما کمک کند که احساسات استرس را بپذیرید و از انرژی ای که آن ها به شما می دهند.

برای سخت کار کردن استفاده کنید و تمام آنچه را که دارید به دست آورید. اگر فقط بر دوری از استرس تمرکز کنید.

مقابله با استرس در ورزش : خود را کش نخواهید داد و به بالاترین پتانسیل خود نخواهید رسید. تصور کنید که تنها هستید. اگر در خانه بنشینید.

در کوتاه مدت استرس خود را کاهش خواهید داد، اما به بهای نشاط و عزت نفس شما. اما اگر خودتان را به چالش بکشید تا به کتابخانه، کافی‌شاپ، پارک سگ‌ها، یا باشگاه ورزشی بروید.

مقابله با استرس در ورزش : یا کارهای داوطلبانه انجام دهید، ۱۸۰ مغز ضد استرس، بیشتر احساس می‌کنید که یک شرکت‌کننده در دنیا هستید.

تا یک ناظر. و به احتمال زیاد با افرادی ملاقات می کنید یا فرصت هایی پیدا می کنید که خلق و خوی و عزت نفس شما را بهبود می بخشد.

مقابله با استرس در ورزش : در واقع، مطالعه ای روی کارمندان یک موسسه مالی نشان داد که اتخاذ طرز فکر «استرس مفید است» با رضایت بیشتر از زندگی و علائم روانشناختی کمتر در طول زمان همراه است (کرام، سالوی و آکور ۲۰۱۳).

تصور اینکه استرس مضر است، اجتنابی ایجاد می کند که فرصت یادگیری مهارت های جدید را مختل می کند. در یکی از مطالعات گزارش شده در مقاله کرام، سالوی و آکور (۲۰۱۳)، شرکت‌کنندگانی که تکلیف گفتاری داشتند و دارای ذهنیت «استرس مفید است» بودند.

مقابله با استرس در ورزش : احتمالاً بازخوردی می‌خواستند که بتواند مهارت‌های گفتاری آنها را بهبود بخشد. کسانی که استرس را مضر می‌دانستند.

با انتخاب نکردن بازخورد، مواجهه خود را با استرس کاهش دادند، که این امر مانع یادگیری و رشد شخصی آنها شد. خبر خوب این است که می توان طرز فکر «استرس مفید است» را آموزش داد.

مقابله با استرس در ورزش : در مطالعه دیگری که در Crum، Salovey و Achor (2013) گزارش شد، به بیش از ۳۰۰ مدیر در یک موسسه مالی بین المللی (UBS) یکی از دو ویدیوی ۳ دقیقه ای نشان داده شد.

یا یک ویدیو در مورد اثرات “مضر” استرس بر روی سلامت و عملکرد یا ویدیویی در مورد اثرات “مفید” استرس بر سلامت و عملکرد.

مقابله با استرس در ورزش : آنهایی که در گروه «استرس مفید است» نه تنها نگرش مثبت تری نسبت به استرس خود نشان دادند.

بلکه از سلامت روانی بهتری برخوردار بودند و در هفته های بعد در محل کار بهتر عمل کردند. اکنون که در مورد اهمیت ذهنیت خود نسبت به استرس می دانید.

مقابله با استرس در ورزش : بخش بعدی به شما کمک می کند تا با توضیح فواید واقعی استرس، ذهنیت «استرس مفید است» خود را پیدا کنید.

پس از آن تمرینی است که به شما کمک می کند ذهنیت استرس خود را به یکی از موارد سودمند تغییر دهید.

مقابله با استرس در ورزش : فواید استرس اگرچه استرس می تواند مضر باشد، اما می تواند به انعطاف پذیری نیز منجر شود.

در مطالعات، زمانی که افراد (یا موش‌ها) در معرض یک راههای مقابله با استرس در محل کار استرس‌زای خفیف یا متوسط قرار می‌گیرند که می‌توانند بر آن مسلط شوند.

مقابله با استرس در ورزش : بعداً با یک عامل استرس‌زای راههای مقابله با استرس بچه ها بزرگ‌تر بهتر کنار می‌آیند، درست همانطور که واکسن ما را ایمن می‌کند.

در برابر یک بیماری اگر تا به حال مجبور نبوده‌اید با تغییرات یا راهکارهای مقابله با استرس شغلی موانع مهم کنار بیایید، ممکن است در اواخر زندگی با یک موقعیت چالش‌برانگیز مواجه شوید.

مقابله با استرس در ورزش : اعتماد به نفس کمتری داشته باشید راههای خانگی مقابله با استرس و راحت‌تر تسلیم شوید. مروری بر مطالعات انجام شده در مورد تاب آوری در انسان به این نتیجه رسید که “مقاومت … ممکن است.

از قرار گرفتن کنترل شده در معرض خطر (به جای اجتناب از آن) ناشی شود” (راتر ۲۰۰۶). قرار گرفتن در معرض رویدادهای استرس زا می تواند از شما در برابر استرس بعدی راهکار مقابله با استرس کنکور محافظت کند.

مقابله با استرس در ورزش : در یک مطالعه، کودکان با سطوح متوسط استرس‌های اولیه زندگی (در مقایسه با آنهایی که سطوح پایین‌تر یا بالاتر داشتند) پاسخ‌های فیزیولوژیکی کمتری به یک عامل استرس‌زا نشان دادند (Gunnar et al. 2009).

یک مقاله مروری در مورد این موضوع به این نتیجه رسید که «سابقه برخی ناملایمات مادام العمر، نتایج بهتری را از نه تنها سابقه ناملایمات زیاد، بلکه تاریخچه بدون ناملایم پیش بینی می کند.

مقابله با استرس در ورزش : این پیامدهای مهمی برای درک انعطاف‌پذیری دارد و نشان می‌دهد که ناملایمات می‌توانند مزایایی داشته باشند» (Seery 2011, 390؛ تاکید در اصل).


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *