مقابله با استرس در جمعمقابله با استرس در جمع | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس در جمع را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس در جمع را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس در جمع | مشاوره :

مقابله با استرس در جمع


مقابله با استرس در جمع : اگر عیسی مداخله نمی کرد، دیوانه گادارا در کوهستان هلاک می شد و در قبرها به مردگان می پیوست. باشد که یک مداخله الهی را در زندگی خود تجربه کنید!

علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد. فصل ۸ شیطان می‌خواهد شما را منزوی کند.

مقابله با استرس در جمع : نه در هیچ خانه‌ای، بلکه در مقبره‌ها زندگی می‌کند. لوقا ۸:۲۷ انزوا یکی از راهبردهای اهریمنی اساسی موجود است.

دیوانه گدارا در کوه و در قبرها منزوی شد. او راه می رفت و در خلوت زندگی می کرد و کسی را نداشت که با او صحبت کند.

مقابله با استرس در جمع : شیاطینی که او را تسخیر کرده بودند اطمینان حاصل کردند که او در مقبره ها منزوی می شود.

اگر شیطان می خواهد نقشه خود را علیه زندگی شما به طور کامل اجرا کند، برای شیطان مهم است که شما را منزوی کند.

مقابله با استرس در جمع : شیطان به عنوان یک شیر غرش توصیف می شود که به دنبال کسی برای بلعیدن است.

هوشیار باشید، هوشیار باشید؛ زیرا دشمن شما ابلیس مانند شیری غرش می‌چرخد و می‌جوید که چه کسی را ببلعد: اول پطرس ۵:۸ آیا شما آهوی تنها هستید؟

مقابله با استرس در جمع : تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک مستند حیات وحش را تماشا کنید و متوجه خواهید شد که شیطان چگونه عمل می کند.

تمام آرزوی شیر این است که یک بز کوهی منزوی یا یک گوزن تنها به دست آورد. حتی به عنوان یک کشیش، آموخته ام که در انزوا زندگی نکنم.

مقابله با استرس در جمع : کتاب مقدس تعلیم می دهد که ما ذهن مسیح را داریم. ذهن مسیح با یک کشیش خاص یا گروهی از کشیشان نیست.

همه ما با هم ذهن مسیح را داریم. به همین دلیل است که ما به یکدیگر نیاز داریم. زیرا چه کسی فکر خداوند را شناخته است تا او را تعلیم دهد؟

مقابله با استرس در جمع : اما ما ذهن مسیح را داریم. اول قرنتیان ۲:۱۶ هر که خود را منزوی کند، خود را به روی فریب ها و هذیان می گشاید.

بالاترین نوع فریب این است که فکر کنید به کسی نیاز ندارید. ما به یکدیگر نیاز داریم و شیطان این را می داند. به همین دلیل سعی می کند ما را از یکدیگر دور کند.

مقابله با استرس در جمع : بزرگترین پیشرفت های من در وزارت به دلیل نزدیک شدن به وزیران مختلف بوده است.

تعامل با همه فرزندان خدا فقط برای من یک نعمت بوده است. متأسفانه، دعوا، تلخی و غرور کلیسا را به چند بخش مجزا تقسیم کرده است.

مقابله با استرس در جمع : کلیسای آمریکایی به ندرت از کلیسای نیجریه درس می گیرد. و کلیسای نیجریه به ندرت از کلیسای مالاوی درس می گیرد.

کلیسای سفیدپوست به ندرت از کلیسای سیاه‌پوست درس می‌گیرد. و کلیسای آسیایی عمدتاً با کلیسای آمریکای جنوبی قطع شده است.

مقابله با استرس در جمع : همانطور که به قاره های مختلف سفر کرده ام، برکات بسیاری را از بخش های مختلف کلیسا دریافت کرده ام.

آیا متوجه شده اید که اولین قدم برای عقب نشینی اعضای کلیسا دوری از معاشرت است؟ من شاهد تلاش وزرا در گوشه های تنهایی خود بوده ام.

مقابله با استرس در جمع : می‌دانستم که اگر آنها فقط با بقیه ما ارتباط برقرار کنند، زندگی و وزارتخانه‌هایشان به طرز چشمگیری تغییر می‌کند.

انزوا یک استراتژی شیطانی اولیه است که کلیسا باید با آن مبارزه کند. باشد که خداوند ما را در یک بدن متحد کند!

مقابله با استرس در جمع : علاوه بر این، پسرم، با این چند صفحه، به خاطر ساختن کتاب های زیاد پایانی ندارد. فصل ۹ شیاطین به مردم کمک می کنند تا خود را از بین ببرند … خود را با سنگ می کند.

مرقس ۵:۵ دیوانه گادارا که کاملاً تحت تأثیر شیطان بود، خود را با سنگ برید. او به طور سیستماتیک خود را با سنگ نابود کرد.

مقابله با استرس در جمع : این یک جلوه بسیار مهم از حضور شیطان است: خود ویرانگری. بسیاری از بیماری های شیطانی و شیطانی وجود دارند که خود ویرانگر هستند.

بیماری هایی مانند آسم واکنش بیش از حد بدن به اجسام خارجی است که منجر به خود تخریبی می شود. بدن در حالی که سعی می کند.

مقابله با استرس در جمع : از خود در برابر این اجسام خارجی محافظت کند به آرامی خود را می کشد. عدم بخشش یکی از این پایه های شیطانی است.

بسیاری نمی دانند که تلخی خود ویرانگر است. با حفظ دردها و دردها، بسیاری از مردم خود را نابود می کنند.

مقابله با استرس در جمع : شیاطین ما را تشویق می‌کنند که کینه‌ای داشته باشیم و از همه کسانی که به ما صدمه می‌زنند انتقام بگیریم.

خداوند هر گناهی را که مرتکب شویم می بخشد اما وقتی دیگران را نبخشیم ما را نخواهد بخشید. خیلی ها نمی دانند که با حفظ کینه، کم کم داریم خودمان را نابود می کنیم.

مقابله با استرس در جمع : هیچ چیز خود ویرانگرتر از تلخی و درد نیست. من بسیاری از آنها را تماشا کرده‌ام که خود ویرانگری می‌کنند.

زیرا آنها کینه و رنج را حفظ کرده‌اند. امپراتوری های بزرگ این جهان به ندرت از بیرون نابود شده اند. فروپاشی همیشه از درون می آمد.

مقابله با استرس در جمع : کشمکش‌های تلخ، درگیری‌های درونی و شکاف‌های سیاسی همواره پشت فروپاشی این امپراتوری‌های بزرگ جهان بود.

داستان ستون پنجم معروف است. یک ژنرال ارتشی بود که شهر بزرگی را با هدف تسخیر آن محاصره کرد. این شهر با دیوار و دروازه ای بلند و باشکوه به شدت مستحکم بود.

مقابله با استرس در جمع : ژنرال ارتش با آمادگی برای حمله شهر را محاصره کرد. یکی از دوستان ژنرال آمد و از او پرسید: «آقا، چطور می‌خواهید بر دفاع از این شهر غلبه کنید؟

هیچ کس در تاریخ معاصر نتوانسته این شهر بزرگ را فتح کند.» ژنرال ارتش لبخندی زد و گفت: «این ستون پنجم من است.

مقابله با استرس در جمع : من برای انجام این ترفند به آنها وابسته هستم.” دوست ژنرال بسیار علاقه مند شد و پرسید: «این ستون پنجم چیست؟

من فکر می کردم شما فقط چهار ستون دارید. ژنرال ارتش پاسخ داد: “من یک ستون پنجم دارم.” “اوه می فهمم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *