مقابله با استرس کارمقابله با استرس کار | جهت دریافت مشاوره لطفا به واتساپ پیام دهید شما هم میتوانید مثل دیگر عزیزان با مشاورین ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

🟢 لطفا میزان اهمیت مقابله با استرس کار را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مقابله با استرس کار را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

مقابله با استرس کار | مشاوره :

مقابله با استرس کار


مقابله با استرس کار : تعداد تیک هایی که در لیست قبلی ایجاد کرده اید را بشمارید. تعداد علائم و نشانه‌های علامت‌گذاری شده: اگر ده علامت و نشانه یا بیشتر را بررسی کرده‌اید.

احتمال زیادی وجود دارد که به دلیل مواد مخدر و الکل دچار ناراحتی قابل‌توجهی شده‌اید. از منابع این کتاب کار برای کمک به خود استفاده کنید.

مقابله با استرس کار : همچنین، ممکن است بخواهید در جلسه الکلی های گمنام یا معتادان گمنام برای حمایت بیشتر در حین استفاده از این کتاب شرکت کنید.

اگر نه علامت و نشانه یا کمتر را بررسی کردید، الکل یا مواد مخدر همچنان برای شما مشکل ایجاد می کنند. ادامه دادن به کار شما را به بازیابی سلامتی و بهبود مهارت های مقابله ای نزدیک تر می کند.

مقابله با استرس کار : نگاه کردن به این لیست چه حسی داشت؟ از یک طرف، فکر کردن به روش هایی که الکل یا مواد مخدر زندگی شما را تحت تأثیر قرار داده اند.

می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. از طرف دیگر، شاید خوراکی های مقابله با استرس احساس خوبی باشد که یک قدم به عقب برگردید و ببینید اعتیادتان چه بلایی سر زندگی‌تان آورده است.

مقابله با استرس کار : به‌ویژه اکنون که سخت برای تغییر اوضاع راه های مقابله با استرس و وسواس فکری کار می‌کنید. شاید وقتی به این لیست نگاه می کنید احساس پشیمانی یا حتی شرمندگی کنید.

شاید می ترسید که زندگی از کنترل خارج شود یا دوباره به بدترین راههای مقابله با استرس و فشار روانی شکل از کنترل خارج شود. یا شاید وقتی به این فکر می‌کنید که شرایط در بدترین حالت خود چگونه بوده است.

مقابله با استرس کار : از اینکه در حال بهبودی هستید، سپاسگزار اهمیت و ضرورت مقابله با استرس هستید. این احتمال وجود دارد که شما ترکیبی از همه این احساسات را احساس کنید.

در کنار مواد مخدر و مشروبات الکلی، گاهی اوقات رفتارها می تواند راههای خانگی مقابله با استرس عاملی برای هشدار باشد. اگر متوجه شدید که نمی‌توانید رفتاری را متوقف کنید.

مقابله با استرس کار : و اگر آن رفتار باعث عواقب منفی در زندگی شما می‌شود، وقت آن است که نگاهی دقیق‌تر بیندازید.

در زیر «کاربرگ شناسایی اعتیادها: سایر رفتارهای مشکل ساز» آمده است. چند دقیقه به رفتارهای فهرست شده در آنجا نگاه کنید.

مقابله با استرس کار : به این فکر کنید که آیا این رفتار را اغلب انجام می دهید یا خیر. آیا در نتیجه این رفتار نتایج منفی را تجربه می کنید؟

به یاد داشته باشید که در اینجا با خودتان صادق باشید. کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۱۲ تمرین ۶.۳ شناسایی اعتیادها: سایر رفتارهای آزاردهنده تعدادی رفتار آزاردهنده دیگر وجود دارد که وقتی بیش از حد انجام شود.

مقابله با استرس کار : می تواند مشکلات اساسی را پنهان کند. به این لیست نگاهی بیندازید و در کنار مواردی که برای شما صادق است علامت بزنید.

پرخوری. غذا خوردن در زمانی که گرسنه نیستید یا زمانی که سیر شده اید، خوردن بیش از حد غذایی که برای شما مفید نیست.

مقابله با استرس کار : غذا خوردن در خفا. رابطه ی جنسی. ممکن است شامل رفتار جنسی با چندین شریک، بازدید از روسپی‌ها یا تئاترهای جنسی، جاسوسی یا نگاه کردن به پنجره‌های دیگران برای ارضای میل جنسی باشد (نگاه کردن).

پورنوگرافی تماشای وسواس گونه مطالب مستهجن با وجود پیامدهای منفی برای رابطه صمیمی شما. اگر این رفتار را کاهش دهید یا از بین ببرید.

مقابله با استرس کار : احساس افسردگی، اضطراب و عصبانیت خواهید داشت. دزدی / دزدی از مغازه. بردن اقلام از فروشگاه ها یا افراد دیگر.

دوری از این رفتار ممکن است باعث عجله شما شود، اما راهی برای اجتناب از برخورد با احساسات و سایر مشکلات است.

مقابله با استرس کار : ورزش بیش از حد ورزش در هنگام آسیب دیدگی یا تا حد خستگی یا آسیب. شما به بهای مراقبت از سایر مسئولیت های خود وسواس زیادی به ورزش دارید.

وقتی ورزش نمی کنید احساس افسردگی یا اضطراب می کنید. خرید بیش از حد خرج کردن پولی که ندارید برای اقلامی که نیاز ندارید.

مقابله با استرس کار : برای چندین مورد مشابه یا اقلامی برای دیگران. این اتفاق با وجود پیامدهای منفی در روابط و البته مالی رخ می دهد.

به یاد داشته باشید، این شامل خرید آنلاین نیز می شود. قمار. فعالیت اجباری که قادر به توقف آن نیستید، علیرغم این واقعیت که ادامه قمار باعث ایجاد مشکلات جدی مالی و روابط می شود.

مقابله با استرس کار : کار بیش از حد. کار کردن تا جایی که تبدیل به یک وسواس می شود. وقتی قرار است از کار خارج شوید، نمی‌توانید از کار کردن و فکر کردن به کار دست بکشید.

شما چندین شغل را به قیمت سلامتی، خواب و روابط خود انجام می دهید. استفاده بیش از حد از رایانه/بازی های رایانه ای.

مقابله با استرس کار : استفاده از رایانه به هزینه تکالیف مدرسه، شغل، روابط، خواب، بهداشت یا سلامتی. هنگامی که از رایانه استفاده نمی کنید.

علائم ترک مانند تحریک پذیری، اضطراب و افسردگی را تجربه می کنید. تلویزیون خیلی زیاد تماشای چندین ساعت تلویزیون، معمولا به تنهایی، علیرغم بازخورد منفی خانواده یا دوستانتان.

مقابله با استرس کار : بیشتر یا تمام وقت آزاد شما صرف تماشای تلویزیون می شود و شما جلوی تلویزیون می خوابید و/یا غذا می خورید.

کاهش تماشای تلویزیون معمولاً احساس افسردگی، اضطراب و عصبانیت شما را افزایش می دهد. اعتیاد ۱۱۳ اکنون که مدتی برای تفکر در مورد رفتارهای خود فرصت دارید.

مقابله با استرس کار : قدم بعدی این است که تعیین کنید آیا این رفتارها نشان می دهد که شما با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنید یا خیر.

به یاد داشته باشید که با خودتان صادق باشید. پس از همه، این هدف این کتاب کار است. شما در حال شناسایی رفتارهایی هستید که مانع موفقیت شما در زندگی می شوند.

مقابله با استرس کار : کتاب کار ذهن آگاهی برای اعتیاد ۱۱۴ تمرین ۶.۴ چک لیست علائم اعتیاد: رفتارهای نگران کننده.

در اینجا لیستی از علائم و نشانه های رفتارهای نگران کننده آورده شده است. در کنار هر یک از علائمی که دارید یک علامت بنویسید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *